Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Co by nie mówić najbardziej brakuje w Cyfrze+ Polsatu. Większość moich znajomych gdy pytam ich dlaczego kupili CP a nie Cyfrę odpowiadają "bo w Cyfrze nie ma Polsatu"

Czy najbardziej brakuje Polsatu to bym dyskutowal. Ale nie tylko Twoi znajomi kupili CP dla Polsatu,mysle ze spora czesc abonentow CP kupila tylko dlatego ze jest Polsat,dziwi mnie troche podejscie bo nie samym Polsatem czlowiek zyje.jest jeszcze wiele innych znacznie lepszych kanalow niz Polsat.

Tu zaczyna sie klopot dla kibica sportowego niekiedy niema wyboru albo placi w CP za mini albo nie oglada przpomne Pilka reczna ; Boks ; Liga Mistrzow; itp ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy opłaca się brać CP specjalnie dla takich rzeczy jak marne gale bokserskie , czy piłka ręczna która jest co dwa lata ? Co do ligi mistrzów to Cyfra powinna się o nią postarać przy następnym przetargu , bo oglądanie Ligi mistrzów na Polsacie w wymiarze jednego meczu na kolejkę i to jeszcze wybierają zazwyczaj kiepski mecz , jak np. w środę będzie najsłabszy mecz 1/8 jaki odbywa się w tym tygodniu . A we wtorek zapowiadają się dwa kapitalne mecze . Można też specjalnie dla ligi mistrzów wziąć N-kę , tylko że płacić tyle kasy tylko za ligę mistrzów to jak dla mnie za dużo , dobry film zdarzy się tam raz na dwa miesiące . Oprócz tego w ofercie nie mają nic ciekawego .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety nie kazdy ma dostep jak pisze kolega wyzej. Prawa sportowa maja byc w kanale otwartym do nich tez nalezy Polsat ale zobaczmy ze nie do konca jest otwarty bo mieszkajac poza jego zasiegiem nie mozna miec go za free. Wiec jakie to z Polsatu i TV4 kanaly otwarte. TVP1;TVP2;TVN;TVN7 o tych kanalach mozna napisac ze sa otwarte a nie o Polsacie i TV4. Niebawem F1 kolejne gale boksu z udzialem polakow i co majac Cyfre+ nie bedzie dane tego obejrzec podobnie jak Liga Mistrzow.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ej no ja mieszkam na zad*** i mam Polsat, dlatego myślałem że on jest wszędzie, bo tu był dostępny już w połowie lat 90tych. Myślałem że z Polsatem jest tylko minimalnie gorzej niż z TVP 1 i TVP 2 jeśli chodzi o zasięg. To nie TVN w końcu, który jest tylko w pobliżu dużych miast.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@borzo60

Chyba nie znajdziesz dużo osób którzy korzystają z innej platformy niż CP i którzy nie chcieliby Polsatu w swoich platformach.. :)

Ale jak dla mnie gdyby Polsat był dostępny dla wszystkich to platformie CP trudno byłoby się utrzymać po poza Polsatem nie mają co zaoferować.. Chyba że ludzie patrzyli by na cenę a nie na ofertę

Ja chciałbym Polsat.. Ale raczej to odległa przyszłość :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...