Jump to content
sebo47

Co wyniknie z współpracy tp i n?

Recommended Posts

ja jestem zadowolony z IPTV a ich najwieksza wada zawsze wydawalo mi sie ze jest brak HD i sprzet nie najwyzszych lotow, HD ma byc szkoda ze oferta programowa sie zmienia czyli ze czesc kanalow odpadnie

Konsultantka:

Witam serdecznie, w czym mogę pomóc?

Patryk:

witam czy mozna juz zamawiac pakiety "n"

Patryk:

jestli mam pakiet L?

Konsultantka:

Można jak najbardziej

Patryk:

a co musze zrobic?

Patryk:

do konca umowy zostaly 4 miesiace

Konsultantka:

Rozumiem

Konsultantka:

w takim razie nowy pakiet może Pan zamówić na swoim koncie na stronie tp

Konsultantka:

I podpisuje Pan umowę na 12 bądź 24 miesiące

Konsultantka:

Popisuje Pan nową umowę

Konsultantka:

Jeżeli nie udało się na infolini, zapraszam Pana do salonu tp

Patryk:

a czy te nowe pakiety beda po zakonczeniu starej umowy

Patryk:

czy po podpisaniu nowej

Konsultantka:

Po podpisaniu nowej\

Konsultantka:

Będzie to kwestia kilku dni

Konsultantka:

Nie będzie Pan musiał czekać do końca tej obecnej

może coś jednak będzie z tych nowych pakietów dla obecnych klientów

wiadomo jaki dekoder będzie obsługiwał ta nową ofertę w technologi iptv (dokładny model)?, swoją drogą ciekawe kiedy zaktualizją wszystkie dane na swojej stronie bo jak narazie to słabo to maja opisane.

Właśnie rozmawiałem z konsultantem w sprawie nowych pakietów i okazało się że można z nich skorzystac podczas trwania obecnej umowy i posiadania starych pakietów.Powiedział że jeśli chce pakiety telewizji n to podpisuje nową umowę a tamta automatycznie wygasa :) trochę to dziwne po dzwoniąc do tp powiedzieli że dopiero po zakończeniu starej umowy mogę skorzystac z pakietów n.

Wypowiedź rzecznika tpsy:

"Nie ma możliwości migracji z pakietów tp na "n" przed zakończeniem kontraktu. To decyzja, która raczej nie ulegnie zmianie. Ktoś przytoczył informację z infolinii, że można zamówić pakiety "n" w ostatnim okresie umowy na pakiety tp i zasugerował, że jest to sprzeczne z wcześniejsza informacja, że oferty się wykluczają. Otóż, będąc w ostatnich 90 dniach umowy można zamówić pakiety "n", ale oferta wystartuje po wygaśnięciu umowy na pakiety tp. Jeśli chodzi o zamiawianie pakietów "n" poprzez www.tp.pl to wkrótce będzie taka możliwość. Na razie prosze korzystajcie z infolinii. Wreszcie TVN Warszawa. Program był aktywowany w pakiecie podstawowym, nie znajdował się w umowie i nie uprawnia do wypowiedzenia umowy bez konsekwencji. "

Najlepsze jest to ze nawet jesli klientowi skonczyła sie umowa na dodatkowy pakiet z TP i jest ona na czas nieokreslony to nie mozna wprowadzić tego zamówienia na pakiet z telewizjii N, trzeba napisac rezygnacje i wtedy jest zdejmowany pakiet stary i mozna zamówić nowy pakiet z n.

Narazie jest tez problem z IPTV tam pakietu wogóle dla starych klientów nie mozna wprowadzic:)

Łopatologiczny zapis nowych pakietów TP:

Świat HD = informacja i rozrywka + hity filmowe + sport i motoryzacja + kultura nauka świat + dzieci + style moda muzyka

Film HD = Świat HD + 3x HBO + 2x nFilmHD + 3x FilmBox

Full HD = Film HD + nSeriale + PictureBox + 2x Cinemax

Jedyne, czego zabrakło, to kanały erotyczne.

Obecnie skończyła mi się umowa na tamte pakiety i teraz nie wiem co wybrać ,bo nie mogę połapać się w tym cenniku.Posiadam neo 2 mb i telefon z tv.Neo z tv(podstawowa ) około 60 zł ,abonament około 40 zł i z rozmowami płace około 120 zł. Czyli ,gdybym chciał opcje Świat HD to do tego muszę doliczyć 118,99 zł ? Czyli około 240 zł miesięcznie ? I na jaki okres ta umowa ,bo na stronie nic nie pisze ?

najtanszy pakiet tv to witaj hd do niego doliczasz cene neo i telefonu, ja to tak rozumiem

Pozostaje pytanie, co będę mógł oglądać za 65,99 (2MB+TV) jeśli nie wybiorę żadnego pakietu HD? Czy na pewno te 40 kanałów co do tej pory? Bo z wypowiedzi tp nie wynika to jednoznacznie, a nawet wręcz przeciwnie...

Rzecznik pisał, że pakiet podstawowy zostaje, więc te 40 kanałów będziesz miał. Ja mam zamiar na tygodniu podpisać umowę na rozszerzony pakiet podstawowy, bo myślałem, że dojdzie coś tutaj ale nic się nie zmieniło.

No to widze, ze jeszcze nie wiecie, ze stare kanaly z TP (TV1000, MTV Dance itd) beda oferowane przez Nke i w tym samym ponownie w ofercie TP. Wkrotce konferencja N....

To ładnie mieszają w tp :lol2: Zobaczymy co będzie po wakacjach, może w końcu zmądrzeją i dla wszystkich nowe pakiety do wyboru.. :jupi:

W sumie bardzo chętnie widziałbym neostradę z telewizją u siebie.

Niestety to czego bardzo brakuje w pakiecie WITAJ HD to choć jeden podstawowy kanał Discovery.

Niestety ale wyższy pakiet czyli ŚWIAT HD wypada już drogo w porównaniu z konkurencją.