Skocz do zawartości

Teleexpress


Ipo
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Teleexpress zaczął się dzisiaj pierwszą czołówką, a skrót pogody podał... Wojciech Reszczyński, pierwszy prowadzący serwisu. W ogóle Reszczyński prowadzi dzisiaj TeX z Maciejem Orłosiem :) (EDIT 17:08 Jednak Reszczyński był tylko gościem specjalnym dzisiejszego wydania)

Edytowane przez Camilieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli rozumiem, że to znak, że Katarzyna Trzaskalska była tzw. "opcją przejściową" i więcej jej już w Teleexpressie nie zobaczymy? Szkoda...  :roll:

 

Co do przyjścia Marty Piaseckiej: obawiam się, że po jej debiucie niewiele się zmieni i wciąż najczęściej na wizji będzie można zobaczyć Macieja Orłosia... Oby częściej prowadziła Teleexpress niż wspomniana wyżej Trzaskalska. Dobrze, że do redakcji dochodzą nowe osoby, choć przyznam, że Piaseckiej w akcji nigdy nie widziałem i mam nadzieję, że będę mógł naprawić błąd  ;) Niestety, dopóki Orłoś będzie tak często prowadził Teleexpress, dopóty będę zdania, że najlepszy w moim odczuciu serwis informacyjny staje się... nudny (z całym szacunkiem dla pana Macieja, ale powoli się on "wypala" ...)

 

P.S. To mój 100. post  :grin: (przepraszam za offtop)

Edytowane przez Camilieu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Bardzo dobrze, im więcej [...] specjalistów, tym szybciej postępować będzie marginalizacja publicznej. Z Piasecką to już jest dream-team, co do taktyki Orłosia to zależy, czy ma kredyt, jak Ziemiec.

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne nawiązanie do polityki. Poprawiono też niechlujną pisownię postu.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

''Dobra zmiana'' dopadła Macieja Orłosia. Według press.pl ma dzisiaj po raz ostatni poprowadzić ''Teleexpress'', długo nie wytrzymał z uczniem ojca Rydzyka Klaudiuszem Pobudzinem:

http://www.press.pl/tresc/45437,maciej-orlos-po-25-latach-odchodzi-z-telewizji-polskiej

 

Dla mnie to jest najgorsza informacja, Orłoś przez ponad 25 lat był prowadzącym ''Teleexpressu''.

Edytowane przez Frontowiec
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...