Skocz do zawartości

Oficjalna lista kanałów N


Per Pan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Na turbaczu jest to tak:

Setup ==>Instalacja==>Antena==>Dwie Anteny

Antena1:

Konfiguracja==> DiSEqC

Hotbird - LNB1

Astra - LNB2

Klikasz Dalej

Antena2:

Konfiguracja==> DiSEqC

Hotbird - LNB1

Astra - LNB2

Klikasz Dalej

Potem dekoder testuje ustawienie i jak jest OK to pojawiają się zielone kropeczki w wynikach testu konfiguracji. Dajesz Zapisz, dekoder pobiera listę kanałów i to tyle.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dziękuję@Pawel85 :brawo: . Sprwdzę później.

 

Miałem jedno złe ustawienie. Teraz jest OK> na koniec dekoder zaktualizował listę programów z Astry :D

 

Czy teraz już sam bedzie aktualizował listy programów z Astry i HB ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 6 miesięcy temu...

eNka mnie rozwala z tą oficjalną listą kanałów dziś załączam dekoder a tu takie zmiany w pakietach HF i SMM

 

k.46 MTV Polska, k.47 VIVA Polska

 

k.130 TVN Style HD, k.131 TLC, k.132 Polsat cafe, k.133 BBC LifeStyle, k.134 BBC Entertainment, k.135 ID, k.136 MTV LIVE HD, k.137 VIVA Polska, k.138 MTV Polska, k.139 MTV Rocks, k.140 VH1, k.141 ESKA TV, k.142 Rebel TV, k.143 4Fun TV

 

Ciekawe czym zaskoczy nas jeszcze platforma N, i co ma wspólnego MTV i VIVA z pakietem HF?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To co dzieje się obecnie na liście kanałów N - niegdyś najbardziej logicznie poukładanej w Polsce, to kompletna kołomyja. Kopie kanałów walają się po niewłaściwych pakietach, brak możliwości własnej numeracji kanałów - coraz mniej mi się to podoba. Jestem jednak umiarkowanie spokojny bo i tak niedługo czekają nas zmiany bardziej rewolucyjne , więc lista i tak się zmieni. Może nawet zyskamy możliwość dowolnego układania kanałów, zobaczymy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziwie sie ze Wy sie dziwicie ;-)

 

Owszem N-ka cieszyła sie najbardziej logicznie poukładana lista, ale przeciez n-ka juz nie istnieje.

 

To co widac na nboxach to "zabawy" techników z nc+ ;-)

 

 

Proponuje do czasu oficjalnnego startu nc+ wogole nie komentowac. Jeszcze wiele durnych zmian nas czeka. Trzeba przeczekac lub zmienic na słoneczko ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...