Skocz do zawartości

Pakiet Familijny HD


CSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Anonymous

Teraz to właściwie mało gdzie jest co oglądać. AXN trzy kanały, HBO trzy kanały, a tak na prawdę wystarczyło by po jednym. Teraz jest strasznie rozdrobnienie na kanały, a i tak nich powtórki z jednego kanału na drugim i odwrotnie. Dlatego ja w telewizji oglądam sport, bo wiem, że co tydzień będę miał jakąś nowość, a nie jakieś czterdzieści razy odgrzewane kotlety. Powtórkom i retransmisją mówię stanowcze nie.

Przy okazji @tomekb1976 miło Cie widzieć w roli nie moderatora. ;-)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Polsat Football -> masz możliwość oglądnięcia meczów ligi angielskiej tydzień później :) Kiedyś Polsat to był SPORT teraz SPORT to Cyfra+, Polsat Sport stracił bundesligę, stracił ligę szkocką, jedyne co zostało to ręczna, siatkówka i powtórkowy boks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak to prawda, że Polsat Sport i Polast Sport Extra to same powtórki i jak dla mnie nic interesującego. Jeszcze jak meli prawa do bundesligi to tam zaglądałem. Mam nadzieję ze teraz w najbliższym czasie coś dodadzą z tego co jest napisane w dziale ZAPOWIEDZI ale t tez różnie bywa :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Po pierwsze to ja mówiłem ogólnie, że oglądam sport. Nie miałem na myśli sportu tylko na sportowych kanałach Polsatu, bo dla mnie osobiście jeśli chodzi o sport to i tak najkorzystniej wypada CP. I mam tu na myśli dostęp do wszystkich, istotnych dla mnie kanałów sportowych czyli nie tylko do sportowych kanałów Polsatu.

Pominąłeś siatkówkę, boks i ręczną to równie dobrze ja dyskutując z kimś o Canal+ mógłbym pominąć piłkę nożną, żużel i koszykówkę i też napisać cóż Canal+ takiego ma czego nie mają inne platformy.

Wspomnę tylko, że dostęp do wszystkich kanałów sportowych w danej platformie i tak jest najtańszy w CP. Średnio cena miesięczna wynosi niecałe 48 zł.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Te niecałe 48 zł (przy obecnych promocjach) to za Familijny HD plus Sport HD. Sam Familijny HD jeśli chodzi o sport to trochę za mało, gdyż brak przede wszystkim TVP Sport i Eurosport 2, a i nie ma też żadnego kanału sportowego HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Nie wypowiadałem umowy bo niedługo i tak mi się kończy a poza tym widzę, że wszyscy są zadowoleni z tego, iż CP zabrał nam 4 wspaniałe kanały a oddał tylko 3, w tym tylko wg mnie 1 wartościowy, tj. NGC. Najgorsze, że nie ma właściwie dokąd uciekać. Cyfrę uważam za gorszą ofertę a N-ki nie znam. Chyba przerzucę się na TNK HD.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Przecież napisał, że uważa, więc to jego osobiste zdanie. Nie musisz się zgadzać z nim, ale też nie powinieneś się z niego naśmiewać. Ja oczywiście z Januszem1945 jak najbardziej się zgadzam i to samo zdanie mam na temat n'ki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przecież napisał, że uważa, więc to jego osobiste zdanie. Nie musisz się zgadzać z nim, ale też nie powinieneś się z niego naśmiewać. Ja oczywiście z Januszem1945 jak najbardziej się zgadzam i to samo zdanie mam na temat n'ki.

A ja uważam że to bzdura i to też moje osobiste zdanie. Nie musicie się ze mną zgadzać. Żeby porównywać platformy i żeby to miało sens należy porównywać pełne oferty. Miałem pełny CP i mam pełną C+ więc różnica dla mnie jest oczywista na korzyść C+. Akurat jeżeli chodzi o pakiet familijny w CP ciężko znaleźć jego odpowiednik w C+ i uważam że w tej kategorii cenowej jest propozycją najbardziej optymalną i jedyną godną uwagi, bo jeżeli ktoś potrzebuje czegoś więcej niż familijny nie ma czego szukać w CP.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym temacie można sie spierać przez lata, każdy kto już podpisze cyrograf to będzie bronił swojego zdania, nawet wtedy kiedy nie wszystki programy które chciał ma mozliwośc odlądania. Jedni patrzą na zawartośc inni na cene, jeszcze inny na to co kto lubi i im wiecej osób korzysta z 1 TV tym gorzej dopasowac platformę. Dlatego chyba też pakiet Familijny dobrze sie sprzedzedaje jest tani i ma wiekszośc podstawowych programów które aboneci lubia ogladać. a i tak w wiekszości przypadków oglada się 5-6 programów systematycznie, reszta to raczej z nudów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajmy podstawowe pakiety w podobnej cenie: Kompakt, w którym nie ma ani jednego kanału HD, w Familijnym HD jest ich 4 a u mnie nie wiem dlaczego jest 5. W Kompakcie jest tylko 1 kanał dla dzieci, tj. Mini mini, drugi dla młodzieży. W Familijnym HD jest 5 kanałów dla dzieci i młodzieży. Zabrano niestety kanał BBC Cbeeebies dla maluchów. Reklamówka Familijnego jest uczciwa i przejrzysta, natomiast reklamówka Kompaktu wprowadza nieuświadomionego klienta rzekomą ogromną liczbą kanałów tylko, że 35% z nich to kanały ogólnodostępne lub obcojęzyczne. Wcale nie chcę być rzecznikiem CP ale bądźmy sprawiedliwi. Do końca umowy z CP zostało mi jeszcze kilka miesięcy i może znajdę coś ciekawszego. Chyba, że Polsat odda tyle kanałów, ile zabrał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Porównajmy podstawowe pakiety w podobnej cenie: Kompakt, w którym nie ma ani jednego kanału HD, w Familijnym HD

 

Dziwne to porównanie. Za 45zł masz kompakt HD i to jego wypada porównać a najopłacalniej to zgadać się z kimś i wtedy do porównania masz optimum HD za 66zł na dwie osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oliveyra

W pełni popieram Twoje zdanie , ale kłopot jest w tym , że @Janusz1945 nie chce mieć dostępu do większej palety programów ( przyzwyczaił się do nagiego i ubogiego Familijnego HD ) i żadne argumenty nie przekonają Go .

Miałem CP od początku i też byłem zapatrzony w w/w platformę , a po zmianie platformy dopiero otworzyły mi się oczy i uświadomiłem wreszcie sobie ,, ile to czasu zmarnowałem i płaciłem za lichą platformę ,, .

Są gusta i guściki , a z nimi się nie dyskutuje .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

janusz 1945 dobrze gada, oglądanie TV nie jest przymusowe, jeżeli komuś pasuje liczba dostepnych kanałów w CP familijnym, to powinien tego nie zmieniać, i tak nie jest w stanie wszystkie programy ogladac, a jedynie ich malutka setną procenta. Niech C+ lub N zrobi pakiet za 35-40 zł, zobaczymy co w nim bedzie, jak beda lepsze programy to bez kampani reklamowej klienci przejdą do nich.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@oliveyra

W pełni popieram Twoje zdanie , ale kłopot jest w tym , że @Janusz1945 nie chce mieć dostępu do większej palety programów ( przyzwyczaił się do nagiego i ubogiego Familijnego HD ) i żadne argumenty nie przekonają Go .

 

W tym przypadku jakoś tych argumentów brakuje w moim zamyśle nie było negować w porównanie zawartości przez Janusza tylko niewłaściwy dobór pakietów do tego porównania. Jeśli nie ma drugiej osoby aby dzielić opłaty przy pakiecie wyższym w C+ a max cenowe to 40zł/m to kompakt HD jest droższą i słabszą ofertą. Sam ze względu na bajki w takim uładzie wolał bym familijny. Sytuację zmienia optimum HD z multiroomem za 66zł/m oferta dużo bogatsza i tańsza 33zł/m na jednego użytkownika przy założeniu, że zmieniamy 2xfamilijny.

Jak tak porównujemy to należy uwzględnić upodobania indywidulane gdzie czasem jeden kanał obliguje do zmiany platformy. Ja przez BBC Knowledge zmienię operatora a ktoś inny zostanie w Polsacie dla Polsat Sport bo nie potrzebuje 10 dodatkowych kanałów jak ich nie będzie oglądał. Reasumując często dobiera się pakiet w stosunku ceny do oczekiwań a w większości przypadków familijny wychodzi najtaniej a zaspokaja większość potrzeb abonenta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

y wychodzi najtaniej a zaspokaja większość potrzeb abonenta.

 

dokładnie póki CP nie podniesie ceny na swój pakiet, to pomimo tego że co jakis czas walnie obietnica której nie spełnia, to i tak bedzie duzo ludzi co wybiorą pakiet własnie familijny. Jak sama nazwa pakietu pokazuje, jest to pakiet w którym każdy z rodziny znajdzie coś dla siebie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się licytować.

Ja dobierałem swoje pakiety uwzględniając kanały jakie chcę oglądać oraz zasobność swojego portfela.

Brałem również pod uwagę możliwości sprzętu do odbioru telewizji jakim dysponuję.

Wniosek jest jeden: każda platforma posiada swoje plusy i minusy.

Od indywidualnego zapotrzebowania zależy co się wybierze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...