Skocz do zawartości

RMF MAXX


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W poniedziałek (29 czerwca 2015 roku) młodzieżowe radio RMF Maxxx ruszyło z nową, wakacyjną ramówką. Dla słuchaczy przygotowano nowe pasma programowe, a także transmisje z festiwalu Sunrise.

 

W te wakacje słuchaczy RMF Maxxx o poranku, w programie "Wstawaj, nie udawaj", będą budziły nowe duety - Irek Jakubek i Ania Wojtkowiak oraz Jarek Tworek i Karolina Kowalska. W programie pojawią się ulubione pozycje słuchaczy - "Co u Was dobrego", "Madame czy Adam" i "Budzilla", a także te zupełnie nowe, m.in. "Skrzynka nagród", "Kto to powiedział"czy "Suchary na śniadanie".

 

Wakacje w RMF Maxxx, to także nowe pasmo programowe - "Lato na MAXXX'a", w którym rozegrany zostanie główny event tego lata - "Pozdrowienia z Wakacji". Będzie to zabawa, w której Słuchacze nagrywają najbardziej szalone, zwariowane i zabawne pozdrowienia za pośrednictwem aplikacji MAXXXConnect. Nagrodami będą nowoczesne laptopy oraz rowery sygnowane logo RMF Maxxx.

 

Tego lata wspólne ze słuchaczami stworzona zostanie mapa najlepszych wakacyjnych miejscówek. Stacja będzie prezentować także szalone przygody Słuchaczy RMF Maxxx.

 

Na liście przebojów "Hop-Bęc" do zdobycia będą jeszcze ostatnie bilety na Sunrise Festival, a w dniach od 24 do 26 lipca 2015 roku, wszyscy będziemy mogli wspólnie bawić się na kolejnej edycji Festiwalu Sunrise. Dzięki transmisji live w RMF Maxxx, Słuchacze będą mogli być tam z nami i poczuć ten nieziemski klimat.

 

Pod hasłem Lato na MAXXX'a kryją się także nowe zabawy w wieczornym paśmie, wśród nich m.in. "Nie śpię bo... lato" - w której Słuchacze walczą o wakacyjne gadżety RMF MAXXX

 

Letnie wieczory to także nowe, muzyczne programy - w poniedziałki i czwartki DJ Fiołas zagra w klimacie HIP-HOP oraz R'n'B, a we wtorki i środy neeVald zaprezentuje housowe klasyki i zaprosi do Klubu.FM

 

W weekendy m.in. nowa, wakacyjna odsłona programu be4party, hop-bęc in da mix z największymi wakacyjnymi hitami wszechczasów oraz MAXXX TOP40 - lista hitów tworzona przez Słuchaczy na rmfmaxxx.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

W najnowszej fali badań słuchalności RMF MAXXX po raz pierwszy w historii przekroczył 1,7 mln słuchaczy w całej Polsce. Wzrosty notuje również udział w czasie słuchania stacji – wynosi on obecnie 3,4% w całej Polsce.

 

EDIT: W RMF Maxxx zaczęli puszczać Claydee - Mamacita Buena :-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

0,2 MHz odstępu to nie powinien być problem - chyba, że masz słaby odbiornik. Ja w taki sposób odbieram w Żarach Muzyczne Radio na 105,8 FM (10kW , 92km) i Radio Zachód na 106 FM (30kW, 25 km) - oba w czystym stereo z RDS. Jak kombinujesz z odbiorem w domu, to warto poszukać miejsca dobrego odbioru. Zdarza się, że nawet na środku domu coś odbierzesz dalszego niż tylko lokalne [beep]ziawki i RTCNy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedz jeszcze jaki masz sprzęt odbiorczy i antenę. Z tego co się orientuje to 93,5 powinno bez problemu łapać w Gnieźnie. Możesz jeszcze sprawdzić jak ci łapie Eska na 93 Mhz, format muzyczny podobny, a może akurat. :) Ale to leci z tego samego obiektu co MAXXX tylko że z dużo większą mocą, mimo wszystko ja bym pomanewrował anteną. Jeżeli chodzi o MAXXXa z konina to nie sądzę, że da radę bo ta stacja bardzo słabo leci - Już 30km od konina są zaniki.

 

Jakbyś chcial odbiór wielu odległych stacji polecam zaopatrzyć się w dobry tuner i antenę, wtedy oprócz lokalnych stacji możesz złapać wiele odległych.

 

http://radio.nadaje.com/pl/transmitters/FM/cities/city/82/gniezno/?show=all

 

Tutaj masz ładny wykaz, co można odebrać u ciebię

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...
  • 3 tygodnie później...

KLUBOWY PRZEBÓJ ROKU 2015 na żywo z Katowic:

#5 CALVIN HARRIS & DISCIPLES - How Deep Is Your Love

 

#4 DZEKO & TORRES - L'Amour Toujours (Tiësto Edit)

 

#3 ADELE - Hello (Paul Damixle Remix)

 

#2 TIËSTO & KSHMR feat. VASSY - Secrets

 

#1 IMANY - Don't Be So Shy (Filatov & Karas Remix)

Edytowane przez jackie :-
  • Popieram 1
  • Lubię to 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dzisiaj z okazji Dnia Radia prowadzący poranną audycje RMF Maxxx zadzwonili z życzeniami do... Radia Eska: https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=1032957786751043&id=114083575305140&refid=17&_ft_=top_level_post_id.1032957786751043%3Atl_objid.1032957786751043%3Athid.114083575305140%3A306061129499414%3A54%3A0%3A1462085999%3A1700473276589322910

Fajnie to nawet im wyszło - mina Jankesa z Radia Eska w tym przypadku jest bezcenna :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Najłatwiejszy do odbioru Maxxx w Gnieźnie to 106,1 z Bydgoszczy Osielska. Chodzi dobrze i tylko przy tropo wcina się Emaus z 106,2. Potem trochę gorzej 93,5 z Poznania i 90,8 z Inowrocławia. Kiedyś z Konina były jakieś resztki, ale po zmniejszeniu mocy ani śladu nawet. Łapie też dość słabo tak 2/3 104,1 z Piły.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Zauważyłem, że rano o 6:00 w wakacje nie było emitowanych tych zlepek wiadomości z całego tygodnia. Zarówno w tygodniu jak i w weekendy tego nie było. Nawet reklamowali, że "Wstawaj, nie udawaj"  jest od 6. A propos tego programu mogę jeszcze powiedzieć, że moim zdaniem duet Kasia Gorgoń + Irek Jakubek jest o wiele lepszy od tego z Maćkiem Rockiem. Normalny skład mnie bardzo irytował i nie miałem ochoty włączać rano radia, natomiast gdy współprowadzącą jest kobieta, żarty nie są już na takim niskim poziomie. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bo nie jest taka [beep]ka i bezczelna jak on. Jak uważasz, ja wyraziłem tylko moje zdanie że wolałem duet kobieta + mężczyzna.

 

A co do Hop-Bęc to dla mnie zmiana na minus. Teraz w ciągu dnia leci cały czas zwykła playlista, jedynie tyle że Przemek Grabowski jest w wieczornym paśmie. 

A te lokalne popołudnia, nie są do końca takie lokalne bo i tak wszystko leci nagrane z Krakowa/Warszawy/Poznania, tylko że każdy prezenter ma poprzydzielane swoje oddziały.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W mojej pracy też leci RMF Maxxx i całe wakacje słuchałem przez 8 godzin tamże i dodatkowo później w kuchni, w samochodzie itd. Nie narzekałem jakoś specjalnie. :)

Po drugie w zwykłej playliście nie lecą wszystkie piosenki z notowania, powerplaye to również piosenki, które już wypadły bądź dopiero mają szanse pojawić się w notowaniu. 

Nowości teraz pojawiają się też po godzinie 20 w programie Przemka Grabowskiego.

 

Dla mnie odliczanie do miejsca 1 było coś co uprzyjemniało mi popołudnie/wieczór i sama ta atmosfera jaką stwarza wokół tego prowadzący wprawiała mnie w dobry nastrój. Według mnie jest to głupie, że ograniczyli się do notowania raz w tygodniu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...