Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A kto powiedział, że to jest jakiś skrót? TVN czy n też są skrótami?

 

Nikt, tak samo jak w przypadku tvn, którą wielu rozszyfrowuje m.in. jako tv nowa. Natomiast "n" ma oczywiście dosyć oficjalną ideologię związaną z nazwą: "nazwa miała być prosta, a jednocześnie czerpać z doświadczenia grupy tvn".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous
Cieszy mnie fakt, że będzie również FTA ;)

 

Wiesz, oficjalnie jeszcze nikt nie napisał, że będzie on FTA. Może być tak, że tylko na czas promo jest niekodowany, a jak ruszy z emisją będzie zakodowany i dostępny w najniższych pakietach platform.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Strasznie krótki ten "trailer". Mam nadzieję z czasem go wydłużą (zwłaszcza czas pokazywania tekstu, bo teraz nie da się go przeczytać !), bo na razie jak na taki zespół twórców (podobno zespół ze wszystkich kanałów "TVN" nad nim pracuje), to słabo to wygląda...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

eeetam jakby miałbyć kodowany, to te promo by nie leciało FTA, a pomoc TVN-u jest konieczna (jakby sobie poradzili bez niej... wole nie myśleć).

Dali promo, żeby każdy mógł je zobaczyć, co spowoduje automatyczną reklamę. Wystartuje emisja, pyk i po oglądania FTA ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie wymagam, żeby już była pełna ramówka, ale chyba około 10 sekundowy "trailer", jak na pracę takiego zespołu to jednak nawet patrząc w pełni obiektywnie ciut za mało (ten napis to już bezdyskusyjnie muszą wydłużyć - jest ktoś na forum kto zdąży go przeczytać :D???).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt, tak samo jak w przypadku tvn, którą wielu rozszyfrowuje m.in. jako tv nowa.

Tak ją nazywano gdy rzeczywiście była nowa, ale nigdy oficjalnie nie stwierdzono powiązania pomiędzy skrótem a wspomnianym rozwinięciem. Ale nie wszystkie nazwy to jakieś skróty, może to być obojętny ciąg znaków, do których dopasowywane są co najwyżej późniejsze slogany reklamowe typu "Twoja telewizja".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne, że do TTV trafi program "Prosto z Polski", znany dotychczas z TVN24. Aktualnie został on zdjęty z anteny kanału informacyjnego.
A jednak nie został zdjęty. TVN24.pl zaktualizowało zakładkę programu. Wynika z niej, że program emitowany będzie tylko w niedzielę o 17:10
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo prawdopodobne, że do TTV trafi program "Prosto z Polski", znany dotychczas z TVN24. Aktualnie został on zdjęty z anteny kanału informacyjnego.
A jednak nie został zdjęty. TVN24.pl zaktualizowało zakładkę programu. Wynika z niej, że program emitowany będzie tylko w niedzielę o 17:10

Może być też tak że jedno wydanie będzie nadawane w TVN24 a resztę w TTV bo też i tak może być :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Coś czuję, że TTV będzie w pewnym stopniu takim ogólnokrajowym następcą TVN Warszawa, co mnie z resztą cieszy... TVN Warszawa podobała mi się z wielu powodów, jednak głównie ze względu na oryginalne i realizowane na wysokim poziomie produkcje własne, które zawsze mnie przyciągały i stanowiły prawie całość ramówki. Jeśli TTV pójdzie tym śladem (na co liczę) to zapowiada się naprawdę dobry kanał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...