Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Bardzo lubie kanal i kibicuje kanalowi od samego poczatku, tak jak Pulsowi. Mam nadzieje, ze kanal bedzie dalej rozbudowywany o kolejne interesujece programy. Bardzo fajnym programem na TVN Warszawa byl ten program o restauracjach, wtedy o Warszawskich. Dzis Mozna byloby przedstawiac najlepsze restauracje w calej Polsce. Brakuje mi tutaj takiego codziennego programu na zywo, typu Dzien Dobry TVN. Rozumiem, ze TVN nie bedzie robil sobie konkurencji ale ten program popoludniowy na zywo Miedzy kuchnia a salonem napewno by sie tu przydal. Niestety TVN zaprzestal emisji tego programu.

 

Jakoze TTV jest kanalem nadajacym w calej Polsce na dvb-t, nadaje sie tu mozliwosc emisji prywatnego pasma programow regionalnych. Dlaczego TTV nie zacznie od Warszawy i Mazowsza. Mozna bylo by stworzyc konkurencje TVP Regionalnej (dzis jeszcze na TVP Info) i emitowac np 30min program o godzinie 18.30h przed Faktami na TVNie. To dobry pomysl. TVN nie musi produkowac tych programow regionalnych nawet sam a wejsc w wspolprace z zainteresowanymi nadawcami regionalnymi. Why not? :)

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, ze TVN nie bedzie robil sobie konkurencji ale ten program popoludniowy na zywo Miedzy kuchnia a salonem napewno by sie tu przydal. Niestety TVN zaprzestal emisji tego programu.

Moim zdaniem ten program w TVN się nie przyjął, ponieważ leciał za wcześnie (14:55). Każdy o tej porze kończy pracę, bądź jeszcze pracuje. Mnie natomiast odpowiada obecna ramówka TTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miedzy kuchnia a salonem, to byl raczej program dla gospodyn domowych a nie dla pracujacych ludzi a powinnien byc nadawany od okolo godziny 13-13.30h. Mysle, ze przyjdzie jeszcze czas na taki format. Na TTV napewno byloby miejsce, gdy DVBT zasiegiem ogarnie cala Polske bedzie i szansa na takie programy. Mi podobalo sie w tym kanale przede wszystkim jedno, ze kanal ( o ile sie nie myle???? :mrgreen: ) byl robiony na zywo, podobnie jak Dzien Dobry TVN. Ja lubie przede wszystkim tv live a nie jakies tam powtorki z niedzieli. Na TTV jeszcze za malo sie dzieje ale kanal ma potencjal. Ciesze sie, ze nie ma tu starych seriali amerykanskich a przede wszystkim Kiepskich, jak na ATM Rozrywka! Ten kanal, to jak narazie jest dla mnie zero ale ja wiem. Wiem, ze ludzie w Polsce ogladaja to, takie jest prawo rynku. Coz taki mamy kraj... TVN ma duzo fajnych pomyslow ale one sa dla naszego kraju niestety czasem za nowoczesne. U nas kroluje disco-polo a wodka niestety ma wielki wplyw na gust ludzi. :roll:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Kanał TTV bierze pewnie przykład z kanału axn Polska.AXN też uparcie broni kolorowego logo .W innych krajach np we Włoszech i Austrii kanał axn nadaje program z półprzezroczystym logo.Telewidzowie nie chcą kolorowego logo bo przeszkadza w oglądaniu programu i wygląda amatorsko.

Nie wiem tylko jak wygląda logo axn hd na platformie sky w Niemczech ale prawdopodobnie tez jest transparentne jak w Austrii.Jeśli ktoś ma dostęp do kanału axn hd w Niemczech to może potwierdzić.Będzie to kolejny argument do zmiany logo na półprzezroczyste :)

!
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Telewidzowie nie chcą kolorowego logo bo przeszkadza w oglądaniu programu i wygląda amatorsko.
Są jakieś badania na ten temat, czy tylko wypowiedzi jakichś anonimowych osób na kilku forach?

Z jakiegoś powodu twój ukochany TVN jednak w rogu ekranu ma transparentne logo a nie niebieską kropę z żółtymi literami.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

TTV się kompromituje.

Zaczęli piłować stare odcinki Anny Marii Wesołowskiej. Może niedługo zobaczymy też "naukę jazdy","maraton uśmiechu" czy "usterkę" ?

W związku z tym co zobaczyłem przychodzi mi jedno do głowy: Po co było płodzić kolejny kanał żeby go za chwile zapychać powtórkami?

Chyba tylko, żeby więcej było dochodów z reklam. Czy nie można było tych sztandarowych pozycji TTV (np.uwaga po uwadze czy blisko ludzi) emitować na zwykłym TVN-ie?

Już była by oszczędność,bo z tego co mi wiadomo to teraz TVN nie ma na nic pieniędzy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...