Skocz do zawartości

[Pasmo Ku] Eutelsat 10A @ 10.0°E


marcin81
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

U mnie pomogło dokładne ustawienie skew konwertera. Sygnał sie zwiększył o 1db a przy 8 db potrzebnych do odbioru to dużo. Jak ktos ma to ustawione na zezie to będzie niestety źle z odbiorem, no chyba że czasza ponad 100cm. Skew to 7,5 stopnia w kierunku wskazówek zegara patrząc z za czaszy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sygnał już w normie. Jednak chyba gdzieś po drodze sygnału musiała być zła pogoda ale nomen omen u mnie zaczęło porządnie dmuchać i sypać śniegiem.

 

 

 

Poza tym mam prośbę czy może ktoś sprawdzić doniesienia jednego z serwisów na temat tego:

Fox Sports HD 11004 H 7120 576i Eutelsat 10A 10°E
Jest tam sygnał czy to tylko okazjonalne dosyły?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poza tym mam prośbę czy może ktoś sprawdzić doniesienia jednego z serwisów na temat tego:
Fox Sports HD 11004 H 7120 576i Eutelsat 10A 10°E
Jest tam sygnał czy to tylko okazjonalne dosyły?

 

Brak sygnału u mnie. Z tego co widziałem kiedyś to na satelliweb.com był ujęty ten transponder jako feed. Reszta z tego co działało to działa bez większych problemów, a wręcz w normie - więc to raczej nie wina pogody jeśli chodzi o 11004 H 7120 tylko to okazjonalny feed.

 

Ostatnio aktywny był 21/12/2012 à 20:18 Eutelsat W1 (10.0°E)

Fréquence: 11004 - Pol: H - SR: 7120 - FEC: -

Catégorie: Sport - Football

Transmis en: MPEG-4

Infos: AZ Alkmaar-Twente(s2,hdtv)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Witam. Słuchajcie czy z sygnałem z tp 11387 V 30000 3/4 DVB-S2 8PSK coś się dzieje? Zmienili parametry? Antena jest tak ładnie dostrojona że aż ruskie przekazy z 10995 V 5000 łapie a ten tp (i tylko ten) coś ostatnio mi zgasł. Proszę o opinię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

Mała odskocznia od tematów związanych z nc+ bo co za dużo to nie zdrowo :mrgreen:

Kolejny kanał HD FTA na tej pozycji i to kolejny z rodziny Al Jazeera. Tym razem to główny kanał newsowy Al Jazeera Channel HD.

Nagrywany materiał odtwarzany w playeru wskazywał bitrate w granicach 8,5 - 9 Mbps

Parametry:

11637 H 6200 3/4 DVB-S2/QPSK

ajhd.jpg

cam00171n.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...
  • 3 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 5 miesięcy temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...