Skocz do zawartości

Pakiet Familijny HD


CSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

lukasz149, czy dostaniesz coś lepszego niż nowi abonencie szczerze wątpię. Ja w tym miesiącu przeszedłem ze starego pakietu CP Familijny i SuperFilm na Nowy CP bez HBO i Cinemax. Dostałem umowę na 29 miesięcy bez podmiany dekodera - 8 miesięcy po 37,90 zł, a od 9 miesiąca po 88,88 zł (czy jakoś tak). Poprzednią umowę miałem z końca października 2009 r. Oferta dla Ciebie z COK zależy od stażu w CP i czasu do końca umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

lukasz w APS-ie niewiele załatwisz w sprawie zmiany pakietów na nowy. Też tak chciałem, ale gość powiedział, że ma dla mnie tylko standardową ofertę w ich systemie, czyli przejście na pakiet Premium, a więcej mogą mi zaoferować jedynie na infolinii COK. Tam mają ofertę zindywidualizowaną pod każdego klienta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wróciłem właśnie z APS, tam Pani posprawdzała co nieco w komputerze i stwierdziała, że u niej w punkcie nie mogę dokonać przejścia na Familijny HD :twisted:

Także lepiej zerwać i podpisać na nowo...

lukasz w APS-ie niewiele załatwisz w sprawie zmiany pakietów na nowy. Też tak chciałem, ale gość powiedział, że ma dla mnie tylko standardową ofertę w ich systemie, czyli przejście na pakiet Premium, a więcej mogą mi zaoferować jedynie na infolinii COK. Tam mają ofertę zindywidualizowaną pod każdego klienta.

 

Można załatwić tylko się nie chciało pracownikowi APS. W systemie jest wiele błędów odnośnie przedłużenia ofert, ale wystarczy, że pracownik APS wyśle odpowiednie zgłoszenie do działu sprzedaży i w 48 godzin błąd naprawią i oferty są dostępne dla klienta jak na Infolinii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chciałem zapytać, czy w późniejszym czasie CP ma zamiar dodać nowe kanły HD do tego całego pakietu Familijnego HD ? Nie sądzicie że 4 kanały HD to troche mało przy tej kwocie ? A i jeszcze jedno, czy VH1 Europe będzie w tym pakiecie ? Skoro CCF jest w Extra HD za VH1 Polska, ten powinnien zostać w tym pakiecie ... :) Czy mam racje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież 39,90 zł nie płacisz za cztery kanały HD, a za cały pakiet. Zarówno VH1 Europe jak i Comedy Central Family są dostępne od pakietu Extra HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wlasnie, dlatego CP powinien pomyslec o uatrakcyjnieniu tego pakietu. Powinien ale czy tak zrobi?

Chocby w ten sposob, ze juz w tym pakiecie powinny byc takie kanaly jak: Kino Polska, Zone Europa, Filmbox SD, Comedy Central Family, a z HD to Discovery badz Animal Planet.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiem wam że byłem z wujkiem w APSie w dniu 31 stycznia i był spory ruch.Ludzie się garną po nowe dekodery i po ten pakiet.Ciągle ktoś wchodził i wychodził.Co do tego HD to fajna sprawa.Mimo że nie jest do końca prawdziwe to fajnie to wygląda.Nawet taki AXN HD oglądając Housa wygląda o niebo lepiej jak wersja sd.Generalnie w familijnym jest za słaba oferta filmowa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W familijnym nie masz prawie żadnej oferty filmowej . Odejmij takie kanały z familijnego :

1 - TVN7 - z anteny naziemnej za darmo

2 - TVN - z anteny naziemnej za darmo

3 - TV4 - z anteny naziemnej za darmo

4 - Puls - z anteny naziemnej za darmo

5 - Polsat - z anteny naziemnej za darmo

6 - TVP Kultura - z anteny naziemnej za darmo

7 - TVP1 - z anteny naziemnej za darmo

8 - TVP2 - z anteny naziemnej za darmo

9 - Tele5 - z satelity jest FTA

10 - Radio na Wizji - z satelity jest FTA

11 - Silesia - z satelity jest FTA

12 - TV Kaszuby - z satelity jest FTA

13 - TV Rolnicza - z satelity jest FTA

14 - Eska , Rebel , VIVA , Fan4 , Edusat , Polonia1 , itp. itd.

I co Ci zostaje , teraz widzisz za które kanały płacisz i ile są one warte .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mirko1801 -> Dokladnie tak, oprócz AXN HD i FOX HD, które w swojej ramówce coś posiadają i ew. Comedy Central. Moim zdaniem powinno zostać coś dodane do tego pakietu. Zabrano nam 4 kanały BBC (wielka szkoda, no ale cóż) a w zamian otrzymaliśmy 3 w tym jeden z identyczną ramówka FOX, gdzie przeciesz mogli dorzucic jakiś kanał z pakietu Extra HD. No troche nie fair ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...