Skocz do zawartości

Ferguson FK-7000


Rav-X
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Nie ma podanej najważniejszej informacji jeśli chodzi o dyski 2,5" mianowicie ile pobiera prądu?

Do jednego gniazda możesz podłączyć urządzenie które pobiera 5V i max 0.5A (+- 0.1)

Jeśli pobiera tyle Amper lub mniej to będzie działać bez dodatkowego zewnętrznego zasilania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Jako użytkownik FK-7000 miałem porównanie z tunerem Opticum X80 (wersja bez HDMI). Opticum wypada dużo gorzej-twarde przyciski na pilocie, żeby przełączyć kanał trzeba precyzyjnie wycelować. Opticum wprawdzie szybciej się uruchamia, ale w pewnych sytuacjach przy wychodzeniu z OSD obraz i fonia znikają na ok. 2 sekundy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Mam zapytanie i prosze o pomoc,chce odbierać programy z hotbirda i astry .Zakupiłem zeza-uchwyt który mocuje się drugi konwerter i przełącznik .Zamontowałem wszystko to jednak że z przełącznikiem jest tylko odbiór kanałów z astry a hotbirda nie ma sygnału .Jest to tez dziwne że jak przeszukuje kanały to idą transpordery z hotbirda ,a wyszukuje kanały z astry.Hotbird jest ustawiony na lnb1 a astra na lnb2.I bez przełącznika hotbird i astra działa.W czym jest problem ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak zrobiłem i nie ma sygnału, a wcześnie była astra ,a dzisiaj przed chwilą hotbird a teraz w ogóle nie ma .Nie wiem, wtyki na koncach kabla nie łączą czy może przełączniki nie działają.Mam zdjęcia tego ustawienia na tunerach i tych przełąćzników moge do pana wysłać emailem,bo na tym forum nie można pokazywac obrazków.A w ogóle od jakiego transpordera z hotbirda i astry powinienem wyszukiwac kanały ?Pytam bo np .z astry z 1 transpordera nie było sygnału a z drugiego juz był.Nie wiem moża jakaś aktualizacja transporderów na astrze przydałaby się .No ale chyba tylko ręczna jest

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Masz monoblock czy klasycznego zeza z dwoma odzielnymi LNB ?

Utaw tak jak już pisałem centralny lnb na 13°.Najpierw BEZ przełącznika wyszukaj wszystkie programy.

Potem włącz przełącznik i ustaw DiSeqC tak aby te programy były odbieralne.Będzie to pozycja A lub B obojętnie czy przełącznik ma 2 czy 4 wejścia.Antenę przykręć .

Teraz zamocuj zeza i ustaw DiSeqC na pozycję inną (B lub A)niż w przypadku 13°.LNB musi się znajdować na lewo od centralnego patrząc z przodu na antenę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...