Jump to content
Sign in to follow this  
kwakii

Stacje z muzyką 80s, 90s

Recommended Posts

Jak w temacie. Znacie jakieś stacje telewizyjne lub radiowe nadające muzykę z lat 80. lub 90.? Na jakich satelitach? Podawajcie swoje propozycje.

Z kanałów prezentujących taką muzykę to należy wymienić na pewno Deluxe Music który nadaje z Astry 19.2 E.

Pionierem wśród stacji z muzyką z lat 80-tych i 90-tych jest niewątpliwie kanał VH1 Classic (MTV Unlimited), a inne to chociażby: Retro Music Television (CS Link / Sky Link), MTV Classic, VH1 (Sky UK), MTV Classic (wcześniej jako MTV Gold - Sky Italia), MCM Pop (CanalSat Francja).

Brak WŁAŚNIE takiej stacji na Polskim rynku ! Coś w stylu VH1 CLASSIC ... 4 Fan ma bogate archiwa.... Ma stworzyć nowy kanał muzyczny jaki ???

W Polsce mamy już właściwie kanały muzyczne z każdym rodzajem muzyki" Top 50 Hits" czyli Eski Vivy 4 Fany Alternatywa "rebel" oraz po części "czwórka" cięższe granie również "rebel" Klasyka sporo koncertów na TVP KULTURA kanał super Expressu z Disco Polo

Deluxe z Astry chyba najlepsze i FTA :)

Witam,

Za dużo tych stacji nie ma :( ... wiadomo czy vh1 classic pojawi się w jakieś polskiej platformie ?

???? Wydaje mi się ale sygnału tej stacji w ogóle nie ma na Hot BIRD tzn VH1 CLASSIC bo same VH1 jest. Więc tak prędko to nie ...

Pamiętam kiedyś był w Wizji TV i UPC ...ale oni właśnie korzystali z Astry ... stare dobre odległe czasy :)

Ja liczę na 4 Fan Media i że może <?> Ten jego nowy kanał muzyczny właśnie będzie Gret his Hits :)

podejrzewam ze wielu by chciało classica w swojej platformie tyle ze nikt w firmie nie sprawdza słupków ogladalności bo to co pokazuje na w ramówce ten kanał mija się z jakąkolwiek muzyką .

Dla mnie kanał z taką muzyką to marzenie... Niestety muszę się zadowalać "ochłapami" starej muzyki jakie puszczają na Rebel:tv i VH1 European.... :(

ale ja co do radia to jestem "tradycjonalistą" Wolę na zwykłym radioodbiorniku słuchać :)

Brak brak takiej stacji w Polsce ....

Popieram. Powinna być taka stacja w Polsce. Ja z wielką przyjemnością przyjąłbym kanał z muzyką disco (70s, 80s, euro disco, italo disco) ale każdy kanał 80s czy 90s jest mile widziany. Z takich kanałów warto wymienić jeszcze Bliss i The Vault nadające na Astrze 28,2E, choć niestety nie zawsze nadają taką muzykę.

P.S. Podobno w kablówce JAMBOX jest kanał VH1 Classic. Czy ktoś go odbiera? Może moglibyście coś więcej o nim napisać?

A nie pomyślałeś, że fani starej muzyki chcieliby mieć kanał muzyczny, który mogliby oglądać? Denerwuje mnie takie podejście, że "starej muzyki to można słuchać w internecie"...

Zgadzam się z Tobą xxzz5. Naprawdę przydałby się taki kanał telewizyjny. Chętnych do oglądania byłoby pewnie sporo...

i ja też się zgadzam. Przecież stare klipy Abby czy Jacksona itp. itd często są lepsze od klipów Lady Gagi czy innych takich stworów medialnych :)