Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Wiosenna ramówka TTV wystartuje 16 Lutego, na starcie wygląda to tak: 

Stałe pozycje: 

  • Sędzia Anna Maria Wesołowska (zaległe odcinki 13-30 z 7 sezonu, niewyemitowane ubiegłą wiosną) - w tygodniu (WT-PT) o 16:05 

  • Królowe życia (chyba sezon 11, odcinków 46) w tygodniu (WT-PT) o 22:05, w piątki 2 odcinki. 

  • It's my life! (sezon 2, odcinków 24) - po dwa odcinki we wtorki i środy o 22:30 (czyli 4 odc w tygodniu). 

  • Down the Road 2 (która ma Prapremiery w Playerze) w niedzielę od 21 lutego o 22:00 

  • 16 sezon Gogglebox (16 odc) od 22 lutego w poniedziałki o 22:00 (czyli już bez emisji w środy) 

Nowości: 

  • Najgorsze Polskie Tatuaże (12 odc) - emisja w soboty od 20 lutego o 22:00 i o 22:40 (przed tym, w najbliższy czwartek trafi do serwisu Player przedpremierowo 6 odcinków tego programu, a w TVN o 22:30 zostanie wyemitowany jeden z odcinków)

 

Z planowanych programów na wiosnę, jest jeszcze Przystanek Miłość (wcześniej Small Town, Big Love).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 5 miesięcy temu...

Już w sierpniu na antenie TTV zadebiutuje telenowela brazylijska „Paloma” (oryg. „Bom Sucesso”).

To historia kobiety, która nagle dowiaduje się, że zostało jej jedynie kilka miesięcy życia. Czy szokująca wiadomość zmieni jej dotychczasowe życie?

Premierowe odcinki będą emitowane od poniedziałku do piątku o godzinie 14:35 już od 16 sierpnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...

Nie wiem czy jest za co. Nie ma tam niczego nadzwyczajnego, poza tym że widz ma świadomość że osoby w programie są homoseksualne i szukają partnera.

Z ciekawości obejrzałem jeden odcinek, ale nie specjalnie mi się spodobał. Myślę że swój "hit" zawdzięcza temu że przełamuje tematy tabu i ludzie są ciekawi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, dvbtowiec napisał:

Nie wiem czy jest za co. Nie ma tam niczego nadzwyczajnego, poza tym że widz ma świadomość że osoby w programie są homoseksualne i szukają partnera.

Z ciekawości obejrzałem jeden odcinek, ale nie specjalnie mi się spodobał. Myślę że swój "hit" zawdzięcza temu że przełamuje tematy tabu i ludzie są ciekawi.

No właśnie o to chodzi, że program wg Ordo Iuris jest "promocją homoseksualizmu", a jako taki wg ustawy, którą usiłują przepychać w Sejmie, powinien być zakazany. I idę o zakład, że KRRiT z tego powodu karę przywali. Poza tym to też przywalenie kary Discovery, który KRRiT usiłuje wyrzucić z Polski.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Jantar napisał:

No właśnie o to chodzi, że program wg Ordo Iuris jest "promocją homoseksualizmu", a jako taki wg ustawy, którą usiłują przepychać w Sejmie, powinien być zakazany. I idę o zakład, że KRRiT z tego powodu karę przywali. Poza tym to też przywalenie kary Discovery, który KRRiT usiłuje wyrzucić z Polski.

Od kary (jeśli ją dostaną?) mogą się odwołać do sądu administracyjnego. On odwołanie rozpatrzy i może uchylić karę KRRiTV. :-) Czasami bardzo często KRRiTV nadinterpretuje zapisy ustawy. :-) Nie raz sądy nas zaskakiwały. Program i jego emisja może być podparty propagowaniem tolerancji wśród widzów w Polsce. :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Beks napisał:

Gdyby ten program był emitowany od 23 to KRRiT nie mogła by nałożyć kary. Jednak on się zaczyna o 22.30 więc prawdopodobnie kara będzie. 

Ale przed 23 nie ma tam żadnych scen które by się kwalifikowały do kary. Kilkunastu facetów bawi się i rozmawia. Co tu karać? :)

Tzn. ja wiem że jak się chce to się coś znajdzie, ale jak słuszne zauważył kolega wyżej, nadawca może się odwołać do sądu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oczywiście, że nadawca może odwołać się do sądu, ale pamiętajcie, że może trafić na sędziego związanego z partią. Przypominam, że min. Ziobro planuje takie zmiany w sądach w najbliższym czasie, które doprowadzą do usunięcia sędziów orzekających niezgodnie z oczekiwaniami obecnej władzy. Te plany dotyczą właśnie przede wszystkim Sądu Najwyższego i Sądu Administracyjnego. Więc wyrok na korzyść nadawcy wcale nie musi być pewny. A jeśli w międzyczasie zostanie uchwalona ustawa Godek to nie miejmy złudzeń, jaki wyrok zapadnie. Pamiętajmy, że sprawy w sądach toczą się bardzo wolno. I to jest jeden z przykładów, jak podporządkowywanie sądownictwa partii rządzącej może wpłynąć na każdego obywatela.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...