Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Przecież masz regionalne pasmo TVP Info w naziemnej. Na satelicie nigdy tego nie będzie, bo to nieopłacalne.

Zgoda mam, ale dlaczego na astrze Niemcy mogą mieć tych programów kilkadziesiąt, a u nas tylko 1. Poza tym dla wygody lepiej mieć swoją regionalną pod 3 niż się przełączać (nie mówiąc już tutaj o osobach starszych dla, których taka operacja czasami jest nie do przejścia) :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zgoda mam, ale dlaczego na astrze Niemcy mogą mieć tych programów kilkadziesiąt, a u nas tylko 1.

A to już nie do mnie pytanie, skoro Niemcom się to opłaca, to dają. TVP informowała kiedyś, że dla niej to nieopłacalne, bo trzeba by było zapłacić za miejsce na satelicie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie każdy ma zasięg tv naziemnej.

Nie mogłem się powstrzymać. Mieszkasz w jakichś Bieszczadach, czy innych pasmach górskich?

(Koniec Off-topicu)

Przypominam, iż na stronach OTV są dostępne programy z tych ośrodków za darmo (no - może za abonament RTV).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie zupełnie zgadzam się z Twoim stwierdzeniem . Tunery CP ( Samsungi SD i HD , Echostary SD i HD ) miały i maja możliwość skanowania dowolnych satelit i odbiór kanałów z kilku satelit jednocześnie ( w Cyfrze+ tylko Hotbird i Astra ) oraz dodawanie do list ulubionych wszystkich kanałów FTA , nie czekając na widzi-misie operatora , a są tunerami udostępnianymi przez operatora platformy .

 

Samsungi mają tę funkcjonalność do tej pory ale CP wprowadził taki myk, że na bodajże 21 kanale na każdej liście sam usadawia się kanał dla abonentów. I jeszcze raz przypominam, że Cyfra w mediasatach też pozwalała układać kanały po swojemu (bez możliwości tworzenia osobnych list). Odwidziało im się i koniec, abonent to [beep], który musi mieć jedyną słuszną listę. :censored:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic im się nie odwidziało. Podpisali takie a nie inne umowy z nadawcami. Myślisz, że obecność pewnych kanałów na wysokich pozycjach to przypadek?

Wam to się czasami wydaje, że prowadzenie platformy sat to interes porównywalny z budką z hot-dogami i każdy z was wie lepiej co Cyfra powinna robić i czym się kierować...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nic im się nie odwidziało. Podpisali takie a nie inne umowy z nadawcami. Myślisz, że obecność pewnych kanałów na wysokich pozycjach to przypadek?

Wam to się czasami wydaje, że prowadzenie platformy sat to interes porównywalny z budką z hot-dogami i każdy z was wie lepiej co Cyfra powinna robić i czym się kierować...

A CP takią umowę podpisał tylko w odniesieniu do niektórych dekoderów? Bo na jednych można listę ułożyć na innych nie. Trochę dobrych chęci i chociaż taką "kulawą" własną listę jak w Sagemcomie mogliby wprowadzić w każdym dekoderze (bo tego właśnie odbiornika i Stronga ta umowa, o której piszesz, też nie dotyczy).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko nie każdy ma zasięg tv naziemnej.

Nie mogłem się powstrzymać. Mieszkasz w jakichś Bieszczadach, czy innych pasmach górskich?

(Koniec Off-topicu)

Przypominam, iż na stronach OTV są dostępne programy z tych ośrodków za darmo (no - może za abonament RTV).

 

Mieszkam 30 km od Krakowa i 45 km od Katowic, ale zasięg (słaby) naziemnej telewizji mam tylko z Wisły-Skrzycznego (ponad 60 km) a stamtąd nie nadaje i raczej nie będzie nadawać TVP Kraków.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 5 tygodni później...

Przeglądając zasoby internetowe natknąłem się na informację z końca zeszłego roku jakoby ESPN America miał w bliżej nieokreślonej przyszłości zagościć w Cyfrze. Informacja ta rzekomo miała być przekazywana przez osoby pracujące na infolinii łączenie z informacjami o dołączeniu kanałów BBC lifestyle, knowladge. Kanały BBC, jak wszyscy doskonale wiemy, mamy już od jakiegoś czasu, ESPN America natomiast się nie pojawił. Czy są jakieś szanse na niego w przyszłości? Czy zamieszanie związane z prawami do NBA może korzystnie na to wpłynąć, czy nie ma to znaczenia? Czy Canal+ będzie walczył o jakieś prawa w najbliższym czasie na które należy oszczędzać fundusz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj nie gadaj,w 100% viasaty lepsze całkowita inna ramówka i bez reklam wszystko w jednym kanale,miałem te kanały w kablu ale cóż musiałem się rozstać,oferta bajkowa nie poprawia jej chyba juz nigdy,a BBC Knowledge HD to chyba na rok na wyłączność w N

 

i tak każdy powtarza się chcę to tamto i to samo czytamy...

 

Discovery HD,VIASAT EXPLORER, VIASAT HISTORY,Viasat Nature,Nick Jr,Nick,Boomerang,Tv 1000,FOx,DISCOVERY HISTORIA,TVN HD, TVN HD+ 1,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mialem okazje ogladac viasat explorer w zeszlym miesiacu przez tydzien na okraglo. Nie zdarzylo mi sie, zeby na jakimkolwiek programie na koncu po napisach nie zobaczyc... produkcja discovery 2007, bbc 2007 albo crime and investigation 2007. Brak reklam, beznadziejny letterbox i starocie w kolko to za malo by za te kanaly zapewne w przypadku C+ placic dodatkowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...