Skocz do zawartości

Czego brak w ofercie CYFRA+


deejay.m
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Cyfra to świetny wybór, ale drogi. Rozumiem, że ktoś powie, chcesz mieć, to płać. W każdym razie należąc do grupy ludzi patrzących na każde wydawane 10pln namawiałbym decydentów Cyfry do uruchomienia opcji dla klasy średniej, w cenie np. do 25pln. Do pakietu start proponowalbym dolozyc TVN24 PolsatNews i Discovery. Taki produkt mysle szedlby jak swieże bułeczki. W końcu jesteśmy krajem rozwijającym się dopiero :) Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeszedłem do C+ z CP i jestem na tą chwilę bardzo zadowolony.

ale żeby trzymać się sztywno tematu to brakuje mi:

Discovery Showcase HD

Discovery Historia

Polsat HD (pod kątem F1)

Polsat Sport Extra (pod kątem F1)

 

gdyby powyższe kanały się znalazły w ofercie (choć wiadomo, że poza 1 pozycją to raczej niemożliwe)a pozostałe kanały z paczki canal+ byłyby w HD, to oferta c+ byłaby dla mnie idealna w 100%.

a tak jest powiedzmy w 96,8% ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jawor11 a gdzie ja napisałem że mnie wszystkie nie interesują? chyba nie do końca zrozumiałeś mój post.

otóż temat brzmi: Czego brak w ofercie CYFRA+. po jakimś czasie obcowania z tą platformą postanowiłem wypowiedzieć się na ten temat. masz z tym problem?

po co mi prestiż? gdzieś w innym temacie czytałem, opinię która jest zupełnie zbieżna z moją:

generalnie rzadko oglądam tv. ale jak już usiądę i go włączę to chcę mieć wybór. i po to mi ten pakiet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jawor11po co mi prestiż? gdzieś w innym temacie czytałem, opinię która jest zupełnie zbieżna z moją:

generalnie rzadko oglądam tv. ale jak już usiądę i go włączę to chcę mieć wybór. i po to mi ten pakiet.

Podobnie jest i ze mną. Telewizja to taki dodatek dookólny bez szczególnego natężenia. Nie, żeby kreować mój czas wolny lub być innowacją sposobu życia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jawor11 a gdzie ja napisałem że mnie wszystkie nie interesują? chyba nie do końca zrozumiałeś mój post.

otóż temat brzmi: Czego brak w ofercie CYFRA+. po jakimś czasie obcowania z tą platformą postanowiłem wypowiedzieć się na ten temat. masz z tym problem?

po co mi prestiż? gdzieś w innym temacie czytałem, opinię która jest zupełnie zbieżna z moją:

generalnie rzadko oglądam tv. ale jak już usiądę i go włączę to chcę mieć wybór. i po to mi ten pakiet.

 

furi_dp i bogdan jak Was stać na prestiż i rzadko oglądacie telewizję to

dokupcie sobie CP i po sprawie

Będziecie mieli większy wybór bez narzekania

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja osobiście średnio widzę sens trzymania jednocześnie dwóch czy trzech platform (dla 1 czy 3 kanałów) choć wiadomo, że wolny kraj i znam osoby co tak robią.

 

swoją drogą nie do końca rozumiem kolego jawor11 o co Ci chodzi :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja dzisiaj napisałem do cyfry czy ma ja zamiar dołączyć jeszcze fox a dostałem odpowiedź: Szanowny Panie,

 

odpowiadając na e-mail, uprzejmie informuję, że obecnie nie dysponuję informacjami na temat pojawienia się na platformie CYFRY+ nowych programów. Pragnę wyjaśnić, że CYFRA+ jednak wciąż poszerza swoją ofertę o nowe, interesujące kanały.

 

Zapewniam, że wszystkie sugestie naszych Abonentów są wnikliwie analizowane i wykorzystywane zarówno przy planowaniu oferty programowej, jak również we wszystkich działaniach związanych z obsługa Abonentów.

 

W przypadku pojawienia się pytań, chętnie udzielę informacji.

 

Z poważaniem,

Dział Relacji z Abonentami

no i mamy fox jak w [beep]e szczelił hehe...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi w cyfrze+ brakuje kanałów: Boomerang(nie wiem czy doczekamy się tego kanału w tym roku),Z.europa,Nickelodeon,Vh1 Classic,oraz kanały z grupy Viasat(TV1000 również),nawet jeśli C+ dołączyłaby do oferty viasaty to była by to opcja dodatkowa w cenie(10-15zł). :lol2::lol2: Kanały HD mnie osobiście nie interesują.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po co mi prestiż? gdzieś w innym temacie czytałem, opinię która jest zupełnie zbieżna z moją:

generalnie rzadko oglądam tv. ale jak już usiądę i go włączę to chcę mieć wybór. i po to mi ten pakiet.

Widzę, że Kolega mnie cytuje :)

Ale to prawda, to że ma się pakiet Prestiż HD+ nie znaczy, że muszę te wszystkie kanały oglądać :)

Po to ma się dekoder PVR, że tego czego się nie obejrzy to się nagra ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bym marzył (bo to chyba mało prawdopodobne), aby Canal+ poszerzył nieco ofertę sportową o nowe dyscypliny. Teraz właściwie jest tylko piłka nożna, koszykówka, boks, rugby, żużel. Jedynie 5 dyscyplin. W Polsce jest mnóstwo wolnych praw chociażby tenisa ziemnego.

 

A co do kanałów, to wyrazić swoją wolę zawsze można :)

 

Sportklub, Sportklub+, ESPN America (chociaż to można pominąć), Nickelodeon, Discovery HD Showcase, AXN HD, Fox HD, Canal+ HD (koniecznie!!!!!), Canal+ Sport 2 HD (koniecznie!!!!!!).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mnie tam dziwi ,że Cyfra+ nie dostała POLSATU HD poza tym kiedyś na konferencji jak mnie słuch nie mylił pan prezes CP Cytuję powiedział .: Wszystkie polsaty będą u innych ale nie wiem czy myślał też o Polsat HD oprócz sportowych są już w C+ z czego jestem zadowolony i trwają rozmowy z ITI Neovision (n) na ten temat :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Ja tam jestem za tym aby Cyfra+ dodała Travel Chanel HD oraz AXN HD i MTV Pop i Vh1 Classic

oraz na nową pozycją orbitalną np.: dołączyć do zestawów zamiast twina Monobloka twina i nadawać z 13 e i 19.2 E tylko kanały HD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...