Skocz do zawartości

NASN / ESPN America


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

spokojnie przeciez to jest nasn europe nadawany na terenie wielkiej brytani oraz niemiec a takze we francji w canalsat wiec wszystko z obrazem powinno byc dobrze- spokojnie napewno wszystko wroci do normy- n to mloda platforma i z nadawaniem moze miec na poaczatku jakies problemy.pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MLS jest w tragicznej jakości, podobnie jak NCAA :?

 

PS

richi, wiesz coś może na temat NASN w Cyfrze?

Chyba nie jest on juz wyrocznia niestety :(. Twierdzil bowiem,ze sportclub bedzie w N-ce i ze raczej na wylacznosc.Jak dotad nawet nie ma zapowiedzi z ich strony na ten temat,aby w ogole byl.No chybaze w temacie Cyfry nic sie nie zmienilo u niego i nadal wie wiecej...PZDR

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A w ogole moze ktos napisac czy faktycznie ten kanal jest dobry :wink:

jak ktoś lubi sporty amerykańskie,to poczuje sie oglądając ten program jak"w siodmym" niebie

a jak ktoś nie cierpi sportów z zza oceanu,to NASN będzie dla niego nudny jak "flaki z olejem"

Ferek napisał:

Czy za odpowiedz wystarczy wynik ostatniego meczu NHL który nazwali ? 7:4 :wink: Było o wiele lepsze niz Werder - Czelsi

a co ma piernik do wiatraka ?

Wiadomo ze w hokeju pada więcej bramek,niż pilce.Ale tu chodzi o coś zupelnie innego

wszystko zależy od indywidualnych upodobań

Edycja: bogdan425 - posty połączyłem - wszystko można było wpisać w jednym. Post pod postem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

Ledwo miesiac mija od czasu jak nasn pojawil sie w N. Pewnie dlugo w nieje nie zostanie :) Zamiast NASN bedziemy mieli ESPN Europe. Dzisaj espn zakupilo NASN o czym mozna przeczytac tutaj:

 

http://www.nasn.com/content/nasn/portal ... spnrelease

 

Mam nadzieje ze jakies nowe prawa uda im sie zakupic np nascar :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

NASN dla ESPN

2006-12-05 20:48:27 | Janusz Sulisz

Ostatnia aktualizacja: 2006-12-06 11:16:44

Źródło: adtv

Nadawca sportowego kanału ESPN nabędzie jednak inną sportową stację NASN od Setanta Sport i Benchmark Capital Europe. Warunki umowy nie zostały ujawnione, ale nieoficjalnie mówi się, że kwota transakcji wynosi ok. 80 mln euro.

Umowa powinna zostać sfinalizowana na początku 2007 roku, po wydaniu pozytywnej opini przez regulatora medialnego.

 

NASN jest jedynym kanałem w Europie całkowicie poświęconym sportom amerykańskim, relacjonującym 800 wydarzeń sportowych rocznie, w tym ponad 200 relacji na żywo z NHL, NFL i All-Star Baseball League. Obecnie kanał dociera do 6 mln gospodarstw domowych w 26 europejskich krajach.

 

Setanta została udziałowcem NASN w 2002 roku. Wspołudziałowcem NASN była także spółka Vulcan European Media. W czerwcu 2005 roku Vulcan odsprzedał swoje udziały spółce Setanta, która następnie sprzedała je Benchmark Capital Europe.

 

Obecnie Setanta poszukuje kapitału w wysokości 320 mln euro (215 mln funtów), w celu sfinansowania wydatków związanych z nabyciem praw do emisji angielskiej Premiership i praw do PGA Tour. Irlandzki, komercyjny nadawca TV3 chce zainwestować około 100 mln euro w sportowy kanał Setanta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 1 miesiąc temu...

A ja mysle ze zmiany beda spore zwlaszcza jesli chodzi o publicystyke. Jakos po ogloszeniu przejecia przez espn dziwnie znikly wszelkie magazyny ogolno sportowe. Zostaly jedynie magazyny firmowane przez NHL i NFL network. Wiem ze nasn tlumaczyl sie slaba jakoscia techniczna tych magazynow ale do tej pory nadaja mecze NHL z MSG Network a ichniego magazynu sportowego juz nie. Licze ze w niedlugim czasie pojawi sie ESPNowskie sports center i kilka innych fajnych programow. No i mam nadzije ze dadza wreszcie Nascar :P

 

A co do NBA w sumie to jakos nie jestem przekonany czy nawet ESPN uda sie przekonac NBA to zmiany polityki i sprzedania pakietu hurtem na wiekszosc europy niz na bawienie sie w detal. W sumie wszystko zalezy od kasy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...