Jump to content
Guest Anonymous

TV5 MONDE Europe

Recommended Posts

Ja nie mogłem złapać napisów, ale z astry satelity. W ogóle się nie wyświetlały. Aktualnie leci serial i są napisy. Wczoraj leciał ten sam serial i mi odbiornik nie wyśwetlał(Ferguson AF-3100 CK ). Dopiero od dzisiaj jest wszytko OK. Widocznie coś poprawili w strumieniu transpordera.

pulpitrj.jpg

Faktycznie musieli coś poprawić na Ferdku działa, mam jeszcze Opticuma 7100CX, ale on nie jest przystosowany do napisów DVB.

Jeden z lepszych dekoderow jest samsung dsb-h370g ma wszystko co powinien miec dekoder zrezygnowalem z HD-5000 straszne dziadostwo nie polecam nikomu

Mnie sie zdaje ze tylko wybrane programy ale z czasem moze beda wszystkie kanaly z polskimi napisami???

Napisy polskie dobrze działają.Nareszcie można coś obejrzeć na TV5 Monde Europe (nie znam francuskiego)

Również potwierdzam działanie polskich napisów :smile: Dodam jeszcze dobrą radę tym u których nie działają:wyłączcie z prądu dekoder,a następnie włączcie,gdy się załaduję włączcie TV5 MONDE i zaświecą napisy.Przyczyną mógłby być" po prostu zamulony" dekoder.. :/

Jeszcze dziś o 23.55 TV5 Monde Europe pokaże retransmisję meczu towarzyskiego Francja - Chorwacja.

@Tomo21 potwierdzam,myślę że chętni którzy chcą oglądać sami ten kanał i mający internet dobrze wiedzą kiedy są napisy a kiedy ich nie ma.A po drugie linki już kilka krotnie były podane z programem.

Witam.

Jestem zainteresowany tym kanałem i pozycjami, które nadaje. Na moim dekoderze nie mogę jednak wgrać polskich napisów. Kiedy je wybieram, włączają się francuskie - w innych językach działają bez problemu. Co zrobić? Proszę o pomoc, bo nie znam francuskiego a chciałbym wreszcie coś na tym kanale obejrzeć.

Brawo, słuszna decyzja i nareszcie można coś obejrzeć w zagranicznej stacji, nie znając francuskiego, szkoda, że jest mało tego typu pomysłów, na napisy w zagranicznych kanałach, można by pooglądać i do tego za darmo się języka poduczyć :wink:

Program TV5 monde, jest w piątkowej wyborczej telewizyjnej, niestety nie ma oznaczenia które audycje są z napisami.

edit: do tej pory go nie było, jest od tego wydania.

Program jest także w To&Owo, także (jeszcze) bez napisów,

Co do piątkowego dodatku do Wyborczej, to o ile się nie mylę to tam chyba nie było w ramówce tego kanału, czyżby się coś zmieniło :wink:

Szkoda, że podeszli do tematu tak trochę mało profesjonalnie. Programów z napisami jest stanowczo za mało. Jeśli liczą na wysokie miejsce na listach polskich platform to powinni stanowczo zwiększyć liczbę programów z napisami do co najmiej 80%

Ma ktoś może napisy na Echostarze 7200. U mnie są tylko francuskie mimo, że w programie ze strony TV 5 stoi, że w tej chwili powinny być polskie napisy.

Wczoraj mój ferguson AF-3100CK nie wyświetlał napisów (wykrywał, że powinny być, odbieram z Astry )na tych programach co były odstępne z napisami polskimi według ich strony Internetowej. Napisy w innych językach bez problemu się wyświetlały. Przedwczoraj nie było problemu.

Dziś program po 14-ej na moim Pace HD miałem polskie napisy z kanału TV5 Europe nadawany z HB.Może po zmianie zmianie list.Pozdrowienia