Skocz do zawartości

Teleexpress


Ipo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Mało to profesjonalne ze strony Orłosia. Prowadzisz program informacyjny to najlepiej usuń konto na X. Chociaż i tak wszyscy wiemy jakie są sympatie polityczne Orłosia jeśli odszedł za poprzedniej ekipy to nie powinien komentować sytuacji politycznej. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, prysiu86 napisał(a):

Na pewno to będzie więcej niż  ponad 2 miliony złotych, które Orłoś zarobił w latach 2013-2016.

Widzę że kwoty 1.5 miliona w 8 miesięcy przebiły się. 

1 godzinę temu, fanbonda napisał(a):

To jest problem wielu dziennikarzy, ze nie ukrywaja swoich sympatii. Ja jako widz, sluchacz absolutnie nie powinienem się domyslac jaka opcję popiera dziennikarz. 

Nie jestem taki krytyczny. Każdy dziennikarz prywatnie jest obywatelem nie pozbawionym żadnych praw i ma swoje sympatie. 

Profesjonalnie ma się zachowywać wyłącznie w pracy. 

Gdyby sobie robił zdjęcia z politykami w siedzibie TVP jak milionerzy, krytyka z mojej strony także by poleciała. 

Edytowane przez dvbtowiec
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

20 godzin temu, Poland napisał(a):

Screenshot-20240103-181319-Opera.jpg

Pod wpisem Pana Orłosia nieco się Samuel Pereira skompromitował. 

W komentarzach pod tym wpisem internauci mocno zjechali byłego dziennikarza Telewizji Polskiej który to obecnie okupuje Plac Powstańców:

Swoje trzy grosze wrzucił tez Miłosz Kłeczek:

Na nic to się jednak zdało bo i on został mocno zjechany przez internautów :D

Edytowane przez Poland
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdy Orłoś odchodził w 2016, myślałem, że Teleexpress nie przetrwa i co najwyżej stanie się bezpłciowym programem info takim jakim stała się Panorama. Ale myliłem się - program uratowała obecność Beaty Chmielarskiej Olech, Marka Sierockiego i lektora, który czytał materiały. Pytanie - czy oni zostaną?  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

13 minut temu, CYFROmaniak napisał(a):

Gdy Orłoś odchodził w 2016, myślałem, że Teleexpress nie przetrwa i co najwyżej stanie się bezpłciowym programem info takim jakim stała się Panorama. Ale myliłem się - program uratowała obecność Beaty Chmielarskiej Olech, Marka Sierockiego i lektora, który czytał materiały. Pytanie - czy oni zostaną?  

Lektor jest inny. Głos Agrobiznesu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...