Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na pewno w Cyfrze+ brakuje kanału Nickelodeon i Boomerang. Ogólnie oferta kanałów dziecięcych jest ostatnio przez Cyfrę zaniedbywana i nie wiadomo dlaczego.Cyfra+ spośród konkurencji ma uboższą ofertę kanałów dla dzieci. Przydałaby się również paczka 4xBBC. Byłby to powrót BBC do Cyfry po zlikwidowaniu BBC Prime.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moze napiszesz o koszcie tej karty ; oraz co jeszcze puszca Al-jazerra

Karta prepaid od 350 d0 500 zł , a potem 50 euro na rok doładowanie - a zawartosc 10 kanałow mnóstwo sportu i najlepszego- ale ją wziełem dla nba tv kanał aljazera 8,poprostu brakuje mi tego kanału w cyfrze ,szczególnie w czwartek /na piątek jest duzo hitów ani orange i c+ nie pokazuje w teń dzien nba .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie co byłoby dobrym pomysłem?

Gdyby po zalogowaniu się do ICA można było przez internet oglądać dowolny kanał, na który ma się wykupiony abonament. Byłoby to bardzo dobre rozwiązanie dla kogoś kto np często bywa poza domem, a w tym czasie jest coś ważnego do obejrzenia.

Mogłoby być nawet płatne dodatkowo - powiedzmy 5 zł za 24h dostępu do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Wszystkich.

Mnie brakuje i pewnie nie tylko mnie TVP HD, oraz paczki Viasat. To dziwne, że żadna platforma, w tym najstarsza Cyfra + nie dogadała się z nadawcą.

Viasat History nadaje w polskiej wersji już prawie 6 lat ! Gdyby tak wszyscy zainteresowani Abonenci zasypali faxami, mailami Pana Prezesa z Francji, to kto wie...

Jesteśmy nie tylko odbiorcami usług radiowo - telewizyjnych, ale także... sponsorami zapewne, więc jakieś życzenia, a nawet postulaty powinny być brane pod uwagę.

Sam wiele razy pisałem w sprawie wprowadzenia do oferty w/w programów, ale zawsze otrzymywałem tę samą dyplomatyczną odpowiedź: "Sukcesywnie wprowadzamy nowe kanały dla swoich Abonentów, wszelkie sugestie są brane pod uwagę".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na listy/faxy/emaile z prośbami o dołączenie nowych kanałów tylko tak "dyplomatycznie" mogą odpowiadać.

No bo co mają zrobić?

Jeden chce Nickleodeon i Boomerang, drugi Viasaty, trzeci paczkę BBC, czwarty NatGeoWild (najlepiej HD), piąty paczkę MTV, szósty DiscoveryHD; siódmy ESPN America; ósmy TVP HD, dziewiąty jeszcze-coś-innego.

Wszystkiego nie mogą dodać (koszty, jak by ktoś nie wiedział czemu). Więc powolutku sobie negocjują wybrane kanały i ... dołączają. Ostatnio dołączono History - inni nie mają tego w ofercie - moim zdaniem takie działanie ma sens, a nie dodawanie tego, co już ma "konkurencja" - wtedy to by dopiero było - wszyscy by mieli tę sama ofertę, tylko... inne ceny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oferta muzyczna kuleje?? Hmm, o ile mi się dobrze wydaje to jest ona lepsza od CP o 2 kanały (MTV Rocks, Trace, bo Mezzo z racji dodatkowej płatności nie liczę, a jeśli je liczyć to nawet o3). nka ma taką samą ofertę z tą różnicą, że zamiast Trace jest ESKA (czyli w sumie lepszą).

Tak czy inaczej oferta muzyczna nie odstaje znacząco od nki a CP przewyższa. Gdzie tu kulenie?

Owszem przydałaby się reszta kanałów MTV, bo w tej chwili jedynym KODOWANYM kanałem muzycznym, który mi odpowiada jest VH1 i reszta (Trace, MTV Rocks, MTVN HD) może dla mnie nie istnieć. Za to bardzo chętnie powitałbym VH1 Classic.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Discovery HD oraz Discovery Historia powinny być w ofercie C+.............

 

Niema Discovery HD jest Discovery HD Showcase, ale to tak na marginesie :)

Po co cyfra ma bez przerwy dodawać kanały popularnonaukowe jest ich przecież mnóstwo :?:

Cyfra powinna się skupić i dodać głównie kanały sportowe lub kanały dziecięce.. Mogli by też dodać paczkę BBC :)

 

Druga sprawa

@Tomo21, ależ kuleje. Wystarczy popatrzyć na kablówki, które oferują bogatrzą ofertę kanałów muzycznych. Poza tym kiedy ostatnio Cyfra dołączyła jakiś kanał muzyczny, nie licząć FTA :?:

 

@Bloo411 a gdzie ty masz lepszą ofertę muzyczną niż w cyfrze.?

Kablówki rządzą się swoimi prawami to że np. jakaś sieć kablowa doda np. Polsat do swojej oferty to nie znaczy że jakaś platforma satelitarna będzie mogła dodać go do swojej oferty..

A po za tym czego brakuje wam w kanałach muzycznych? w CP za MTVN HD trzeba płacić dodatkowo 5zł nawet jak masz najwyższy pakiet.. W cyfrze maż go w pakiecie co prawda w Prestiżu HD ale jest.. :) w cyfrze też masz kanał muzyczny Trace i Music Choice których nie ma żadna platforma w Polsce..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bomerang,MTV Dance,MGM,TVP SPORT powinien być w pakiecie podstawowym.Co do oferty Sportowej,to pakiet Podstawowy jest nic nie wart w porównaniu do Familijnego Polsatu a cena bez promocji większa. A i kanał BBC z serialami reszty nie trzeba dodawać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Radix, czytam twoje posty i widzę, że wciąż atakujesz Cyfrę+, a wychwalasz CP :roll: . To jest żenujące. Nie rozumiem tego. Ok, możesz nie lubić Cyfry, uważać, że ma słabą ofertę w/g ciebie, ale ileż można klepać jeden i ten sam temat. To już jest nudne :> . A jeśli już tak wychwalasz słoneczną platformę, to chciałbym przypomnieć, iż jeszcze tak całkiem niedawno, twój CP pobierał sygnał TVP1, TVP2 z nadajnika naziemnego. No, ale CP przecież jest najlepszy i ma świetną ofertę :twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bloo411 Cyfrowy Polsat jest korzystny ale cenowo,Cyfra ma ekstraklasę.Mamy wolny kraj i wolno mi się na ten temat wypowiadać,Żeby oglądnąć występy Wisły i Cracovii mam płacić za resztę g... .żabojady kombinowały z przetargiem a teraz łupiom z nas kasę,to jest prawda każdy kibic to wie.Chołota i tyle skompiradła.Miał być kanał z ekstraklasą a jest G...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozostaje tylko podsumować, że jeszcze się taki nie narodził, który by wszystkim /programowo / dogodził.

Osobiście kanały Viasat z radością powitałbym na swoim tunerze, za 10 innych kanałów.

CP pozbył się TV 1000 za Filmbox.

Tylko dlaczego wszystko odbywa się zwykle bez wiedzy i zgody Abonentów platform ? Pytanie może naiwne, ale zasadne.

My jesteśmy dla platform, czy platformy dla nas ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...