Skocz do zawartości

BBC RED BUTTON


mariuszo21
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

szukałem wątku o tym temacie ale nie znalazłem więc postanowiłem założyc.

 

Otóż ostatnio ponownie ustawiłem zez na tego satelite 28.2E szczególnie dla kanałów BBC

 

I mam pytanie czy jest może gdzies dostępny program dla tych kanałów bo jedyny który znam

http://news.bbc.co.uk/sport2/hi/tv_and_ ... 345480.stm

 

a tam są chyba tylko zamieszczone programy dostępne live a ostatnio w sobote około godziny 23 zauważyłem ze pokazywali magazyn z ostatniej kolejki z premier league a nie było to przewidziane w programie.

Moje pytanie brzmy czy ma ktoś inny program i ewentualnie kiedy i w jakich godzinach pokazują ten magazyn(lub podobne) ewentualnie powtórki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest jeszcze http://www.bbc.co.uk/blogs/bbcinternet/red_button/ - aktualizacja co 2 tygodnie. Co do przekazów, które tam są, jestem pod niesamowitym wrażeniem. Coś takiego za darmo i w tak dobrej jakości. Transmisje live z festivali, wydarzenia sportowe jak Darty czy Snooker w 16:9 z naprawdę dobrym bitratem i angielskim komentarzem. Darty w tym roku wyglądały pięknie, hd nie potrzebne przy takiej jakości SD :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A te ostatnie obrazki to co to za "MENU" do wyboru?

 

To jest jakiś kanał interaktywny, że można sobie samemu wybierać treści?

 

Ten kanał pokazujący co pokazują na innych kanałach a że jest ich 7 to jeden pokazuje co sie znajduje na innych w małych okienkach a pozostałe 6 pokazują wszystko zwyczajnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To interaktywne menu działa chyba tylko w specjalnych tunerach przeznaczonych do odbioru platformy Freesat. A w zwykłych tunerach FTA wyszukuje się 7 kanałów:

- STREAM-0,

- STREAM-1,

- STREAM-2,

- STREAM-3,

- STREAM-4,

- STREAM-5,

- STREAM-6.

 

Menu ostatnio nadawane jest na STREAM-6, a na pozostałych "streamach" lecą właściwe przekazy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...
Gość Anonymous

Ok, rozumiem. A czy w ostatnim czasie (w tym sezonie) można było napotkać na tych kanałach jakieś transmisje piłkarskie, np. mecze reprezentacji Anglii, Puchar Anglii czy Puchar Ligi Angielskiej?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy potrzeba jakiegoś specjalniejszego tunera do odbioru bbc stream czy wystarczy pierwszy lepszy tuner, ponieważ na tuner technisat digit s2-cd i nie znajduje w ogóle tego transpondera mimo że widzi inne transpondery z Astry 2. I na dekoderach polsatu [HD 5000 i Sagemcom ESI-88 ] wysteouje błąd wyszukiwania a na sagemie pisze że kable źle podpięte, co z mini jest bo sygnał jest dobry.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

BBC Red Button pokazuje Puchar Ligii Angielskiej i Puchar 6 narodów w rugby, a także zdarzają sie mecze z udziałem szkocjii. Pozatym pokazują Chyba 10 meczów w sezonie Npower czyli 2ligii angielskiej i mają bardzo ciekawy magazyn ligowy,

Pozatym wiem ze mają F1 które pokazują na 4 kanałach na żywo w kapitalny sposób.

 

Nie trzeba specjalnego dekodera dla tych kanałów i ma bardzo mocny sygnał chyba najmocniejszy z tej wiązki. a kanały nazywają sie STREAM

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość Anonymous

Już tylko finał Pucharu Ligi został do rozegrania, szkoda, że nie pokazują Pucharu Anglii. Z drugiej strony chyba nie ma co narzekać bo i tak jest bardzo dobrze, zwłaszcza jeśli chodzi o F1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem że nie potrzeba specjalnego dekodera ale z tego co czytałem to dekoder musi mieć odbiór np. DVB-S bo mam dekoder z DVB-s2 i nie działa a na polsatowskim porostu wyskakują błędy mimo poprawnego montażu. Co musi mieć dekoder do odbioru BBC stream[mpeg2, jaki DVB?]? Możecie polecić jakiś tani na którym na 100% będzie działał BBC Stream?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...