Skocz do zawartości

Pakiet Familijny HD


CSA
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

michal13225 napisał:
Witam. Powiedzcie mi, bo już nie wiem gdzie to napisać a tu chyba odpowiedni temat, Jak wygląda pakiet Familijny HD, tzn. teraz wypowiadam umowę i wezmę Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe, umowa na 29 miechów i dekoder HD za 1zł. Płaci się przez pierwsze 6 miesięcy ? Czy za darmo a potem wybiera się na przykład na ICOK, dodatkowe pakiety ?

 

Pierwsze 6 miesięcy jest bez opłat, potem możesz zrezygnować z pakietów których nie chcesz oglądać, zaleznie od tego jaką masz umowę możesz zrezygnować ze wszystkich z jednego lub z dwóch. Od tego ile wziąłeś pakietów zależy cena dekodera, ty wziąłeś z jednym pakietem do zatrzymania. Akurat rzy umowie na 29msc jest to 1zł. Przy umowie na 15msc zresztą też :)

 

Zwróć uwagę też że jeśli weźmiesz bez żadnego pakietu do zatrzymania to cena będzie niecałe 40zł a dekoder w sumie będzie Cię kosztował 49zł. Może warto zapłacić teraz więcej za dekoder by potem płacić mniej za pakiet?

 

Jeszcze cennik dopiszę:

Pakiet Familijny HD + 3 pakiety dodatkowe 89,88 zł

Pakiet Familijny HD + 2 pakiety dodatkowe 79,90 zł

Pakiet Familijny HD + 1 pakiet dodatkowy 59,90 zł

Pakiet Familijny HD 39,90 zł

 

Mając najniższy abonement zawsze możesz dodać i odejmować pakiety, wybór pakietu jest dowolny, bierzesz co chcesz.

Edytowane przez Barti
Poprawiono tytuł wątku.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja tylko sprecyzuję bo chyba tu jest złe rozumowanie włączania, wyłączania i zamiany pakietów.

Umowę podpisujemy na pakiet Familijny HD + Ekstra HD, Sport HD, sVOD. Czyli chcąc płacić po okresie promocyjnym płacić tylko za pakiet Familijny HD 39,90zł/mc to klient ma obowiązek wyłączyć pakiety dodatkowe przed zakończeniem okresu promocyjnego (okres promocyjny to miesiące gratis). Jeśli tego klient nie uczyni to płatność będzie wynosiła 89.88zł/mc. Wyłączenia, włączenia, zamiany następują zgodnie z cyklem rozliczeniowym.

Pakiety można wyłączyć, włączyć lub zamienić telefonicznie w COK, poprzez ICOK, tradycyjnie listownie lub osobiście w APS. Deklarację zmiany można złożyć najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem cyklu rozliczeniowego. Jedynie listownie należy zrobić to najpóźniej na 2 tygodnie przez rozpoczeciem cyklu rozliczeniowego.

Cała ta zasada jest opisana w dokumencie Promocyjne Warunki Umowy, które są integralną częścią umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pozwolę sobie powtórzyć i wytłuścić:

Wyłączenia, włączenia, zamiany następują zgodnie z cyklem rozliczeniowym.

Pakiety można wyłączyć, włączyć lub zamienić telefonicznie w COK, poprzez ICOK, tradycyjnie listownie lub osobiście w APS. Deklarację zmiany można złożyć najpóźniej 24 godziny przed rozpoczęciem cyklu rozliczeniowego. Jedynie listownie należy zrobić to najpóźniej na 2 tygodnie przez rozpoczeciem cyklu rozliczeniowego.

Cała ta zasada jest opisana w dokumencie Promocyjne Warunki Umowy, które są integralną częścią umowy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Właśnie nie sprecyzowałem tego bo wydawało mi się oczywiste że nie można zmieniać w czasie okresu rozliczeniowego w innym przypadku w danym okresie moglibyśmy mieć wszystkie pakiety kiedy nam się podoba :)

 

Dodam tylko że te pakiety to Extra HD, Sport HD i VOD katalog i można wymieniać je między sobą lub brać wszystkie niezależnie od tego na ile pakietów podpisaliśmy zobowiązanie, tylko oczywiście przy obowiązku na 1 pakiet musimy miec co najmniej jeden z nich w każdym meisiącu.

 

Programowo mniej więcej Extra HD + Sport HD = Relax Mix + Pakiet HD

 

Natomiast pakiety HBO HD, Cinemax HD, HBO Cinemax HD są dodatkowo płatne i na nie wymieniać nie można co jest wg mnie wielką szkodą dla klienta. Wymiana VODa na HBO HD byłaby całkiem ciekawą możliwością.

 

Ciekawostką jest że przez menu na stronie CP nie można dojść do cennika Nowego Polsatu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlatego mam już dość pakietu Familijnego starego i biorę HD z pakietem Sport HD. Na stronie CP, gdy wybrałem ofertę, wybrałem pakiet, długość umowy, i dekoder za 1zł ale niestety nie ma tam opisanego dekodera, czyli po prostu jest napisane Dekoder HD 1zł bez marki więc nie wiem czy to Sagemcom czy HD 5000. Mi to jest obojętnie więc wezmę HD 5000 :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli jeszcze mam umowę do sierpnia 2012 roku an Familijny + Relax mix i potem już mi tego nie zaproponują??

 

To lipa, bo za Familijny HD zapłacę teraz ile? 40zł a tam nic nie ma ://

A kanały HD mnie nie interesują, bo mam Nke.

I np, Sport jakiś jest w pakiecie SPORTHD i dodatkowo płacić za to??

 

Ale po[beep]e. Stare pakiety były lepsze, o wiele lepsze.

 

Płacę 58zł. I co w nowym pakiecie będę miał za takie pieniądze?? O połowę mniej kanałów co teraz mam ://

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A ja sie zastanawiam czy do tego pakietu dolacza w niedalekiej przyszlosci jakies kanaly HD? Bo najprawdopodobniej National Geographic HD ma byc w pakiecie Extra HD i ciekawe czy w przyszlosci wszystkie nowe kanaly HD beda do tego pakietu wrzucac a w familijnym HD pozostana tylko te 4 kanaly HD co sa obecnie... I np. jesli sie kiedys w koncu dogadaja z TVP czy takie TVP HD dadza do Familijnego czy do Extra?

I dlaczego nie ma zadnej znizki przy wyborze 2 pakietow dodatkowych ? :( Jestem fanem sportu wiec pakiet sportowy jest dla mnie podstawa, a jednak po okresie promocyjnym troche szkoda bedzie mi pakietu Extra zwlaszcza kilku kanalow jak MTV, Discovery i nadchodzacego NG w HD. A prawie 80 zl za te 2 pakiety dod. to troche za duzo jednak...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...