Skocz do zawartości

Teleexpress


Ipo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Właśnie, Orłoś wydawał się rozsądny. Tyle lat prowadzi Teleexpress i już nawet u niego występuje ten problem? Co ten Kurski potrafi wyprawiać nawet z normalnymi ludźmi.

 

To że filmu nie oglądali to oczywista oczywistość. Zawsze najbardziej krzyczą ci, którzy nie widzieli. Np. dla posłów PiS to norma. Nie widzieli Idy, nie widzieli Pokłosia, ale pierwsi zabierali głos. Teraz ta chorobo też jest w TVP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nieprawda, tak nie było zawsze. Za prezesury Brauna nie wybielano przestępców seksualnych wobec dzieci w Teleexpress'ie, tylko dlatego że należeli do jakiejś wybranej grupy społecznej. :P
Nie oglądałeś Spotlight to się nie wypowiadaj. Ten film nie opluwa wiernych. I dostał też m.in. Baftę, Satelity czy nagrody krytyków.

Edytowane przez Mr.Chiquita
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Redakcja "Teleexpressu" się wczoraj zrehabilitowała. Odniesiono się do tego materiału, puszczono także nowy materiał o "Spotlight", omówiony już prawidłowo, pokazano także niektóre tweety, o których wspomniano wcześniej. Widać, mają do siebie dystans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niektórzy widać lubią się katować- oglądają programy i wyszukują przekłamań, manipulacji itd.. Ja np. "Fakty " TVN oglądałem ostatni raz w sierpniu 2012. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety w Polsce robiąc tak jak Ty ludzie dają sobie "prać mózg" (nie mam tu na celu obrażenia Cię) , z takiej racji, że żadne informacje w Polsce nie są podawane bezstronnie. Należy zobaczyć jak spogląda na sprawę lewa i prawa strona i samemu wyciągnąć wnioski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To,że nie oglądam :"Faktów" TVN nie oznacza,że "wyprano mi mózg" , Może cię rozczaruję- TV Republiki też nie oglądam, w ogóle dzienniki z rzadka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

To teraz baza, czyli samo studio Wiadomości, Teleexpressu i Panorama będzie w HD. Na tej podstawie, czekamy aż w końcu same materiały filmowe będą w HD. A to pewnie jeszcze trochę potrwa. Oczywiście nie wszystkie, bo wiele lokalnych jeszcze przez lata nie, ale chociaż te nagrane w Warszawie przez centralę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Taki mały OT, ale nie ma chyba odpowiedniego tematu - skoro TVP tak szaleje w kwestii wprowadzania HD, to może wezmą się też za Pytanie na śniadanie. Mnie ten program jest obojętny, ale grafiki w jakości SD aż biją po oczach. Obraz też dużo gorszy niż w Dzień Dobry TVN.

Szaleje? To są inwestycje zaczęte jeszcze przez poprzednie władze. Wystarczy prześledzić historię przetargów na ich stronie. Jeszcze trochę ich skutków się doczekamy. A nowych na horyzoncie nie widać, na razie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Widzę, że nikt nie wspomniał o zmianie kadrowania, do jakiej doszło we wczorajszym wydaniu Teleexpressu - oto skrót wydania:

 

I mam jeszcze pytanie: co dzieje się z Danutą Dobrzyńską? Dawno jej nie widziałem w Teleexpressie, a nic mi nie wiadomo o jakichkolwiek czystkach wśród prowadzących...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj (jakby ktoś miał wątpliwości, patrząc na godzinę wysłania posta, to chodzi mi o czwartek) w księgarniach pojawi się książka "Teleexpress. 30 lat minęło", autorstwa Macieja Orłosia i Marka Sierockiego. Jak sama nazwa wskazuje, będzie to książka o historii najstarszego obecnie ogólnopolskiego programu informacyjnego. Do samej rocznicy pierwszego wydania zostało jeszcze kilkanaście dni, przypada ona 26 czerwca. Zapewne coś specjalnego zostanie przygotowane.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...