Jump to content

Recommended Posts

No teraz po UEFA Europa League nie widać, żeby ktoś w ogóle chciał to brać do siebie na następne sezony... :D

Myślisz, że jak nie rozstrzygnęli przetargu to nikt już nie pokaże Ligi Europy? Widocznie nikt się o nią nie bije, ale nie bój się, gdzieś na pewno poleci.

Mnie również się nie podoba. Może jakby był inny kolor, to może. Wszystko też zależy jaka będzie oprawa. Na pewno logotyp TVN 7 jest lepszy, moim zdaniem.

Mi nieco zalatuje napisem TV z loga niemieckiego tv'guida TV Spiel Film oraz... logiem nieistniejącej już Nowej Telewizji Warszawa :D

Moim zdaniem obecne proste logo jest lepsze, ale może to nowe przynajmniej będzie lepiej wyglądać na ekranie, co przeważnie się sprawdza.

Bardzo nieczytelna ta nowa identyfikacja... Dla sób które nie interesują się telewizją będą mieli problem z odczytaniem nazwy. I po co ta kropka?

Logo pewnie za kilka tys. złotych zrobione - moim zdaniem beznadziejne

Mi też nowe logo się nie podoba, ale to kwestia przyzwyczajenia. Na tym kanale i tak oglądałem tylko mecze Legii w Lidze Europejskiej, a niestety dziś Legia musi gonić wynik i całkowicie może odpaść i tego kanału nie będę oglądał wcale (chyba, że będą pokazywać jakiś fajny sport).

W porządku. Jak znajdę chwilę to podrzucę coś od siebie :) Jakby co to szukajcie w odpowiednim wątku w Hyde Parku.

Bardzo nieczytelna ta nowa identyfikacja... Dla sób które nie interesują się telewizją będą mieli problem z odczytaniem nazwy. I po co ta kropka?

Logo pewnie za kilka tys. złotych zrobione - moim zdaniem beznadziejne

W kropce pewnie byłby dopisek "HD", jak TTV HD oficjalnie wystartuje. Tak mi się wydaje.

Z kolei na facebook'owym profilu stacji TTV jak na razie cisza ale zapewnie przed burzą.

Jakby co za nowe logo jak również i oprawę odpowiadają autorzy obecnej grafiki stosowanej w TVN'ie - jest to firma Luxlotusliner GmbH.

To już wiadomo, dlaczego takie słabe. Velvet robiła im bardzo dobre oprawy, powinni do nich wrócić..

To nowe logo TTV jest z pomysłem

Chociaż mało podobne do innych kanałow TVN

TVN powinien mieć wszystkie swoje logo w podobnej stylistyce, mniej wiecej jak robi to teraz TVP

Na stronie głównej satkuriera informacja o nowym teście, nadaje na nim kanał HD...

Hm... ciekawe logo. Niby takie dość głupie :D Mam nadzieję, że będzie przeźroczyste, a nie takie niebieskie na ekranie :)

Ale przecież logo nie jest najważniejsze ;)

I jaki według Ciebie ma pomysł to logo? Oświeć nas.

Co do kanałów TVN-u, to przecież wszystkie kanały mają logo w podobnej stylistyce - chodzi o okrąg. Jedynie TVN TURBO się trochę oddaliło.

@bjmuri Chyba jednak jest, bo jak widzę logo Polonii 1 na tle pozostałych, to aż wstyd się przyznawać zagranicą, że taki syf jest u nas.