Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie gadaj, że np. żenujące Gogglebox to ciekawa oferta. Bzdury do kwadratu.

 

Oglądam bardziej ze względu, na to że nie mam czasu na śledzenie wszystkich programów w telewizji. Jak jest jakiś ciekawy program, seria to wtedy wiem co zaczepić.  Na pewno lepszy program niż pół żartem, pół serio.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...
  • 1 miesiąc temu...

Małgorzata Prokopiuk zapowiedziała dziś, że wkrótce program "Expres" przejdzie zmiany. Ma być więcej wydań oraz powiększony zespół.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
  • Dzięki 1
  • Lubię to 2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, andrzejgratis napisał:

Na pewno taki "Gogglebox" jest ciekawszy niż "Szkoła", czy "Ukryta Prawda"... ;)

TTV teraz trochę zeszło na psy; te wszystkie "Królowie życia", "Damy i wieśniaczki", czy nawet nowa "Nauka jazdy" to bardzo durne programy.

Paradokumenty i programy  typu "Damy i wieśniaczki" niszczą ten dobry kanał.

Dwa dobre programy produkcji TTV to właśnie "Express" i "Usterka".

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Każde zdanie kończymy odpowiednim znakiem przestankowym. Poprawiono post.
  • Popieram 3
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Siódemka kojarzy mi się z klasyką kina i seriali, które nie są już emitowane na głównej antenie TVN.

Jakoś mi ten "Big Brother" nie pasuje do TVN7... A do TTV owszem.

Edytowane przez Barti
Tytuły seriali, filmów, audycji, utworów itp. podajemy w cudzysłowie. Poprawiono post.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

15 godzin temu, Frontowiec napisał:
Zgodnie z zapowiedziami, od przyszłego miesiąca będzie jeszcze więcej wydań ''Expressu'' w TTV.
 
https://www.omediach.info/wiecej-expressu-na-antenie-ttv/

 

Bardzo lubię ten program informacyjny, ale w większości przypadków już powtarzają praktycznie wszystkie newsy między wydaniami o 17:45, a 19:45. Tak, że większa liczba wydań expressu to będą głównie powtórki pierwszego wydania porannego i potem popołudniowego.

Edytowane przez Barti
Usunięto fragment postu niezwiązany z tematem wątku (off-topic). O programie "Big Brother" jest inny wątek w odpowiednim dziale forum.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...