Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Skoro Eska TV jest FTA to czy to taki wielki problem dodać ją do listy ??? Pełno na liście arabskiego i włoskiego badziewia a ciekawych kanałów np. Qvc Plus , CSB TV , TVR nie ma. Dlaczego nie można odbierać czeskich kanałów DVB-T na Philipsie PVR. Kiedyś napisałem maila w tej sprawie i w odpowiedzi napisano mi że nie mają umowy z czechami. To czy mają umowę z arabami , włochami , azerami itd. skoro ich kanały są na liście. CT4 Sport to bardzo ciekawy kanał w DVB-T. Powinno być jak w n że wyszukują się powyżej kanału 1000. To samo dotyczy kanałów słowackich , rosyjskich i innych państw przygranicznych gdzie jest DVB-T.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po tym "wszystkim" - to nawet pomyślałem, że Cyfra+ ma już wszystko. Ale skądże. Jeszcze jakieś egzotyki są potrzebne? Najlepiej z radiem po „oczach” Kiedyś napisałem, że chętnie odchudziłbym ten cały „repertuar” kanałowy z niepotrzebnych śmieci. Ale cóż! Może lepiej jeszcze coś – cokolwiek – dorzucić. A co tam! Będzie więcej i więcej. Tylko, czy aby wszystkim o tą „ilość” chodzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak po tym "wszystkim" - to nawet pomyślałem, że Cyfra+ ma już wszystko. Ale skądże. Jeszcze jakieś egzotyki są potrzebne? Najlepiej z radiem po „oczach” Kiedyś napisałem, że chętnie odchudziłbym ten cały „repertuar” kanałowy z niepotrzebnych śmieci. Ale cóż! Może lepiej jeszcze coś – cokolwiek – dorzucić. A co tam! Będzie więcej i więcej. Tylko, czy aby wszystkim o tą „ilość” chodzi.

 

@bogdan odnoszę wrażenie że osobą piszącym zależy na ilości, a jakość... byle była ilość pytanie czy wszyscy oglądają wszystko co jest w danym pakiecie dostępne ? ale niech dołożą jeszcze to i owo, niech będzie jak najwięcej. Ja miałem w poprzednim kontrakcie pakiet podstawowy, teraz mam komfortowy, bo dałem się zwieść gadce że większy wybór, teraz oglądam przeważnie TVN 24, Polsat News, TVP HD, CANAL, i czasami Polsat Film,

Po co więcej i coraz więcej jeżeli i tak się tego nie obejrzy, no jeżeli ktoś siedzi od rana do nocy przy telewizorze, to obejrzy, niestety ja takiego komfortu nie mam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Skoro jest FTA to nie wiem dlaczego to taki problem ten kanał dorzucić do listy. To samo się tyczy CSB TV.

Polskich FTA się nie dodaje a jest miejsca pełno dla programów np: Al Hiwar TV , Kanal Hayat , radio Maaref itd , itd. Kto słucha arabskich stacji radiowych ??? Tak z ok. 300 kanałów (Hot Bird) można by spokojnie wykosić z listy i zrobiło by się trochę porządku skoro Cyfra nie daje możliwości własnej edycji w dekoderach PVR.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem w tym, że pewnie C+ nie spieszy się, aby zobaczyć czy po pewnym czasie kanał nie zniknie z satelity (tak jak ten kanał zakupowy w którym kupno miało polegać na licytacji - Promocja TV czy jakoś tak) albo czy kanał pozostanie FTA na stałe (rok temu przejechali się na kanałach TVP z Astry) :]

 

Eska jest FTA i w DVB-S na 11.508 V

Q :censored: fa i co z tego? Dopóki nie ma go na oficjalnej liście kanałów to sobie go w Cyfrze nie pooglądasz. Zastanów się zanim coś napiszesz :roll:

Nie przesadzajmy, użytkownicy Stronga oraz własnych dekoderów mogą sobie spokojnie wyszukać ten kanał i dodać na listę ulubionych, więc niektórzy mogą w C+ go oglądać bez czekania na dodanie kanału na oficjalną listę kanałów :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...