Skocz do zawartości

Pakiet Familijny HD


CSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 rok później...

Mam pytanie co do programów gwarantowanych w pakiecie Familijnym po przejściu na emisję HD kanałów Discovery, Discovery Science, NG itp.

Obecnym abonentom, którzy mieli te kanały gwarantowane w wersjach SD podmieniono je na HD i nie ma problemu. Natomiast jak się sprawa ma dla abonentów, którzy biorą Familijny już po tych zmianach? Dla nich są dalej gwarantowane te kanały, czy obecne tylko promocyjnie? Jak je kiedyś wyłączą to pakiet Familijny zubożeje, bo nie będzie ich wersji w SD a cena 40 zł pozostanie.  Jak to się wszystko rozwinie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kanały Discovery Science, National Geographic, Discovery Channel czy id nawet przez zmianami były w fimilijnym HD ale one zawsze były kanałami nadawanymi promocyjne a że nikt ich nie wyłączył to inna sprawa. Obecnie nadal są nadawane promocyjne ale już w wersjach HD. Gwarantowane dopiero o Familijnego Max HD. 

  • Dzięki 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

19 godzin temu, killerów dwóch napisał:

@Max2 A jest coś w wykazie gwarantowanych w zamian za te kanały SD, które usunęli?

Nic nie dodali.

 

17 godzin temu, Nowy 123 napisał:

Kanały Discovery Science, National Geographic, Discovery Channel czy id nawet przez zmianami były w fimilijnym HD ale one zawsze były kanałami nadawanymi promocyjne a że nikt ich nie wyłączył to inna sprawa. Obecnie nadal są nadawane promocyjne ale już w wersjach HD. Gwarantowane dopiero o Familijnego Max HD. 

Dokładnie tak.Sam familijny,jest teraz bardzo ubogi.Lepiej dać dyszke więcej,i mieć max hd.Jak przedłużałem umowę,to się na to nabrałem,konsultant z duku twierdził,że te kanały są w familijnym,dopiero jak mi przyszedł wykaz kanałów,biegiem wysłałem rezygnację.

 

Polsat HD, TV4 HD, TV6, Polsat 2 HD, Polsat Café HD, Polsat Play HD, Polsat Jim Jam, TVP 1 HD, TVP 2 HD, TVN 24 HD, Discovery Life HD, 
Travel Channel HD, Disney XD, CBS Reality, AXN HD, Disney Channel HD, Superstacja, TVN Turbo HD, TVN Style HD, Nat Geo Wild HD,
Disney Junior, FOX HD, TVP HD, TVN HD, Nicktoons, TVN 7 HD, Polsat Crime & Investigation HD, Kino Polska, TVP Seriale, Food Network 
HD, Polsat Viasat History HD, Polsat Viasat Explore HD, Polsat Viasat Nature HD, Polsat Romans, TVP 3, Kino Polska Muzyka, Polsat 
News HD, TV Puls, Stopklatka TV, Disco Polo Music, Polsat News 2, Polsat Music HD, TVP Historia, TVP Kultura, TVN Fabuła HD, Comedy 
Central HD, Cartoon Network HD, TVP ABC, Polsat Sport HD, Polsat Sport Extra HD, Polsat Film HD.

 

Familijny HD.

Edytowane przez Max2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zorientowałem się w sprawie i widzę, że dlatego te kanały są w Familijnym żeby zachować konkurencyjność w stosunku do Comfort+ z NC+. Gdyby te kanały usunęli z Familijnego ludziska by poleciały brać właśnie Comfort+ u konkurencji. Tak, że raczej nie powinni nic usuwać, może z czasem "ubogacą" FamMax o inne kanały. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli mieliby je usunąć z Familijnego, to właśnie teraz, przy likwidacji wersji SD, mieli wyśmienitą okazję - jednak tego nie zrobili. Dlatego według mnie można być spokojnym o te kanały w pakiecie Familijnym, przynajmniej do jakiejś większej "rewolucji".

P.S. CP jest dość łaskawe, nawet do Rodzinnego dorzucili niedawno TLC HD, wcześniej była wersja SD (od wielu wielu lat), mimo że oficjalnie, nie ma tego kanału w tym pakiecie ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, cieplasek napisał:

Witam. Sam właśnie podpisałem umowę i widzę że nie ma tych kanałów w wykazie gwarantowanych. Tak jak Kolega pisze ktoś może powiedzieć że cały czas są .

No właśnie,jak przedłużyłem,i przyszła umowa na maila,od razu wysłałem rezygnację,ze względu na brak tych kanałów.Od kiedy masz okres rozliczeniowy?Ps,jeśli to pierwsza umowa,czy te kanały Ci świecą?

Edytowane przez Max2
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mi wchodzi umowa 14 listopada dopiero. Ale zależało mi właśnie na tych kanałach  a sprawdzałem gdzieś wykaz kanałów i nie zwróciłem uwagi że tam była gwiazdka :). Aj będzie trzeba wziąść familijny max HD na 24 miesiące za 30 zł.

Edytowane przez cieplasek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 rok później...

Nie do końca. Promocyjne mogą w każdej chwili wyłączyć ich dostępność w tym pakiecie. A gwarantowane są we Film HD. Tak informuje operator.

Kto wie, może i na stałe będą dostępne. ?

Edytowane przez Barti
Usunięto zbędne cytowanie. Nie cytujemy treści poprzedniego postu w całości.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...