Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

MTV jest kanałem "premium", a po prostu raczej płatnym. Ostatecznie praktycznie wszystkie dostępne w regionie kanały pod marką MTV są kodowane, a w miarę od niedawna nawet niemiecka wersja, którą często przywoływało się za przykład FTA. Ostatecznie MTV jest dostępne we wszystkich platformach cyfrowych i sieciach kablowych, więc nie ma co ubolewać.

 

Na satelicie nadal można znaleźć niekodowane wersje MTV, m.in. ukraińską, arabską i pakistańską :) Tam kodowanie z uwagi na zacofanie cyfrowe nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV juz od dlugiego czasu powinno byc FTA, bo kodowanie w tej chwili jest bez sensu. ;)

Eska i 4fun wali na leb nedzne MTV Pl.

 

Bardzo dobrze, że kodują MTV Polska, ponieważ od wielu lat nie potrafię znaleźć na tym kanale jednego dobrego bloku muzycznego, bo po prostu nie ma tam w ogóle muzyki, więc nie rozumiem @Patrick, dlaczego chciałbyś, aby MTV było niekodowane?

Być może jesteś z tego pokolenia, które MTV kojarzy z rozrywką, a nie z muzyką i lubisz oglądać MTV nie mające nic wspólnego z emitowaniem teledysków, pokazywaniem koncertów, dokumentów muzycznych, a także wywiadów z artystami.

 

Mnie MTV przestało interesować dobrych parę lat temu. Właściwie przestałem MTV Polska oglądać, jak odeszła z niego Karolina Kozak.

Gdy WSZ & CNE (znani wcześniej z Vivy Polskiej) zaczęli współpracę z MTV, wtedy praktycznie przestałem oglądać Music Television Polska.

 

Viacom zniszczyło MTV Polska, VH-1 Polska, zaczyna niszczyć Vivę, w Holandii doprowadza do upadku TMF.

Teraz tylko czekać, jak dobierze się do mojego ukochanego VH-1 Classic i zrobi z niego jakiś niemuzyczny kanał.

 

Wygląda na to, że za parę lat będziemy skazani (my, którzy kochamy muzykę) na oglądanie teledysków wyłącznie na YouTube, w dodatku w śmiesznej jakości, zwanej potocznie Low Quality.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV Pl bylo dobre w czasach jak jeszcze istnialo classic i jak dolaczyli polska wersje MTV do CP, Teraz nedza niezla tylko te show i nic wiecej, w porannym pasmie co jest jakas muzyka a tak ciagle chore show itp.. ;)

Na moje bezwartosciowy kanal powinien byc odkodowany.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale coś przeczuwam że zrobią z Vivy Polskiej takie MTV ..... albo całkiem klapnie Viva jak TMF :(

Raczej się na to nie zanosi. VIVA emitując w większości samą muzykę osiąga lepszą oglądalność niż MTV, która musi nadrabiać finanse z opłat abonenckich. Poza tym VIVA Polska ma się lepiej niż jej odpowiedniki w innych krajach, które już dawno zostały skasowane pasmami z programami reality-show albo połączone np. z Nickelodeonem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tam, z uwagi na brak konkurencji, kanały muzyczne sprzedają się lepiej. W Czechach MTV nie odpowiada za program, bo jego producentem jest Nova TV, a muzyczna telewizja oferowana jest jako ich kanał tematyczny. Tam MTV jest podobne do naszego - dużo pasm muzycznych jako przeciwwaga do słabej jakości TV Ocko.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 miesiące temu...
...logo...(bez komentarza)...dla mnie beznadziejne...

Mam podobne zdanie. Logo grube wygląda jak spłaszczone i świeci zbyt mocno. Zdecydowanie lepsze logo ma eska.tv albo Polo.tv Ciekawe kiedy mtv będzie nadawać w formacie 16:9.

Stare logo MTV. Zdjęcie z internetu.Logo nie świeci zbyt mocno i prezentuje się lepiej.

mtv--pols_hweehhq.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

straszne, straszne i jeszcze raz straszne!!!

 

Już lepsza była ta stara oprawa, chociaż trochę nudna, ale pod względem estetyki była 10/10.

 

Tutaj logo jest tak gigantyczne, że wręcz przeszkadza w oglądaniu, bo jest tak jakby na 1 planie.. , nie ma zegara odliczającego czas do konca reklam.

 

A teraz np. leci MARATON ZE WZGÓRZAMI HOLLYWOOD, a napis na ekranie jest tak ściśnięty, że nic się nie da przeczytac. masakra!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem o co Wam chodzi. W USA jest dokładnie takie same logo tylko, że położone jest w dolnym prawym logu. Widać, że MTV chce wszędzie mieć identyczne loga. I o to chodzi. Mnie się podoba! Szkoda tylko, że nazwy programów po lewej stronie na górze są tak grubą czcionką - ale to szczegół.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Mocny FULL - będę z Tobą polemizował a to dlatego, że to, co współczesne MTV Polska zapodaje w ramówce młodym widzom, robi wodę z mózgów młodzieży. Nie zdziwiłbym się jeśli okazałoby się, że duże grono oglądających już nie Music Television, a MTV (od dzisiaj nie wiem, co oznacza ten skrót?), nie potrafi skojarzyć tego, co jest napisane na belce, z tytułem wykonawcy i utworu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mi to nowe logo MTV podoba się bardziej niż stare. Jest nowoczesne, proste. Tylko trochę na MTV Live HD przesadzili z belką tytułową przy teledyskach. Czcionka jest bardzo mała, ledwo widziałem co jest napisane siedząc 2 metry od telewizora :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem po co dodatkowa informacja na belce "Oglądasz", każdy wie, że to tytuł obecnego teledysku.

Ta informacja jest dlatego że w większości MTV (oczywiście nie w naszej) po belce "oglądasz", jest belka "za chwilę"... Po prostu nikt nie wpadł na to aby wprowadzić belkę "za chwilę" albo usunąć ten napis.

Logo jest moim zdaniem fajne (bez głupiego napisu music television) tylko jest za bardzo świecące i za duże (chociaż nasze jest jeszcze spoko - gorzej wygląda to na MTV DANCE, HITS i ROCK tam to dopiero są wielkie...)

Mam pytanie czy była dzisiaj lista MTV MAXXX HITS? Chciałem oglądać (ale za późno puściłem) i trafiłem na 2 klipy bez podpisu co to za program, po czym poszły reklamy i zaczął lecieć maraton z podajże wzgórzami hollywood czy coś takiego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...