Skocz do zawartości

Co stacje radiowe emitują w nocy?


Pawel1981
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Interesują mnie co emitują w nocy stacje radiowe i czy są jakieś audycje.

 

Radio ZET - emitują w nocy dość Polskiej Muzyki, w tym nocne wiadomości a także audycje takie jak: Z Bliska, Duży Wywiad, Dzwonie do Pani Pana w Bardzo wielkiej sprawie, Gość Radia ZET i Sensacje XX Wieku

 

Radio ESKA - Playlista Radia WAWA, są też powtórki Rannego Prowokatora

 

RMF MAXXX - Polska Muzyka z rodem RMF FM

 

Polskie Radio Szczecin - muzyka Polska i Zagraniczna, Słuchowiska i powtórka rozmowy dnia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...
  • 1 miesiąc temu...

PR 1 - muzyka ''codzienna'', audycje, a także Serwis Informacyjny co 1h

PR 2 - muzyka klasyczna z prezenterem

PR 3 - muzyka ''codzienna'', audycje, serwis informacyjny o 0:00 i 5:00

PR 4 - muzyka ''codzienna'', audycje, serwis informacyjny tylko o północy

RMF FM - Fakty co 1h, muzyka Polska i Zagraniczna, prezenter, a także magazyn Obraz dnia o 3 w nocy (czyli podsumowanie dnia)

RMF Classic - Muzyka klasyczna do 6

RMF MAXXX - Muzyka zagraniczna 0:00-0:30, Muzyka Polska 0:30-6:00

Radio ZET - Muzyka Polska i Zagraniczna (0:00-2:00), Polska (2:00-5:00), i playlista Radia ZET (5:00), wiadomości co 1h, a także powtórki programów: Z Bliska, Wszystkie Pytania Świata, Duży Wywiad, Gość Radia ZET, Sensacje XX Wieku, a także 7-dzień tygodnia (niedziela 1:00), a także audycja z prezenterem (sobota 0:00-2:00)

Radio Plus - Muzyka Polska

ChilliZET - muzyka chilloutowa, a także opóżniona o 2 minuty wiadomości z Radia ZET

Planeta FM - muzyka Hip-Hopowa i Trance do 6:00

Radio ESKA - Muzyka Polska

Eska Rock - Raport co 30 minut, a także muzyka rockowa, podsumowanie tygodnia (sobota-niedziela 5:00)

Radio Złote Przeboje - Muzyka Polska i Zagraniczna, a także zapowiedzi programów

TOK FM - Wiadomości co 1h, powtórki programów

Polskie Radio Szczecin - Muzyka Polska i Zagraniczna, powieść radiowa (0:10 i 5:30) powtórka rozmowy radiowej (0:45), a także serwis informacyjny o 0:00

Polskie Radio Koszalin - Muzyka Polska i Zagraniczna, audycje, a także wiadomości (0:00 i 5:00)

Radio Merkury - Muzyka Polska i Zagraniczna, Pogoda co 30 minut i wiadomości (5:30)

Radio PiN - Muzyka zagraniczna (0:00-1:00), Polska (1:00-6:00)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak to wygląda teraz (po 23 maja)? Jakoś na RMF MAXXX nie słyszę ogromnie wielkiej ilości polskiej muzyki? Jak to jest w końcu z tymi 33%? :roll:

 

W godzinie mieści się ok. 15 kawałków - tak? To gdzie te polskie utwory? Jakoś ich nie słyszę. Nie żebym narzekał, ale ... prawo jest prawo.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF Maxxx nadal gra w nocy, z tego co udało mi się dowiedzieć: jakiekolwiek zmiany w tym zakresie nastąpią dopiero po zakończeniu bieżącego okresu "rozliczania" muzyki. Sęk w tym, że nie wiem kiedy koniec następuje. O ile pamiętam dotychczas 33% rozliczano kwartalnie i drugi kwartał ruszył jeszcze na bazie starej wersji ustawy. Mogłoby oznaczać, że granie na starych zasadach może zostać pociągnięte nawet do końca czerwca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF MAXX gra polską muzykę od około pierwszej w nocy. Jako ciekawostkę mogę powiedzieć, że rado rekord radom ma nocna audycje i radio fama 100,8 fm (nie wiem skąd ,słyszalne od Chęcin do Zawiercia ) również takową ma jadąc przez Polskę ostatnio w nocy miałem okazje słuchać wszystkich trzech stacji.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

RMF Maxxx nadal gra w nocy, z tego co udało mi się dowiedzieć: jakiekolwiek zmiany w tym zakresie nastąpią dopiero po zakończeniu bieżącego okresu "rozliczania" muzyki. Sęk w tym, że nie wiem kiedy koniec następuje. O ile pamiętam dotychczas 33% rozliczano kwartalnie i drugi kwartał ruszył jeszcze na bazie starej wersji ustawy. Mogłoby oznaczać, że granie na starych zasadach może zostać pociągnięte nawet do końca czerwca.

Chyba właśnie tak jest. Skończył się kwartał i zaczęli grać po polsku. Dzisiaj w jednej godzinie (bez zbędnego polowania) udało mi się usłyszeć trzy (3) utworu po polsku, co jeszcze wczoraj było nieosiągalne jeżeli chodzi o RMF Maxxx!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba raczej to był przypadek. Dziś po polsku było skromniutko. Licząc od 6 z rana po 8 Sylwia Grzeszczak, przed 11 Kayah, po 13 znowu Sylwia Grzeszczak, po 18 znowu Kayah i nieco później Sylwia Grzeszczak, po 20 Sylwia Grzeszczak i póki co tyle (do ok. 23:35 - tyle można sprawdzić do przodu). Łącznie tylko dwa nagrania w kółko, 6 odtworzeń.

 

Wydaje mi się, że jednak będą domykać pełny kwartał, czyli do końca czerwca po staremu, a później się zobaczy (no najwyżej jeśli jako polskie traktują nagrania Blue Cafe, czy Roberta M, ale zgodnie z ustawą nagrania mają być po polsku, a nie tylko z Polski).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Chetnie udziele sie na ten temat a przyznam, ze bardzo lubie sluchac radio w nocy. Dla mnie nocny program w polskich stacjach radiowych na FM, to istna katastrofa! Sorry Peoplez ale tego sie poprostu sluchac nie da! Planeta FM, to wogole jest porazka w nocy. Nie spiac w nocy i pracujac w domu np albo majac nocke, to nie ma w Polsce na takim zwyklym tranzystorku co sluchac. Zasnie sie w robocie i calkowity brak motywacji! Ja lubie tak zwane radio nights w domu czasem, wlacza sie radio i zawsze cos tam mozna porobic... Np prasowac! :mrgreen: Ale polskich stacji nie da sie sluchac. Chcialbym czasem posluchac dobrego radia z komentarzem po Polsku. Niestety za duzo polskiej muzyki jest. Ile mozna na Radio Zlote Przeboje ten Perfekt puszczac i "Niepokonani" albo Urszula Rodowicz i "Latwopalni". Podobnie jest na RMFie i na Radio Zet, wystarczy zmienic stacje i tak w kolko te piosenki. Zastanawiam sie, czy Ludzie, jak w Polsce w nocy nie spia, to tylko placza??? Poprostu na zebach mozna zgrzytac. Marzy mi sie w Polsce taka stacja, jak w Niemczech lub w Wielkiej Brytanni, gdzie nie trzeba grac na sile czegos, czego i tak nikt nie chce sluchac... Pamietacie kiedys za komuny Radio Luxembourg? To bylo radio... Jestem, jak najbardziej za Polska muzyka ale nic na sile... To poprostu oglupianie narodu na sile jest dla mnie! Podatkie chetnie za place ale bez przesady! :twisted: Podobnie jest dodam we Francji albo w Grecji. Czy sluchal, ktos kiedys greckie radio na 39°E? Uszy pekaja! Wyobrascie wiec sobie, ze jak obcokrajowiec w Polsce wlaczy w nocy radio, to mysli tak samo... Niestety nasz piekny Polski jezyk, to nie Francuski. Historii sie nie da zmienic niestety i nigdy nie osiagniemy juz tej jakosci. To musimy zaakceptowac bez bolu... Nie bedziemy tez Hiszpania, wiadomo dla czego, prawda? Ale moze taka "Dania", czy nawet "Norwegia" bedziemy, wiec moze czas zaczac kurcze blade spiewac po Angielsku i sie uczyc???

 

Ciesze sie, ze w Polsce tak dobrze rozwinely sie stacje internetowe, jak polskastacja.pl lub open.fm. Niestety jest tu jeden problem, brakuje mi tu choc jednego glownego kanalu, gdzie towarzyszyl by profesionalny komentarz oraz najnowsze wiadomosci do dobrej miedzynarodowej muzyki. Coz moze powstanie kiedys taka stacja internetowa w Polsce..? :wink:

 

Pozdrawiam! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

A może warto powiedzieć, że do całkiem niedawna były media, które zapełnialy ramówkę w nocy. Przykładowo Program I nadawał audycję na żywo, polegającą na uwaga-kontakcie słuchaczy z specjalistą. Poruszane były różne tematy, ale to nieistotne. W każdym razie z roku na rok jest coraz gorzej. Nie wiem czy nie lepiej byłoby w nocy, na wzór Słowaków wyłączać nadajniki. Przynajmniej ekologiczniej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pamiętam ten program poradnikowy w Jedynce :D Ogólnie nocne ramówki są słabiutkie :/ Stacje typu Eska, Zet-ka, RMF FM wypadają w tym zestawieniu szczególnie słabo. Sama muzyka i to bardzo przeciętna niedostosowana do nocnego tempa i do tego brak jakiegokolwiek spikera. Ja lubię słuchać nocą wcześniej wspomnianej Jedynki. Najpierw fragment ciekawej książki, dzwon, hymn serwis, a potem audycja z muzyką rockową. Jest spiker, a co najważniejsze jest kontakt ze słuchaczami przez komunikator SMS-owy. I co najważniejsze są serwisy informacyjne choć chyba po 02:00 zaczynają już powtarzać te z przed godziny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko nawiążę jeszcze subtelnie do grania po polsku: nie wiem jak to jest, ale zmian nie ma. W sumie nawet dobrze, bo bym tego nie zniósł :P Playlisty są po staremu, na Maxxxie łącznie 12.07 przez cały dzień od 6 do północy 4 razy pojawiła się Sylwia Grzeszczak (Boże, kiedy przestaną tym katować ludzkość?!) i raz jakimś cudem Kazik przed 7 (zapewne coś związanego z poranną audycją). Teraz w nocy tylko po polsku, czyli po staremu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...

Radio ZET teraz w nocy nadaje audycje Z Bliska..., 100 Odjechanych Miejsc Świata, Technologika, Duży Wywiad, Taniec z Bryndalem, Sensacje XX Wieku, Gość Radia ZET, Siódmy Dzień Tygodnia (Niedziela 2:00-3:00) oraz PartyZetka (Piątek i Sobota 20:00-1:00) i Serwisy Informacyjne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Radio Złote Przeboje od Poniedziałku do Piątku emituje serwisy informacyjne od godziny 4:00, 4:30, 5:00, 5:30, także są emitowane programy nocne: Wieczór z Radiem Złote Przeboje (Poniedziałek-Piątek 0:00-1:00) i Złote Przeboje na Dzień Dobry (Poniedziałek-Piątek 4:00-6:30)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Dzisiaj od 1:30 do 6:00 w Radiu ZET była emitowana audycja ''Oscarowa Noc'' poświęcona 84 ceremonii wręczania Oscarów. Prowadzącą programu była Agnieszka Kołodziejska, a gośćmi byli Piotr Guszkowski z OnetFilm.pl i Ewa Wojciechowska z plejada.pl. Także w czasie programu playlista składała się z zagranicznych i nie słyszanych w Radiu ZET piosenek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
  • 5 tygodni później...

PR 1 - muzyka ''codzienna'', audycje + wiadomości co 1h

PR 2 - muzyka klasyczna z prezenterem

PR 3 - muzyka ''codzienna'', audycje + wiadomości o 0:00 i 5:00

PR 4 - muzyka ''codzienna'', audycje + wiadomości o 0:00

RMF FM - Fakty co 1h, muzyka polska i zagraniczna, prezenter i powtórki programów (Felieton Tomasza Olbratowskiego, Dom nad wysypiskiem)

RMF MAXXX - muzyka Polska

RMF Classic - muzyka klasyczna

Radio ZET - Wiadomości co 1h, muzyka zagraniczna i polska, powtórki programów (Niekryty krytyk, Gość Radia ZET, Sensacje XX Wieku, Taniec z Bryndalem, Świat według Blondynki, Z bliska..., 100 rzeczy, Technologika, Siódmy dzień tygodnia)

ChilliZET - Muzyka chilloutowa

Radio Plus - Muzyka Polska

Planeta FM - Muzyka Hip-Hopowa i Trance

Radio ESKA - Muzyka Polska + Eska Live RMX (piątek i sobota 0:00-1:00)

Radio WAWA - Muzyka Polska

Eska Rock - Raport co 30 minut, muzyka rockowa i podsumowanie dnia (sobota i niedziela 5:00-6:00)

Radio Złote Przeboje - Muzyka ''codzienna'', audycje (poniedziałek-piątek 0:00-1:00 i 4:00-6:30) i wiadomości od 4:00 (pn-pt)

TOK FM - Wiadomości co 1h + powtórka programów

Radio Maryja - powtórki programów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...