Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

@kokodzambo

W Cyfrowym Polsacie na chwilę obecną kanał TTV HD wciąż nie jest dostępny. Przy jego przekazie nie ma nawet jeszcze systemu kodowania Nagra MA.

Więc nie pisz bzdur, że masz ten kanał już dostępny. Chyba, że pojawił się on już tylko na polsatowskiej liście kanałów w dekoderach dedykowanych CP, ale bez uprawnień odbioru. Jednak i to wydaje się być bardzo mało prawdopodobne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

"News życia" to raczej brak TTV HD w nc+ (współwłaściciela kanału) przed udostępnieniem go konkurencji. Tak "na chłopski rozum", to powinien być "u siebie" (nc+) w dniu startu.

 

 

A tak z innej beczki - może już czas dopisać do wątku "HD"?

 

Tak, bo to jest najchętniej i najczęściej oglądany kanał, więc strata to wielka. Ja nawet raz na miesiąc nie wybiorę go na 5 minut, a myślę, że takich, jak ja jest wielu. Przecież tam praktycznie nie ma nic godnego uwagi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kossakowski mi pasuje, wciela się naprawdę w różne zawody. ;) I próbuje wielu ciekawych rzeczy, na które mi by brakło odwagi, by spróbować. Do tego dochodzą premierowe odcinki "Usterki", którą z TVN-u zdjęto. Od 29-go będzie, o ile pamiętam. W Irlandii akcja się działa. :) Damy i wieśniaczki (polska edycja) chyba też ma być w TVN. Powiem tak: ja tam znajdę cokolwiek, na czym przywieszę oko. Googlebox przed telewizorem, testerzy, no jest troszkę tego. Np. babcia ogląda wojny magazynowe (tu będzie zaraz bicie, że na History etc. jest). Nie każda osoba to ogląda, bo ma np. tylko naziemną.

Edytowane przez Barti
Post napisany niechlujnie. Poprawiono fatalną pisownię w poście.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A to nie przypadkiem ten typ, co zatrudnia się w zakładach? Jak tak to kiedyś widziałem, jak zatrudnił się w restauracji, ale to już dość dawno było.

To akurat mi bardziej pasuje do programu "Taka robota" na TVN Turbo :)

 

Ale ogólnie rzecz biorąc to TTV ma chyba jedną z lepszych ofert programowych, jeśli spojrzymy na stacje obecne w NTC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...