Skocz do zawartości

Gość Anonymous
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...

Nowość na pażdziernik 2023 w TTV od 16.10.2023r nowa brazylijska telenowela "Vai Na Fae" ("Za głosem serca") Emisja od poniedziałku do piątku o 14.25. Super, że pani Lidia Kazań pamięta o fanach telenowel i że "Paloma" nie była jedyną nowością w TTV, czekam na ta nową telenowelę bo czytałem opis na innym forum, że to jest tych samych twórców co "Paloma" i że osią telenoweli będzie wątek z pandemią i że trochę wątek będzie dotyczył śpiewania i muzyki. Zresztą widziałem entradę i podobała mi się muzyka z intra Va i na Fae".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Drugi sezon cyklu "Nasi w mundurach” po trzech pierwszych tygodniach emisji ogląda w TTV średnio 330 tys. widzów. Nowy cykl "Kanapowczynie” oglądało w TTV średnio 352 tys. widzów. Produkcje wyraźnie podnoszą średnie długookresowe wyniki TTV.

 

źródło: wirtualne media.

Edytowane przez kolos22
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 4 tygodnie później...

Jestem ciekaw czy na jesienią 2024 r pojawią się te nowe programy zakupione przez WBD TVN bo pisali, że niektóre z nich będą na TTV może jesienią się 2024 pojawi się "Grand Tour" i "Clarkson Farm", jestem ciekaw tych 2 motoryzacyjnych programów i zastanawiam się też czy do połowy marca b,r poznamy tytuł nowej telenoweli latino oby tym razem zakupili coś z Televisy albo Telemundo?

Edytowane przez Kiler
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cytat

Aktor Michał Koterski i bloger Modny Tata - Michał Będźmirowski będą uczestnikami programu "Back to school. Prawdziwy egzamin" w naziemnym TTV (TVN Warner Bros. Discovery).

Wezmą w nim też udział: aktorka Davina Reeves-Ciara, uczestniczka "Gogglebox. Przed telewizorem" w TTV Katarzyna Gąsienica, influencerka Barbara Cichocka-Mruk - znana jako "Ta Typiara", modelka Karolina Kuczyńska, uczestnik "Gogglebox. Przed telewizorem" Dominik Abus, Maciej Liziniewicz z programów TTV "Nasi w mundurach" i "Pałacowe love", Kamil Dudek z programu TTV "Życie na kredycie" i Agnieszka Kotońska z "Gogglebox. Przed telewizorem".

https://press.pl/tresc/80664,michal-koterski-wraca-to-szkoly_-jest-wsrod-uczestnikow-_back-to-school_-prawdziwy-egzamin_-w-ttv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli ten program wyjdzie im tak dobrze jak "Nasi w mundurach", to szykuje się kolejna interesująca propozycja. Aż dziwne nieco, że nie wrzucono tego w tradycyjną godzinę dla premier TTV, czyli 22:00, ale to może chodzi o to, żeby także obecni uczniowie mogli się nieco pośmiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...