Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

W dniu 13.08.2021 o 21:36, SprytoniumXD napisał:

no to wkrótce powitamy MTV europe, tak mi się wydaje.

Nie wydaje mi się. Wyraźnie było napisane w artykule że nie interesują się wynikami oglądalności i zarabiają na dystrybucji programów w sieciach kablowych itp. Poza tym mimo że kanał zszedł wiadomo na co to nadal jest to jakaś w swoim rodzaju marka którą operatorzy chcą mieć w ofercie mimo że oglądalność tragiczna. Jestem pewnym że nie ma w Polsce żadnej sieci kablowej która by nie posiadała u siebie MTV Polska. I właśnie na tym MTV bazuje bo zapewne opłata od gniazdka też nie jest mała. 

Edytowane przez emarti
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

21 minut temu, SprytoniumXD napisał:

W przeciągu paru lat, może się to zmienić, po MTV Music miało tragicznie niską oglądalność i się go pozbyto. Po wkońcu na MTV Europe leci prawie to samo, co w MTV Polska oraz Polska została wpisana w koncesji MTV Global.

To że Polska została wpisana do MTV Global co daje? Czy np. są tam wpisane też Niemcy, Włochy, Hiszpania? Tak jak pisałem nie wydaje mi się aby MTV Polska zostało zastąpione przez MTV Europe bo jak wynika z artykułu nie obchodzi ich oglądalność tylko zarobek od gniazdka abonenta bo przecież MTV Polska jest w każdej dystrybucji w naszym kraju a na nadawanie ich stać. Wprowadzenie MTV Europe zamiast polskiej wersji spowodowałoby mniejsze zapewne wpływy od gniazdka za sprawą że byłby to kanał zagraniczny w obcym języku.  A tak przy okazji macie jakiś bezpieczny  stream do MTV Europe aby podejrzeć? 

Edytowane przez emarti
  • Popieram 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Dlaczego na MTV Polska wciąż ma starą oprawę graficzną?

Edit: przyjrzałem się i nie ma belek z nazwami utworów, a logo MTV jest praktycznie niewidoczne i w lekko innym miejscu niż zwykle.

Oprawa graficzna między reklamami jest pomieszana, Warsaw Shore jest według starej oprawy, a niektóre rzeczy już są według nowej.


Nowe logo weszło o 13:50 i co jakiś czas ciągle się resetuje





Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przez te nowe belki oprawa jest nieczytelna. Nie idzie zapamiętać wykonawcy utworu, który parę sekund później zmienia się na tytuł klipu. Gdyby zrobili to tak jak na MTV Club czy Hits, dodając także nazwę albumu, to możnaby na tą grafikę przymknąć oko.

 

W dniu 13.09.2021 o 20:07, mastano napisał:

 

Trudno się czegoś normalnego spodziewać, skoro jedna artystka przebrała się za robaka. Przynajmniej opisała tym swoje środowisko.

Edytowane przez kamil-skz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pozytywnie oceniam to, że pomimo globalnej zmiany oprawy, na MTV Polska zachowano "czystość", to znaczy nazwa pasma nie wyświetla się cały czas przy logo. Jak to jest w praktyce? Taka sama belka jak do tej pory u góry po prawej?

+ z tego co widzę używają tylko czerwonego koloru, tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

(polski) 
Sam korzystam z tlumacza , bo nie znam polskiego , jesli sie myli , to przepraszam 

Zadaję sobie pytanie , dlaczego MTV polska nie ma tak dużo muzyki jak my w Niemczech w MTV ? W 2018 roku niemiecka VIVA również grała tylko muzykę taką jak VIVA w Polsce
a kiedy tu jesteśmy, rozmawiamy o różnicach w stosunku do kanałów MTV, dlaczego na Węgrzech mają witrynę Domena pod logo MTV? Wiem,
że w Polsce VIVA miała czasami w 2009 roku, że Logo powiększa się tylko po to, by pokazać Domenie dlaczego nie w MTV polska dzisiaj
Nowe kanały MTV Europe Nie wyobrażam sobie bc tutaj w Niemczech, jeśli dasz wielu ludziom, 
których chcą VIVA Back i nie oglądaj niemieckiego MTV błagać!, gdy chcesz dobrą mieszankę dzisiejszych i dobrych starych piosenek, które oglądasz Deluxe Music.
i mieliśmy inny smak Muzyki Spójrzmy na niektóre popularne piosenki z lat 2000. Mówię tylko, że piosenki takie jak 
Calvin Harris - Im not Alone lub Litte Boots - Remandy (remiks) Niemiecki VIVA nie graj i oba Top 10 brytyjskich hitów nigdy nie pojawiły się w języku niemieckim Listy przebojów, ale polska VIVA grała.
Niemiecka VIVA grała takie piosenki jak Kerli - Walking on air polska VIVA nigdy tego nie puszcza (to mówi mi o Polaku)


What i ask myself why MTV polska have not so much Music like we in Germany on or MTV ? In 2018 German VIVA have play only Music like VIVA in Poland too
and when we are here talk about difference with MTV Channels why in Hungary they have the website Domain under the MTV Logo ?
 I know that in Poland VIVA had in 2009 sometimes that the Logo gets bigger only to show the Domain why not on MTV polska today 
A new MTV Europe channels i can't imagine bc here in Germany if give lot of people they want 
VIVA Back and dont watch German MTV besauce when you want a good mix of todays and good old songs you watch Deluxe Music

and we had another taste of Music look at some popular songs from the 2000s  I only say that songs like 
Calvin Harris - Im not Alone or Litte Boots - Remandy (remix) German VIVA dont Play it and both Top 10 UK Hits never came in German Charts but Polish VIVA have play it. 
German VIVA played songs like Kerli - Walking on air polish VIVA never play it (this teel me a polish person)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 2.08.2021 o 16:58, saliman napisał:

 Te zmiany są podyktowane chęcią zarobienia na starszych widzach przyzwyczajonych do telewizji. Ludzie młodzi na prawdę żyją już czymś innym, a ten proces będzie się jeszcze pogłębiał. Pamiętam jakim hitem dla młodzieży była taka VIVA jeszcze pod koniec pierwszej dekady XXI w., a parę lat później kanału już nie było... MTV doszło do wniosku, że robienie TV muzycznej dla młodszych nie ma sensu i eksperymentują ze starszym targetem.

Tymczasem ja lat 19 : 😐😐😐

Dużo muzyki słucham ze stacji telewizyjnych o dziwo

Edytowane przez Rocznik 02
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...