Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie nowe logo zdecydowanie lepsze. Obecne nigdy mi się nie podobało, przypomina logo Polsatu i TV4, a nowe wygląda ciekawie. I będzie zajmować mniej miejsca na ekranie, bo to tylko trzy zgrabnie połączone litery i kropka, a teraz mamy trzy klocki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oznaczenie wiekowe nie powinno rzucać się w oczy, a nawet nie ma prawa istnienia po cyfryzacji. Każdy już może sobie zobaczyćw epg, od jakiego wieku jest dany program, a tym bardziej na TTV i na innych kanałach TVN'u wszystko jest, jak ktoś to określił z forum "dwunastkowane", powinno być tylko podczas programów dla dorosłych.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to obojętne, jakie TTV ma logo. Jakby pozbyli się tych całych licytacji, to bym oglądał ten kanał, a tak co nie włącze to te licytackie [beep] leci.

Nie jest aż tego tak dużo. Ramówka jest dosyć ciekawa.

 

Oznaczenie wiekowe nie powinno rzucać się w oczy, a nawet nie ma prawa istnienia po cyfryzacji. Każdy już może sobie zobaczyćw epg, od jakiego wieku jest dany program, a tym bardziej na TTV

Oznakowanie musi być przecież. Nowe logo moim zdaniem jest za bardzo przezroczyste, ale fajnie chociaż, że po lewej stronie. A oznaczenie wiekowe wydaje mi się troszeczkę większe niż poprzednio, a może mi się tylko tak wydaje, a jest takie same... Jak wy to widzicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Również powielę zdanie innych. Mimo że sam logotyp jest jaki jest, to po czasie i tak można się przyzwyczaić, a nawet powiedzieć, że się podoba. Na ekranie wygląda bardzo dobrze. Nawet lepiej, niż poprzednie, bo jest mniejsze i bardziej transparentne. Zaskoczyły mnie odwrócone miejscami logo i oznaczenie wiekowe. Oprawa graficzna? Już wcześniej można było ją oglądać w spotach promocyjnych, tyle że jeszcze ze starym logo na końcu. Podoba mi się animacja na początku. Ciekawie to musi wyglądać w HD. Oby jak najszybciej TTV HD wystartowało, wraz z TVN 24 Biznes i Świat HD, a także żeby nowe kanały były od samego początku w HD.

_________________________

 

Oznakowanie musi być przecież. Nowe logo moim zdaniem jest za bardzo przezroczyste, ale fajnie chociaż, że po lewej stronie. A oznaczenie wiekowe wydaje mi się troszeczkę większe niż poprzednio, a może mi się tylko tak wydaje, a jest takie same... Jak wy to widzicie?

I bardzo dobrze, że takie jest logo. Przynajmniej nie zaśmieca aż tak ekranu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No własnie - logo transparentne ale nieczytelne (słaba identyfikacja stacji) i też nie rozumiem dlaczego z lewej strony, co czyni go chyba bardziej nieczytelnym (chyba że ktoś siedzi metr przed telewizorem) - jak zauważono przypomina stare logo MTV, wogóle jest zrobione w stylu stacji młodzieżowej

Oprawa w stylu pozostałych stacji TVN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...