Skocz do zawartości

anttys
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Oglądając wczoraj po 23 serial "Futurama" stacja mnie zaskoczyła... Puściła jakąś zajawkę MTV Buzz pokazującą refren piosenki "TAYLOR SWIFT - 22".

Ten sam spot widziałem przed chwilą w MTV Dance UK. Ktoś wie dokładnie co to za "akcja"? http://buzz.mtv.co.uk/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 tygodnie później...

Do MTV mam dostęp dopiero od tego poniedziałku i jako grupa docelowa stacji, oceniam ją na plus. Razem z MTV dostałem także kilka muzycznych kanałów i MTV z programami jest taką jakby "alternatywą" dla nich. Programy są według mnie ciekawe, np. "Niemożliwe!" czy "Catfish". Owszem, są też puste programy jak "Ekipa z New Jersey" ale pozostałe pozycje nie są i według mnie dobrze trafiają do młodzieży.

Muzyka na MTV? Jest na siostrzanych kanałach, a zazwyczaj każdy, kto ma dostęp do głównego MTV, ma również dostęp do MTV Live i MTV Rocks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale MTV Rocks jest skierowany do wąskiej grupy odbiorców, kanał prezentuje muzykę alternatywną, indie i rocka a MTV Live choć nie nadaje w HD to nie jest dostępny dla widzów SD. Lepiej jakby dodali MTV Hits albo MTV Dance, którym jest bliżej muzycznie do matki MTV.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Nie widziałem żeby ktoś wstawił ten link na tym forum, więc wstawię ja. 8)

 

Jest to start MTV Polska. Zaskakujące jest to, że te rzeczy, które tutaj obiecują poszły w niepamięć zaledwie po kilku latach od rozpoczęcia nadawania.

Według mnie dzisiaj na całym świecie powinni zmienić nazwę dla tego kanału. Szkoda będzie tylko marki bo chyba już nigdy nie powstanie nic tak spektakularnego, znanego na całym świecie jak MTV.

A co do samego startu polskiej wersji to sam nie pamiętam tego, byłem wtedy małym dzieckiem ale z tego filmiku wszystko wygląda fajnie tylko dziwi mnie pora tych wszystkich pasm tematycznych.

Niedziela, poniedziałek, wtorek i godzina 0:00. Przecież rano wszyscy musieli wcześnie wstać do pracy i szkoły a oni takie fajne pasma puszczają w nocy, co puszczali w dzień, że nie mogli ich puszczać o 21 albo 22? Pamięta ktoś i potrafi mi wytłumaczyć? :D Aa i czy zna ktoś ten utwór który leci przy zapowiedzi 20 Klubowych i PartyZone? :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to były czasy moich studiów, więc te późne pory mi nie przeszkadzały:) akurat często oglądałem alt.mtv i partyzone, bo puszczali tam klipy, których w ciągu dnia nie puszczali. MTV P.i.e.p.r.z. to była przeważnie muzyka soul i r'n'b i taka polska wersja MTV Amour, tylko też z "p.i.e.p.r.z.n.y.m.i" klipami dance np. Mr President "Take Me To The Limit" itp. A ten utwór z 20 klubowych to chyba MTV samo wymyśliło do czołówki. Nie pamiętam, żeby MTV kiedykolwiek użyło do swoich czołówek jakieś utwory, potrafili robić rewelacyjne czołówki. Poniżej masz czołówkę Dancefloor Chart i później naszych 20 klubowych.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem, że tobie nie przeszkadzały ale gimnazjaliści czy licealiści mieli cienko czy ludzie dorośli-pracujący, którzy chcieli sobie pooglądać. :D

Skoro w tym "[beep]u" były kawałki Soul i R&B to dlaczego on był dla dorosłych, jak to określił Sentence?

Aa i czy było więcej pasm tematycznych wtedy i co MTV puszczało w nocy? Wtedy chyba było "Night Videos". :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jackie ja nie widzę różnicy pomiędzy studentami, uczniami (wtedy nie było gimnazjalistów) :wink: , czy osobami pracującymi - wszyscy mogą mieć na tą samą godz.do pracy czy zajęcia/lekcje, więc nie rozumiem...po prostu kładłem się czasem spać o 2 w nocy jak zaciekawili mnie klipami.W nocy po prostu puszczali klipy, nazwę Night Videos dodali do nowych belek na wiosnę 2001r. i też puszczali klipy i nigdy nie było czołówki. Co do P.i.e.p.r.z.u. to były tam klipy z większą ilością scen łóżkowych, roznegliżowanych kobiet itp., nic specjalnego (bo nie puszczali klipów bez cenzury). Formuła programu była podobna do Viva Night Spot z Natalią, tylko że w P.i.e.p.r.z.u była Joanna Horodyńska nie na łóżku tylko w wannie i gadała jakieś farmazony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aa i czy było więcej pasm tematycznych wtedy i co MTV puszczało w nocy? Wtedy chyba było "Night Videos". :D

 

I moim zdaniem Night Videos nadal powinno być w nocy. Nie dość, że jest w większości europejskich wersji MTV to jeszcze nazwa nocnego pasma w Polsce "Don't Kill the Music" brzmi co najmniej ironicznie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bytesize, akurat gimnazja są w Polsce od września 1999 roku. :P Ja widzę różnicę, bo jak mam wstać o godzinie 7 a położe się o 2 to będę potem niewyspany i nauka do głowy wtedy wchodzi gorzej. :D

A i czy do samego końca nadawania "[beep]u" była prezenterka w wannie? Czy jak w "Viva Night Spot", Natalia znikła we wrześniu 2011 i puszczano same klipy i po pewnym czasie program całkowicie zniknął z ramówki :D

@Jay Liam - Z tego co wiem to w tej nazwie właśnie o to chodzi. :D Z tego co pamiętam jest ona od 2007 roku, wcześniej było "Bezsenność z MTV". Mogliby zmienić na "Night Videos" ale oni i tak w każdym paśmie puszczają to samo więc mi już to nie robi róźnicy. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@jackie: to po prostu nie oglądaj, bo nie rozumiem w czym problem ??? Zresztą tych programów nie ma i nie będzie, więc po co sobie wkręcasz...lepiej skup się na nauce :wink: Joanna siedziała w tej wannie do czasu zdjęcia programu z emisji, raz nawet jak zmieniała pozycję w tej wannie to było widać jej całą pierś :lol: ale Joanna tylko gadała w tej wannie, nie wyginała się (itp) jak np. Pepa w klipie "Whatta Man" Salt'n'Pepa & En Vogue :lol2:

Jeszcze przed Bezsenność z MTV było w łóżku z MTV (w 2004r.)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV News w dalszym ciągu jest w Wielkiej Brytanii i to chyba na wszystkich ich kanałach, bo nawet na MTV Rocks puszczają MTV News, w którym np. jest mowa o One Direction, więc nie osobnych wydań dla poszczególnych kanałów tylko jest jedno.

Widziałem też MTV News kilka razy dziennie w ramówce MTV Hits Australia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MTV (podobnie jak VIVA) neutralizuje powoli swój spadek oglądalności. W maju MTV wyprzedziła TV DISCO z widownią nieco ponad 6 tys. (0,11%) a w grupie komercyjnej 2,7 tys (0,34%). Nie zmienia to jednak faktu, że MTV wciąż traci, ale kilka miesiecy temu strata wynosiła ponad 40% a teraz mniej niż 20%. Nie wiem czy to za sprawą ambitniejszej zawartości programowej czy powrotu mało ambitnej Operacji Stylówy.

 

Źródło: media2.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...