Jump to content

Recommended Posts

Teoretycznie coś tam słyszałem o wakacjach, ale nie wierzę w to. Dlatego chciałbym poznać co mówią inne źródła. :D

Z czym oni tak czekają? Przecież to nie jest uruchomienie nowego kanału, a jedynie simulcastu w HD.

Mieszkańcy Warszawy i okolic zostali "wyróżnieni", ponieważ jako jedyni w Polsce już teraz mogą cieszyć się oglądaniem TTV HD :jupi:

Umiejscowienie oznakowania wiekowego TTV jest odmienne niż na pozostałych kanałach. Nie żeby mi to jakoś specjalnie przeszkadzało, bo nie przeszkadza, ale:

ROZPORZĄDZENIE

KRAJOWEJ RADY RADIOFONII I TELEWIZJI

z dnia 23 czerwca 2005 r.

w sprawie kwalifikowania audycji lub innych przekazów mogących mieć negatywny wpływ na prawidłowy fizyczny, psychiczny lub moralny rozwój małoletnich oraz audycji lub innych przekazów przeznaczonych dla danej kategorii wiekowej małoletnich, stosowania wzorów symboli graficznych i formuł zapowiedzi

§ 6. Symbole graficzne zamieszczane są w czasie trwania całej emisji telewizyjnej, a ich wysokość i długość nie może być mniejsza niż 2 cm umieszczonego w górnym LEWYM rogu ekranu o przekątnej 21 cali.

Stacja Nickelodeon też nadaję na polskiej koncesji, i ma logo po lewej stronie ekranu nad oznaczeniem wiekowym, i nikt się nie czepia. TVN Turbo również nadaje na polskiej koncesji, miał logo po lewej stronie, teraz ma po prawej. Coś czuję, że tak samo będzie z TTV jak z Turbo.

Guest pauulo

Ale logo TTV już jest półprzezroczyste, zatem bardzo dobrze.

Co do Nickelodeon to oznakowanie wiekowe jest po lewej stronie, więc zgodnie z prawem. To, że jest razem z logo nie ma już znaczenia. Dopiero wczoraj natomiast zauważyłem nowe logo TTV. Jak dla mnie zmiana na plus. Najważniejsze że jest białe i częściowo przeźroczyste, a więc mało widoczne na ekranie. To że pojawiły się głosy krytyczne to zapewne wynik li tylko przyzwyczajenia.

TVN Turbo również nadaje na polskiej koncesji, miał logo po lewej stronie, teraz ma po prawej. Coś czuję, że tak samo będzie z TTV jak z Turbo.
TVN Turbo logo ma po lewej stronie.

Czy mi się tylko wydaje, że od pewno czasu logo TTV nie jest już takie przezroczyste.

Czy udało się komuś w TV Samsung ustawić żeby domyślną ścieżką dźwiękową była ścieżka bez audiodeskrypcji?

Ja oglądam. ''Betlejewski: Prowokacje'' to moim zdaniem świetny program, w którym są pokazane zdarzenia na które trzeba reagować m.in. mobbing w pracy, obrażanie osób innych religii itp.

Dziś w ''Betlejewski: Prowokacje'' na temat pijanych kierowców zasiadających za kółkiem.

Też lubię ten program, dobrze że ktoś podjął się pokazać takie tematy.

Mnie najbardziej podobał się odcinek z pigułką gwałtu i ten z mobbingiem, a nie widzialem chyba wszystkich. Wydaje mi sie , że ten program to najlepsza nowosc wiosny w ogole.

Widać, że dzień bez nowego identu dla TTV to dzień stracony... Ostatnio wprowadzili ident z poziomicą, a teraz z zamkiem błyskawicznym.

Dziś w ''Betlejewski: Prowokacje'' na temat pijanych kierowców zasiadających za kółkiem.

Też lubię ten program, dobrze że ktoś podjął się pokazać takie tematy.

Widziałem ostatnio jeden odcinek tego programu. Polecam, w końcu coś ciekawego w tv.

Przypomnę że podobny program z podobną nazwą był emitowany w TV Puls w 2007 roku.