Jump to content
Guest Anonymous

TV5 MONDE Europe

Recommended Posts

Na Pace sd, od Cyfry + polskich napisów nie ma, nie ma żadnych napisów.

Na Pace HD, są w innych językach, ale bez polskiego i angielskiego.

Może na telegazecie działają, trzeba to sprawdzić.

A mój Marius 1020CI nie widzi żadnych innych napisów w DVB opórcz francuskich zarówno na HB jak i Astrze... Nie mam ich wcale na liście.

Narazie polskich napisow niema .Sa rosyjskie rumunskie francuskie niemieckie .Przynajmniej tak jest na moim samsungu dsb-h370g.

Miały być napisy polskie po 18 30 i nie ma.

francuskie, rosyjskie niemieckie są.

Czy ktos wie o co chodzi ?

Na Echostarze DSB-717 jest tylko francuskie napisy, a polskich nie ma.

Natomiast na Astrze napisy sa i dziłają prawidlowo .To oznacza że polskie napisy tez są.Odpowiedz.

Może na telegazecie działają, trzeba to sprawdzić.

Na teletekście są tylko francuskie (dla głuchoniemych)

Guest Anonymous

U mnie na technisacie tnk sa do wyboru wszystkie 12 ale dziala tylko francuski

Dziekuje u mnie na samsungu dsb-h370g sa niemieckie fracuskie rosyjskie rumunskie polskie do wyboru .Przy wyborze polskiego nie nadaja po polsku

U mnie jest to samo na tunerze opticum x11p inne napisy pojawiają sie po kilku sekundach a polskiego brak lub być może trafiłem na audycje bez napisów polskich

Moze bedą dawac napisy polskie po godz.17.Ja juz to śledze od paru dni i niema polskich napisow chodz wykaz pl . co oznacza że francuzi nie sa narazie przygotowani do polskich napisow.

O godz.15.33 ma być program z napisami polskimi.http://www.tv5.org/cms/chaine-francophone/programmes/p-75-s1-z169-lg3-Grille.htm?&id=74&signal=0&zone=0 jest to strona z programem TV5 MONDE Europe

Właśnie jest audycje o Polsce, z polskimi napisami. Napisy po włączeniu pojawiają się po kilku sekundach. Niestety są w kolorze czarnym, ale to pewnie wina tunera. Może ktoś wie jak to zmienić? Tuner to Ferguson FK6900.

A u mnie są do wyboru polskie ale sie nie wyśwetlają w innych językach chodzą bez problemu..

No ja mam taką sytuacje na HOT BIRDZIE

ja tak obserwuje i obserwuje i tylko na astrze są te napisy a na hot bird nic a nic,np teraz są napisy ale tylko z astry,dziwne to.

Guest Anonymous
Właśnie jest audycje o Polsce, z polskimi napisami. Napisy po włączeniu pojawiają się po kilku sekundach. Niestety są w kolorze czarnym, ale to pewnie wina tunera. Może ktoś wie jak to zmienić? Tuner to Ferguson FK6900.

Wyłącz i włącz tuner przyciskiem na obudowie, jak będą napisy. Powinny się zmienić na białe (chociaż w tej firmie, to nic nie wiadomo...) ;)

A sam program bardzo ciekawy, nawet pokazali Łódź :shock: Tłumaczenie też bardzo dobre. Tak, że fajnie :)

tv5m.jpg

polko: dzięki, udało się. Sam pewnie nigdy bym na to nie wpadł, a w instrukcji obsługi na ten temat nie ma ani słowa.

Witam. Mam pytanie czy na dsb717 jest jakaś możliwość odbioru polskich napisów? U mnie do wyboru jest tylko ich ojczysty język i na astrze i na hotbirdzie.

Dsb 717 to dekoder w którym jest możliwość wybrania napisów, więc można wybrać język, ale z tego co wiem napisy na kanale TV5 Monde można oglądać na satelicie z Astry, chyba, że się mylę i można również z Hot Birda :wink: .

Guest Anonymous
U mnie do wyboru jest tylko ich ojczysty język i na astrze i na hotbirdzie.

Tylko francuskie? Może łapiesz tylko napisy, które są nadawane w teletekście, a nie w dvb. Najlepiej sprawdź w instrukcji, może ten tuner wcale nie obsługuje innych napisów?

W ogóle w tym programie na stronie tv5.org oprócz napisów w teletekście i dvb są jeszcze jakieś jedne - "open". Co to takiego?

zaweba.jpg

Dzisiaj na polski mają być tłumaczone programy o 17.02, 18.37, 19.22, 21.49, 23.54 i 1.23 :idea:

A czy ktoś w ogóle trafił już na jakiś program z polskimi napisami na Hotbirdzie?

ja tam wczoraj próbowałem pare razy złapać polskie napisy ale nie stety nie było coś mi się zdaje że jeszcze nie działają na Hotbirdzie

Polskie napisy są od dzisiaj dostępne także z HotBirda.

Właśnie oglądam serial:ENQUÊTES RÉSERVÉES od 14:00