Jump to content

Recommended Posts

Niestety masz rację. Za TTV stoi Grupa TVN - duży nadawca. Za TV Puls stoi średni nadawca, którego nie stać jeszcze na takie luksusy jak HD na satelicie.

Nawet konfiguracja ścieżek audio i napisów z TTV SD pokrywa się z tym testem z 11,508 :)

Dokładnie jest tak jak piszesz, bitrate testu 6-8 Mbits :)

A Puls jest niszowy? Nie, a nadaje w HD tylko w kablu. Niszowość nie ma nic do rzeczy

Tylko że TVN właśnie stać na to, a za takim Pulsem stoi jeden gościu.

Nowy test na 11.508 V tp TVN-u z przekazami MPEG-4 w DVB-S2 to właśnie prawdopodobnie emisja testowa TTV HD.

ja też tak sądzę że to TTV HD ten cały test na 11.508 V :) ;)

Edited by krzysiek25

Czyli  coraz więcej wskazuje, że to jednak nie jest pomyłka czy kaczka dziennikarska. W kolejnych dniach wszystko się wyjaśni raczej.

Noo, dokładnie! Pozostaje nam tylko czekać cierpliwie. ;)

Bo, jak już wspomniałem, dostępność tego kanału tylko w rozdzielczości SD na satelicie sprawia, że nie mam ochoty go oglądać. Zdecydowanie wolę kanały w rozdzielczości HD.

Ja mam wersję HD TTV z lokalnego testowego MUX-a DVB-T TVN-u na k53 z PKiN Wa-wa :-) Średni bitrate 4,5-5 MB/s :-)

I co z tą wersją HD kanału TTV na satelicie? Nie było i nie ma. I też pewnie nie będzie. Zwyczajna ściema i tyle... :? :roll:

Zresztą, żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie nie było, a to, że magazyny z programem TV pooznaczały sobie stację TTV dopiskiem "HD" to nic nie znaczy. Pewnie zrobili jedynie ukłon w stronę klientów kablówek, w których to ten kanał faktycznie nadawany jest w wersji HD. :roll:

Moim zdaniem TTV HD może pojawić się na satelicie dopiero po usunięciu kanałów, które mają swoje odpowiedniki HD. Obecnie nie ma dla niego miejsca.

No jest miejsce na satelicie zwłaszcza ze test z tp.16 ma 6-7 Mbits, poprostu jest opóźnienie jakieś i tyle :)

Ale to wcale nie oznacza, że musi je zająć TTV HD. Może jest oszczędzane dla bardziej wartościowego kanału.

Są już w TTV zapowiedzi polskiej wersji programu "Damy i wieśniaczki". jednego z hitów z Ukrainy, który zdobył popularność widzów.

I co z tą wersją HD kanału TTV na satelicie? Nie było i nie ma. I też pewnie nie będzie. Zwyczajna ściema i tyle... :? :roll:

Zresztą, żadnego oficjalnego komunikatu w tej sprawie nie było, a to, że magazyny z programem TV pooznaczały sobie stację TTV dopiskiem "HD" to nic nie znaczy. Pewnie zrobili jedynie ukłon w stronę klientów kablówek, w których to ten kanał faktycznie nadawany jest w wersji HD. :roll:

Jakoś inne kanały nadają w HD, a tego nie robili, więc to nie o to chodzi.

No to skąd w ogóle te info o tym, że TTV będzie w HD? Bo wygląda na to, że nie ma w ogóle żadnych planów uruchamiania tego kanału w HD na satelicie... :roll:

O jeny. Na Facebooku TTV napisali, że mają być w HD. Kilka stron wcześniej i macie. A nie jączycie bez końca. Przynajmniej to można traktować jako jakąś pewniejszą informację.

Czy jest w internecie jakiś stały stream TTV? Obojętnie czy platny czy darmowy. W Player.pl sprawdzałem i tam nie ma tego kanału.

My w Polsce typowej wsi tak nie mamy - no chyba, że spojrzymy tam na północny wschód, okolice granicy z Litwą, Białorusią ;) Możliwe, że tam nagrywali.

Czy jest w internecie jakiś stały stream TTV? Obojętnie czy platny czy darmowy. W Player.pl sprawdzałem i tam nie ma tego kanału.

Raczej niestety nie ma. A szkoda, bo mogliby się choćby z videostar.pl dogadać.

Jesienią TTV spośród nowości pokaże m.in. ''Damy i Wieśniaczki PL'', ''10 zadań specjalnych Michela Morana'', ''Pierwszy raz za granicą'', ''Anatomia głupoty według Doroty Wellman'', ''Kossakowski. Być jak'' czy ''Dzień, w którym pojawiła się forsa''.

Pojawią się również nowe sezony programów ''Usterka'', ''Betlejewski Prowokacje'', ''Testerzy'', ''GoggleBox Przed Telewizorem'' i ''DeFacto''.

Edited by Frontowiec