Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

I kolejny przypadek wynikł tylko z subiektywnej oceny KRRiT, że dany materiał to autopromocja a nie ogłoszenie nadawcy i stąd wyszło to przekroczenie czasu reklamowego. Podobnie było z Pulsem. Jak w soczewce pokazuje to, że wymyśla się prawo, żeby kogoś przyłapać na jego błędnej interpretacji przez podmiot. Inaczej KRRiT nie miałaby co robić 

  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Właśnie leci na TTV program "Sekrety przemysłu odzieżowego". Ten dokument (program) jest świetny. 2 dziewczyny i 1 chłopak - Norwegowie,  pojechali do Kambodży by zobaczyć jak ciężko i za jakie pieniądze mieszkańcy pracują w fabrykach, które robią odzież. Polecam ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 5 tygodni później...

"Najlepszy w mieście". Co o tym sądzicie? Według mnie porażka po całości. Zobaczyłem 3 odcinki i przetrwałem tylko o siłowni, bo był całkiem ciekawy. Florystki to jakaś tragedia. 

 

Nie podoba mi się też robienie kilku odłamów DeFacto. Powinni dać możliwość wykazania się innym ludziom i innym programom popularno-naukowych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

TTV ujawniło plany na wiosnę: http://www.wirtualnemedia_pl/artykul/rozmowy-kontrolowane-i-testerzy-wiosennymi-nowosciami-ttv

 

Zaintrygowała mnie zapowiedź tego nowego programu "Rozmowy kontrolowane", myślę że to może być dobry program. Ogólnie propozycje TTV wciąż trzymają poziom, wyróżniają się spośród papki, jaką oferują inne stacje telewizyjne, szczególnie te obecne w NTC. Ciekawie też się zapowiada nowa edycja "Usterki" z Londynu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...

Wczoraj miała miejsce w TTV premiera dokumentu o wojnie w Syrii, a dokladnie w Aleppo. Ale dlaczego ta premiera miała miejsce o 2:30? :woot: To była pierwsza część, w przyszłą niedzielę druga część też o fatalnej porze bo o 2:00. Jak już emitują to ciekawego dlaczego tak późno, a nie np. o 23:00?

Edytowane przez fan tv
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O 2:30??? Faktycznie, pora strasznie fatalna, dobra tylko na nagranie w dekoderze. Ogólnie mogliby zrobić tak, że te dokumenty z TVN24 i TVN24 BiS mogliby emitować na antenie TTV, dla szerszej widowni. Tylko o rozsądniejszych porach. 22:00 odpada bo to stała pora polskich premier, ale 23 - czemu nie? Albo nawet w weekendowe popołudnia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Mam pewne spostrzeżenie dotyczące ścieżki dźwiękowej kanału TTV w przekazie satelitarnym.
Mam telewizor marki Samsung i oglądając kanał TTV, domyślną ścieżką dźwiękową jest ścieżka z audiodeskrypcją.
W żaden sposób nie nie da się tego zmienić z pozycji menu (można zmienić ale tylko tymczasowo, jak przełączy się kanał i wróci na TTV ścieżka dźwiękowa z audiodeskrypcją wraca). Oczywiście w ustawieniach ścieżki dźwiękowej mam ustawiony język polski jako podstawowy.

 

Czy zaobserwowaliście podobny problem? Zaznaczę, że nie wszystkie programy są z audiodeskrypcją, ale jest ich coraz więcej.

 


 

Edytowane przez dj sat
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprawdzałem, wszystkie funkcje związane z audiodeskrypcją  wyłączone.
Wybierając poprzez TOOLS język polski, ścieżka jest ok ale po przełączeniu na inny kanał i powróceniu do TTV znowu pojawia się ścieżko domyślna nazwana "V. O. "
Tak jak wspomniałem wcześniej język podstawowy mam ustawiony jako Polski i na innych kanałach które mają dwie lub więcej ścieżek dźwiękowych nie ma problemu. Jedynie na TTV jest problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...