Skocz do zawartości

TV5 MONDE Europe


Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Napisy są dostępne na TV5 Monde Europe z Astry1 19,2 ale tylko na wybranych filmach .Na HB nie chcą chodzić pomimo widocznych parametrów językowych.

 

I na Astrze tak samo jest. Według programu str. internetowej napisy powinny być,a się nie wyświetlają pomimo tego, że po naciśnięciu przycisku napisy na pilocie są dostępna do wyboru polskie. Używam Fergusona AF-3100CK.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie piszcie proszę głupot! Napisy są dostępne także na hotbird i normalnie działają, dodatkowo jest epg na tv5 europę. Właśnie lecą widocznie coś masz z dekoderem. Jaki byłby sens dawać napisy tylko na astrze skoro polacy w większości i platformy są na hotbird. Więc proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Są dostępne w dvb i super działają.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem tkwi tylko i wyłącznie w "dekoderach od platform cyfrowych". To są najtańsze taniości więc naprawdę teraz narzekać możecie tylko i wyłącznie na siebie i na swój brak wiedzy przed zakupem - a użytkownicy tego powinni być już nieco świadomi w tych sprawach...

Osobiście jak dla mnie to każdy obecnie dostępny dekoder w jakiejkolwiek platformie abonamentowej leciałby za okno po góra pierwszej godzinie użytkowania.

Powtarzam, to jest najtańszy :censored: który ma Wam dać możliwość oglądania pakietu i tyle.

 

Na rynku jest wiele bardzo przyzwoitych tunerów, do których nie można się w żaden sposób przyczepić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

"Bez jakichkolwiek wątpliwości stwierdza się, że polskie napisy są ósme w kolejności po uszeregowaniu według wartości elementary_PID. Z tego powodu część tunerów satelitarnych nie odczytuje ścieżki polskich napisów TV5 Monde Europe na HotBirdzie. Powód jest oczywisty. Oprogramowanie nie pozwala na identyfikację większej, niż narzucona przez producenta, ilości strumieni."

 

spam.org

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Ja jeszcze raz w sprawie napisów na TV5 Monde Europe po dłuższej przerwie.

Używam dwa tunery Philips 6201 HD i Ariva 200.

Na Arivie 200 nie ma żadnych problemów.Natomiast na 6201 HD na liście jest tylko jeden kanał TV5 Monde Europe chyba na Astrze i napisów nie daje się uruchomić. Nie ma tego problemu z Euronews który tez ma kilka języków.Generalnie z napisami do filmów ten kanał mocno zyskał.Przynajmniej ja go częściej oglądam.Nie bardzo wierzę ze przyczyna leży po stronie Philipsa 6201 HD ja winię C+.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Można szybko sprawdzić w programie: http://www.tv5.org/cms/chaine-francopho ... l=0&zone=0 (po najechaniu na chmurkę wyświetlają się języki napisów dla danej pozycji z programu). Przeważnie w ciągu doby jest kilka programów z polskimi napisami, głównie są to francuskie filmy i programy dokumentalne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Coraz częściej zaglądam na tą stacje. Filmy i seriale, na które tu trafiam (bo jeszcze nie orientuję się aż tak dobrze w ich programie, żeby włączać celowo o danej porze) bardzo mi się spodobały. Szkoda, że nie ma więcej zagranicznych stacji FTA z polskimi napisami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Nie wiem czy piszę w dobrym wątku ale na moim dekoderze Globo Opticum 7300 CI2CX Plus VFD (soft 1.1.17, loader 1.1.4) nie mogę ustawić polskich napisów na TV5. Po wybraniu opcji napisów wyskakuje ramka z 6 czy 7 językami - wśród nich jest i język polski. Jednak po jego zatwierdzeniu uruchamiają się napisy w innym języku. Przetestowałem wszystkie opcje do wyboru i pod żadną inną opcją nie ma znalazłem napisów (z tego co pamiętam dwukrotnie powtórzył się język niemiecki). Czy ktoś z was ma podobną przypadłość czy to wina tylko i wyłącznie dekodera?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Opticum 7300 ma jakiś błąd w oprogramowaniu (który nie zostanie poprawiony, koniec wsparcia). W przypadku TV5 trzeba wybrać następną ścieżkę po polskiej - wtedy wskoczą napisy w naszym języku.

Na Hot Bird to nie zadziała, napisy są jako ostatnie na liście, na Astrze już się uda ten "trik".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...