Jump to content
Sign in to follow this  
mariuszo21

BBC RED BUTTON

Recommended Posts

Antena nie dekoder, musisz mieć sporą czaszę anteny (90 minimum na zachodzie, 120 na wschodzie) lub antenę nakierowaną bezpośrednio na Astrę2.

Bush HD można znaleźć na aukcjach, jest tani i projektowany dla freesata.

@pawel66, to zapewne wina anteny, a nie dekodera.

Każdy tuner, który obsługuje DVB-S2, obsługuje również DVB-S. Gdyby nie obsługiwał tego drugiego, np. dekoder Polsatu to byś nie mógł oglądać 80% kanałów - m.in Polsatów, TVN'ów itd.

Ciężko stwierdzić, używałem go w Anglii a tam wiadomo tylko brytyjskie IP. Ale jest spore prawdopodobieństwo że jest kontrola dostępu po IP, tak jak na YouTube.

Jak już napisałem, oni sprawdzają IP, dlatego też z Polskim IP w iPlayerze można słuchać jedynie stacji BBC. Oglądanie programów TV, zarówno na żądanie, jak i live działa jedynie z angielskim IP.

Gdyby dało się jakoś skonfigurować router z Expat Shield, z którym można bez problemu oglądać brytyjskie kanały na PC, może jakoś by to działało na Bushu HD.. Pomysł niegłupi, tylko jak to zrobić..

do wszystkich BBC czasza wymagana jest minimum 120cm na zachodzie, minimum 200 na wschodzie kraju, jedynie BBC Alba, BBC Parlament i BBC News oraz BBC Multichanel (STREAM) chodzą na mniejszych czaszach, moim zdaniem żeby nie szarpało obrazu to 90cm powinno być

Ja w Warszawie odbieram BBC RED BUTTON na 70 cm i to z dużym zapasem.Działa również w czasie deszczu.Grunt to dokładne ustawienie anteny.

nie odbieram bo kolega ANTYTYS prawdopodobnie podobnie jak ja z satelity 28,2 nie odbiera ASTRY 2D

A BBC Two dobrze odbiera?

Z twojego postu wywnioskowałem że żeby poprawnie odbierać kanały BBC ALBA,NEWS,PARLIMENT i STREAM potrzeba anteny o rozmiarze 90 cm.Napisałem że ja odbieram te kanały spokojnie na 70 cm.O 2D nic nie pisałem.

dokładnie to do dwóch pierwszych ASTR2 60cm + obrotnica lub 90cm na zezie z Astry 1 :) Astra 2D 120cm na obrotnicy żeby złapać w ogóle cokolwiek BBC One, Two, Three i ITV HD. Niestety najlepsze kanały są na 2D, a ta jest w wąskiej wiązce kierowanej na UK.

Wie ktoś czy BBC Red Button pokaże mecze Euro 2012 ?.

Nie widzę przeciwwskazań skoro pokazywali MŚ na BBC RB to czemu nie pokażą ME ale należy pamiętać że prawa do transmisji Euro 2012 dzielą z ITV.

Z tych pierwszych planów transmisji to widzę, że będą transmitować Euro 2012 na kanałach : BBC One, ITV 1, STV i Ulster TV. O BBC red Button na razie nie wspomnieli, ale nie jest wykluczone, ze na tym kanale tez będą transmisje spotkań Euro 2012.

Trzeba sprawdzać program na stronie BBC dla kanałów Red Button ale podają tylko na tydzień naprzód.

Jak jeden przecież oba mecze dziewiątego czerwca są prezentowane na antenie BBC RB ! Wszystkie mecze które pokaże BBC One będą pokazywane na BBC RBB i tak jak pisałem wcześniej pozostałe pokaże ITV.

A masz jakieś źródło, że oba mecze będą w RB? Bo takie gadanie jakoś mnie nie przekonuje. Choć oczywiście chciałbym żeby tak było :lol:

Cóż nie przekonuje Ciebie ta strona angielska z www. news bbc com uk ? Spójrz dokładnie dziewiątego pokażą mecz Holandia - Dania oraz Niemcy - Portugalia .