Skocz do zawartości

RMF MAXX


Mr. Orbita
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ramówka na Sylwestra. (31.12.2020r.)

6:45 Wstawaj, nie udawaj - Irek Jakubek i Maciek Rock
9:15 Byle do obiadu - Ania Wojtkowiak
15:00 Sylwester na MAXXXa - Konrad Bogusz
20:00 Sylwester na MAXXXa - Przemek Grabowski

Z kolei 1 stycznia 2021 roku... ramówka wygląda następująco:

8:00 Nowy, lepszy rok - Marek Rusinek
12:00 MAXXX TOP 100 - Joanna Meus
17:00 MAXXX TOP 100 - neeVald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym tygodniu troszkę zmian ramówkowych.

06:45 Wstawaj, nie udawaj - Ania Wojtkowiak, Artur "Fiołas" Fiałkowski
09:15 Byle do obiadu - Dawid Miązek
15:00 I wszystko gra
19:00 Hity na MAXXXa - Przemek Grabowski

Natomiast w środę (Święto Trzech Króli) ramówka jest następująca.

09:00 Hity na MAXXXa - Robert Bojanowski
13:00 Hity na MAXXXa - Mariusz Pucyło
17:00 Hity na MAXXXa - neeVald

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

Sprawdź po kolei wszystkie częstotliwości i słuchaj tam, gdzie masz najsilniejszy sygnał. Wszystko zależy od położenia, propagacji fal, ukształtowania terenu, wysokości z której słuchasz (w piwnicy możesz nic nie odebrać, a na 10 piętrze wieżowca odbierzesz piękne stereo) itd. Jeszcze jest ważne, czy masz antenę teleskopową wbudowaną w odbiornik, wystający kawałek drucika czy profesjonalnie zainstalowaną yagę na dachu.

Zawsze możesz korzystać z alternatywnych źródeł odbioru - strona www, aplikacja, dekoder kablowy lub satelitarny.

https://www.rmfmaxxx.pl/strony/odbior 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Kilka dni temu założyłem Fan Club RMF MAXXX Kraków 96,7 FM.
Założyłem stronkę i fanpage na Facebooku.
Zapraszam chętnych, którzy lubią RMF MAXXX. :)
Link do fanpage na Facebooku https://www.facebook.com/Fan-Club-RMF-MAXXX-Kraków-967-FM-105596095012155
Oraz link do stronki https://rmfmaxxxkrakow.blogspot.com/

Edytowane przez Barti
Połączono ze sobą dwa wątki. Wątek o tej stacji radiowej już istnieje w niniejszym dziale forum. Nie dublujemy wątków.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Już dzisiaj startuje „Lato na MAXXXa” w RMF MAXXX

Cytat

Wakacje w RMF MAXXX upłyną pod hasłem „Lato na MAXXXa”. Nowa ramówka startuje już w dzisiaj wieczorem, a w niej konkursy i codzienne sety didżejskie. RMF MAXXX zorganizuje też w te wakacje koncerty dla słuchaczy – pierwszy w Koszalinie.
 

Codziennie od rana na słuchaczy czekają nowe konkursy. W każdej godzinie w zabawach do wygrania będą atrakcyjne nagrody, m.in. rowery oraz rodzinne pakiety biletów do parku rozrywki Energylandia w Zatorze. A wieczorem RMF MAXXX zaproponuje słuchaczom program „MAXXX Party” (codziennie 19-23, w soboty od 20), w którym grane będą najświeższe hity, ale też największe, wręcz kultowe letnie przeboje ostatnich dekad. Całość zmiksują DJ’e tworząc absolutnie niepowtarzalny, wakacyjny muzyczny klimat.
 

W te wakacje odbędą się też koncerty plenerowe pod hasłem „Lato na MAXXXa” – pierwsze już w dniach 2-4 lipca w koszalińskim amfiteatrze, gdzie zagrają m. in. Daria Zawiałow, Viki Gabor, Kayah i Feel.
 

RMF MAXXX przeprowadzi też transmisje na żywo z koncertów kołobrzeskiego festiwalu „The Other Side of The Sun” organizowanego w dniach 23-25 lipca przez twórców Sunrise Festival.

Źródło -> https://www.gruparmf.pl/juz-dzisiaj-startuje-lato-na-maxxxa-w-rmf-maxxx,article,1159.html

Edytowane przez Vampi
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 30.12.2020 o 08:19, milosz napisał:

Mam pytanie :) Od kiedy rmf maxx ma tak ubogi RDS? I czym to spowodowane? Pamiętam, że na RDS był wyświetlany wykonawca i chyba jakieś inne informacje ( Częstotliwość, Hity na Maxxa itp.) To samo jest z Radio Gra we Wrocławiu

 

W dniu 23.02.2021 o 18:37, BiL napisał:

Kiedy RDS Maxxxa zostanie zmieniony? Bo dla mnie wygląda dziwnie. :D

Mam dokładne takie samo zdanie. Po pierwsze po co rozbijanie wyrazów "rmf" i "maxxx"? Na "dzień dobry" może wprowadzać to w błąd - przełączam stację i co widzę na wyświetlaczu "rmf", a to nie o to mi chodziło i klik guziczek. Skąd mam wiedzieć, że za chwilę, po "rmf", pokaże mi się "maxxx". Ja wiem o co chodziło nadawcy, ale tak jak napisał to @BiL, dziwnie to wygląda, a naprawdę nie było takiej potrzeby, żeby rozbijać "rmfmaxxx" na dwa odrębne człony, ponieważ mieściło się to "na raz".

Poza tym oczywiście podpisuję się pod tym, co napisał @milosz - gdzie ich slogan reklamowy "hity na maxxxa", informacja o wykonawcy i utworze?

Obecna wersja RDS'u jak u jakiegoś "biednego wujka z Ameryki", a nie w stacji z takim zapleczem technicznym, a którą stoi potentat radiowy, jakim jest RMF FM.

 

Więc bardzo proszę o wersję: rmfmaxxx -> krosno -> 97,6 mhz -> hity na -> maxxxa -> three of-> us -> szklany -> sufit.

 

W dniu 9.07.2021 o 13:54, Mr. Music napisał:

Wczoraj, w paśmie Maxxx Party po raz pierwszy w tej stacji został nadany utwór disco-polo - Mig - Wymarzona.

Jeżeli pójdą w tą stronę, to moja przygoda z tą stacją zakończy się, tak samo jak wiele lat temu, kiedy "tłukli" Weekend i ich "Ona tańczy dla mnie". Wtedy RMF Maxxx przestał dla mnie istnieć na długi okres czasu, aż ktoś nie napisał, że przestali grać "disko w polu".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 6.04.2021 o 13:00, pawel150992 napisał:

Powie mi ktos jak odebrac RMF MAXXX w miejscowosciach :
Lodz (Lodzkie)
Zgierz (Lodzkie)

Z jakiej czestotliwosci probowac odbierac sygnal ?
95.8 czy 89.2 czy 106.5 lub moze jakas inna czestotliwosc HELP ?

Mieszkam bardzo blisko Łodzi, przeszedłem się z odbiornikiem i na każdej częstotliwości cisza... Szkoda że nie otworzyli oddziału RMF Maxxx Łódź, choć przeglądając strony KRRiTu to wiem że chyba w Kutnie walczyli o koncesję, ale udzielili ją spółce lokalnej.

 

Zobaczymy co z Radiem Parada, bo w grudniu 2022 roku kończy im się koncesja, a według prawa muszą złożyć wniosek o przedłużenie co najmniej rok przed końcem... Jak nie złożą to może podczas konkursu RMF go wygra.

 

Na razie RMF Maxxxa słucham albo przez internet, albo przez satelitę. Jest to według mnie bardzo dobre radio, lepsze od Eski Łódź, i dobrze że mam jakąkolwiek drogę odbioru :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 30.07.2021 o 15:02, WinExpert napisał:

Mieszkam bardzo blisko Łodzi, przeszedłem się z odbiornikiem i na każdej częstotliwości cisza... Szkoda że nie otworzyli oddziału RMF Maxxx Łódź, choć przeglądając strony KRRiTu to wiem że chyba w Kutnie walczyli o koncesję, ale udzielili ją spółce lokalnej.

 

Zobaczymy co z Radiem Parada, bo w grudniu 2022 roku kończy im się koncesja, a według prawa muszą złożyć wniosek o przedłużenie co najmniej rok przed końcem... Jak nie złożą to może podczas konkursu RMF go wygra.

 

Na razie RMF Maxxxa słucham albo przez internet, albo przez satelitę. Jest to według mnie bardzo dobre radio, lepsze od Eski Łódź, i dobrze że mam jakąkolwiek drogę odbioru :)

 

Ostatnio kilka tygodni temu ze Zgierza odebralem slaby sygnal z 95.8 RMF MAXXX KONIN (2kW) w okolicach ulic Staffa/Boya-Zelenskiego na 3p w bloku na malej kilkunasto centymetrowej antence 5dB a w Lodzi miesiac temu na osiedlu piaski w rejonie ulic Rajdowa/Lokajskiego na 2p w bloku odebralem na malej siatkowej antence 25dB slaby sygnal 106.5 RMF MAXXX KIELCE (20kW)

Teraz, pawel150992 napisał:

 


PS:

 

Zeby odebrac sygnal 106,5 to trzeba sie niezle namachac i poobracac antena w rozne strony aby zlapac skad leci sygnal

 

W przypadku 95.8 odebrano sygnal z szumami na Samsungu J5 z adapterem jack 3.5mm na wejscie antenowe za pomoca malej magnetycznej antenki wielkosci anteny standardowej samochodowej

 

95.8 lepiej sie udalo zlapac w Zgierzu niz 106,5 w Lodzi

 

Ciekawe ze 95,8 ma mniej kW niz 106,5 a latwiej dalo sie zlapac / byc moze sygnal 95,8 nadal jest osiagalny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
W dniu 11.05.2021 o 11:17, Poland napisał:

Plusem RMF Maxxx jest to że ma aż cztery prezenterki podczas gdy główny RMF FM tylko jedną czyli Aleksandrę Filipek. 

Chciałbym jeszcze do tego plusa dodać że moim zdaniem wstydem dla RMF Maxxx ale też sieci Gra FM (Radiofonia-Radio Gra-Radio Jura-Radio 90) jest to że nie ma jednej dużej redakcji prezenterskiej z RMF FM i RMF 24 bo wtedy można by zasilić główną antenę prezenterami z innych stacji. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
W dniu 11.09.2021 o 12:38, WinExpert napisał:

19 sierpnia miałem przerwę konserwacyjną nadajników z Komina EC-4 i na 93,5 (RMF FM w Łodzi) łapało miejscami poznański RMF Maxxx. Gdyby RMF przesunęli to RMF Maxxx byłby dostępny w Łodzi z nadajnika poznańskiego.

 

Z jakiej lokalizacji odbierales sygnal na tej czestotliwosci podczas przerwy glownej rmfki na 93,5 ?

Janow

Olechow

Centrum

Inna lokalizacja?

W dniu 11.09.2021 o 12:38, WinExpert napisał:

19 sierpnia miałem przerwę konserwacyjną nadajników z Komina EC-4 i na 93,5 (RMF FM w Łodzi) łapało miejscami poznański RMF Maxxx. Gdyby RMF przesunęli to RMF Maxxx byłby dostępny w Łodzi z nadajnika poznańskiego.

 

Po 2

Jaki byl to odbiornik

Oraz

Jak z odbieranym sygnalem?

Mono - Szumy - Z jakiego miejsca ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, WinExpert napisał:

Sygnał na 93,5 jest nadawany z Komina EC Karolin, odbierałem to na samochodowym odbiorniku, produkowanym przez Clariona na zlecenie Nissana, nie znam konkretnego modelu.

Odbiór - były szumy i mono, ale dało się słuchać

 

Chodzilo mi o miejsce odbioru - gdzie probowales wrecz odebrales sygnal ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...