Skocz do zawartości

Co wyniknie z współpracy tp i n?


sebo47
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No pewnie tak, ale jestem ciekaw co dadzą do pakietu podstawowego :) mam nadzieję że tvn hd i tvp hd albo chociaż jeden z nich wejdzie do tego pakietu ... Ja jeszcze chciałbym wszystkie kanały tvn w pakiecie podstawowym. I jeszcze jedno - nowy układ kanałów bo jak narazie to jest beznadziejny w szczególności pierwsza dziesiątka - w niej powinny być wszystkie kanały odblokowane, kanał 5, 6, 7 niech przeniosą dalej a wzamian dadzą te kanały hd które chciałbym w ofercie...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tak teraz patrzę na mój drugi post który był napisany przed rozszerzeniem pakietu podstawowego... Nie wiem jakim cudem udało mi się przewidzieć ok. 7 kanałów które teraz weszły do pakietu podstawowego :) ja to mam farta :) wracając do tematu to nie wiecie już czegoś więcej ? :) już trochę czasu minęło i może coś już wiadomo...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

No właśnie dlatego warto poczekać i dopiero wtedy z nimi przedłużyć umowę :) A rozszerzony pakiet podstawowy zostaje czy też go zmienią kiedy będą zmieniać wyższe pakiety? Może dorzuca Polsat i Polsat Hd do podstawowego... Ja bym jeszcze chciał TVP HD i TVP1 HD w pakiecie podstawowym... Jakoś w cp wrzucili do pakietu mini TVP HD - tam się jakoś dało a u nas jakoś dziwnym trafem nie... Ciekawe jak zmieni się kolejność kanałów po wprowadzeniu mnóstwa nowych kanałów...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Witam, we wtorek 17.05 mam szkolenie z nowych pakietów telewizji n, bo pracuje w kanale telesales. Zbiorę wszystkie materiały i wrzucę na forum. Prawdopodobnie jeszcze w tym miesiącu będą dostępne nowe pakiety tv, a także nowe prędkości 40 i 80 na vDSL - bodajże 23 maja rusza wszystko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam, wszystkich tak jak obiecalem przekaze troche informacji dotyczacych "malzenstwa" z platforma cyfrowa "n". Szczegołowo za bardzo to nie bedzie, poniewaz nie chca ujawniac wszystkiego, ale zawsze jakies ciekawe opcje z tad zaczerpniecie.

 

Plan Strategiczny Pana Wituckiego:

-1 milion uzytkownikow TV do konca 2012 roku(hmmm ciekawe :D ),

- 40% udziału na rynku usług internetowych,

- lider we wprowadzaniu innowacyjnych rozwiazan technicznych,

- utrzymanie pozycji lidera, jezeli chodzi o klientow biznesowych.

 

Troche o NEO+TV:

-Nowa oferta wchodzi w poniedzialek 23maja,

-zmieni sie nazwa pakietow dodatkowych i pewnie ich ceny(np nie bedzie juz L+Hbo+orangesport tylko pakiet loco i loco+,

- POLSAT, POLSAT HD, POLSAT 2 - prawdopodobnie w pakiecie podstawowym

- bedzie mozna dokupic uslugi dodatkowe takie jak pakiet noc(xxx),hbo hd, nfilm hd, cinema hd, filmbox, najlepsze hd,

- NIE BEDZIE NOWEGO DEKODERA POZOSTAJE TEN SAM KTORY JEST ewentualnie moze byc dawany jakis dekoder n'ki specjalnie dostosowany do potrzeb neo+tv,

- na IPTV prawdopodobnie zmieni sie dekoder bedzie z dyskiem wewnetrznym badz mozliwoscia podlaczenia zewnetrznego,

- mozliwosc ogladania kanałow HD w IPTV,

- klienci ktorzy juz sa w umowie neo+tv na pakiet np:M/L bedą mogli w ciagu 150dni przed koncem umowy zglosic chec skorzystania z pakietu N i automatycznie przechodzi na niego wraz z dniem ukonczenia starego pakietu dodatkowego - zmiana ani aktywacja nie kosztuje nic,

- wszystko razem na fakturze i odliczanie vatu za internet - po staremu,

- jezeli umowa z pakietami n przejdzie juz na czas nieokreslony obowiazują te same ceny ktore dotyczyly lojalki,

- migracja pakietowa tylko w gore - po staremu,

- za wypowiedzenie umowy za nowe pakiety kara naliczana z gory 350zl niezaleznie ile masz do konca umowy,

- dodatkowe kanaly przyrodnicze, dla dzieci,sportowe(n sport rowniez), styl moda i muzyka, filmowe,

- salony Nki beda sprzedawaly uslugi TP i odwrotnie,

- jezeli przyjdzie klient ktory bedzie chcial kupic sama Nke to w momencie kiedy wezmie neostrade otrzyma z nizki na pakiety telewizji "n",

 

 

Troche o NEOSTRADZIE:

Od 1 czerwca wchodza jak wiecie nowe predkosci 80 i 40mb (dostepne tylko w Warszawie na Służewcu oraz Saskiej Kępie) z mozliwoscia wyprobowania.

80mb

download: 85680

upload: 8568

40mb

download: 42840

upload: 4284

 

Predkosc 80 i 40 bedzie bedzie osiagalna jezeli:

- odleglosc od centrali bedzie maksimum 1200m,

- na centrali musi byc obecnosc karty VDSL,

-jakosc lini rowniez bedzie odpowiedzialna za to wszystko,

 

Uzytkownicy nowych opcji beda musieli otrzymac nowe modemy i urzadzenia, ktore wejda pod nazwa MaxSplitter(wszystko po to zeby predkosci byly w pelni osiagalne).

Oddzielni montezy beda przyjezdzac i montowac MaxSplitter a oddzielni modem - cena montazu nieznana. W przypadku kiedy kable schowane sa w podlodze to moze nie byc mozliwosci podlaczenia calej uslugi.

 

I to by bylo na tyle. Wiecej 23 maja. :D Mam nadzieje ze cos tam wyciagniecie z tego, a jezeli bylyby jakies pytania to pisac wytlumacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...