Skocz do zawartości

Oficjalna lista kanałów N


Per Pan
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

To co się w ostatnim czasie dzieje w N to jakaś kpina. Już myślałem że zeszły rok był kpiną z abonentów (TVP1 "HD", BBC K "HD", Romance TV "HD"), ale to co zaczyna się dziać w tym roku (płatny bezpłatny TVNPlayer, lista kanałów made in CP) to kontynuacja upadku tej platformy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kiedy w końcu platformy zrozumieją, że najlepszym rozwiązaniem jest to, że użytkownik sam układa swoją listę, a nie narzuca się nam swoje widzi mi się! Gniota TVN24 to ja bym ustawił nawet za Tv Trwam, a nie mi wrzucają na sam początek :(

Kiedy zrozumiesz, że światem rządzi pieniądz i tylko pod niego ułożona jest ta daremna lista kanałów ?

 

Ulubioną możesz sobie stworzyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No i co, jak mogą to robią. Zastanawiają się czemu Zygmunt ma tylu abonentów a oni nie, więc ściągają pomysły. Dziwi mnie że zostawili miejsce w pierwszej dziewiątce na polsat, tv4 i tvp hd zamiast wcisnąć tam resztę swoich kanałów (cnbc, meteo, religia.tv) a obce dać od 10 w górę.

 

PS sejm powinien wprowadzić ustawę żeby tvp1 i tvp2 były na początku listy (chociaż z drugiej strony wiadomo na podstawie TNK że ITI ustawy ma głęboko w nosie)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przeciez N'ka ma juz pseudo TVP 1 HD :lol: pora na TVP 2 HD, ktory z pewnoscia znajdzie sie na 11 pozycji w dekoderach.

 

@marcin7650, Rowniez dotyczy TnK HD. ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Mi to tam obojetnie, czy TVN jest na 3 czy na 1, wazne aby oferta byla dobra, jak do tej pory.

Fakt - faktem, ze N'ka ma juz jeden minus wiecej za liste, bo ladnie to sie prezentowalo, a teraz to wyglada, jakby dbali o swoj interes a nie o abonenta, ktory sobie chwalil przejrzysta liste.

 

Bedac kiedys abonentem CP, nic mnie juz nie zaskoczy. :lol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...