Skocz do zawartości

Brak wizji:/


H-A-S-E-O
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem z telewizja TP. Dziś rano ok 12 zatrzymał mi sie obraz na kanale 2 (tak jak by sie zamroził) i teraz nie mogę odbierać ok 60% kanałów z oferty TP, np. TVP1, 2, TVN, TVN7 przy czym w TVN mam fonie ale bez wizji. Resztę kanałów odbieram bezproblemowo, np. Arirang, Orange Sport, CCTV, TVP Kultura... i FTA.

Również nie pokazuję mi się napis aby wykupić kanał (jak to było z kanałami z innych pakietów tylko mam czarny obraz).

Cały zestaw już testowałem, odłączałem, wyjmowałem kartę z dekodera, obracałem antenę itp. i nic to nie dało :(

Sygnał mam dobry, przy 10892MHZ moc sygnału mam -29dBm. Próbowałem zmieniać też częstotliwość górną/dolną ale albo nie wyszukiwało mi kanałów albo znalazł tylko ~160.

Już nie wiem co mam robić.

Jeszcze pół roku i kończy mi sie umowa to przenoszę się do "n" bo i tak mało kanałów jest w TP, brak epg i kilku innych rzeczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciej_oswiecim ty chyba nie wiesz jak infolinia u nich działa:/ Dzwoniłem już jak all sprawdziłem to miła pani nie potrafiła mi pomóc i mnie przełączała do innych miłych osób, które w ogóle nie znają się na pracy, którą wykonują.

A tak jak juz jestem przy kanałach to mam pytanko jeszcze jedno. Otóż nie rozumiem jednego faktu. Kanał Orange Sport jest firmowym kanałem TP, tak? To do jasnej [beep]y dlaczego oni każą sobie dodatkowo za niego płacić zamiast wrzucic go do podstawowego pakietu?

Tak samo z kanałem TVP1 HD, a przy okazji mogli by wyrzucić te arabskie kanały FTA lub ten sejm włoski i zamiast tego dodać inne ?

 

PS. Czy w polsacie cyfrowym lub "N" można samemu sobie dodawać kanały FTA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

maciej_oswiecim ty chyba nie wiesz jak infolinia u nich działa:/ Dzwoniłem już jak all sprawdziłem to miła pani nie potrafiła mi pomóc i mnie przełączała do innych miłych osób, które w ogóle nie znają się na pracy, którą wykonują.

A tak jak juz jestem przy kanałach to mam pytanko jeszcze jedno. Otóż nie rozumiem jednego faktu. Kanał Orange Sport jest firmowym kanałem TP, tak? To do jasnej [beep] dlaczego oni każą sobie dodatkowo za niego płacić zamiast wrzucic go do podstawowego pakietu?

Tak samo z kanałem TVP1 HD, a przy okazji mogli by wyrzucić te arabskie kanały FTA lub ten sejm włoski i zamiast tego dodać inne ?

 

PS. Czy w polsacie cyfrowym lub "N" można samemu sobie dodawać kanały FTA?

 

Jak dzwonisz na 800 102 102 albo wybierasz na IVR neostrade zamiast usługi TV to się nie dziw , dzwon na 801 505 505 i wybieraj usługe TV to ludzie wiedzą co mówią.

Na 800 102 102 nikt niema obowiązku obsługiwać usługi TV (jedynie neo), jest odgórne rozporządzenie żeby odsylac kl na 801, jak ktos cie tam obsluguje to sie ciesz :lol2: .

 

 

2.

Tak kanał Orange sport jest firmowym kanalem Grupy Telekomunikacji Polskiej.

W podstawowym masz Orange Sport Info który u innych operatorów jest dopiero w wyższych pakietach.

Orange Sport jest tylko w cyfrze i TP, i tak jest płatny, bo trzyma wysoki poziom programowy.

Jak go niechcesz to nie kupujesz, jak chcesz to kupujesz. Wielki problem masz ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam co do uprawnień, może spróbujcie jak radzą na stronie TP, a mianowicie :

 

W przypadku pojawienia się problemów z odbiorem przez abonentów kanałów z pakietu podstawowego:

 

 

 

wykonaj poniższe czynności:

sprawdź czy poprawnie włożyłeś kartę do dekodera (chipem do dołu, kodem kreskowym do góry)

 

 

przełącz dekoder na odbiór kanału 4funTv lub OrangeSport

pozostań na tym kanale przez kilka lub kilkanaście minut

przełącz ponownie na jeden z niedziałających kanałów

 

Spowoduje to odświeżenie praw do odbioru tych kanałów. Proces ten nie powinien trwać więcej niż 20 minut.

 

Jeżeli w dekoder nadal nie będzie odbierał wymienionych kanałów, skontaktuj się z działem wsparcia

 

Zróbcie tak powinno działać :) na przyszłość polecam się udać na stronę w dział pomoc techniczna :)

 

EE tam Orange Sport u mnie jest bezpłatny(mam oba na podstawowym Orange Sport i Orange Sport info) :)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...