Skocz do zawartości

NASN / ESPN America


felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

No nie wiem czy nie beda chcieli wydawac kasy. Nasn okropnie marnuje sie jesli chodzi o reklamy. Daja ogolnie 4 reklamy na krzyz i tyle. Jest to glownownie zwiazane z brakiem informacji ile bedzie trwala przerwa reklamowa. Po przejeciu Espn pewnie bedzie chcial dawac wiecej rzeczy swoich czyli takich w ktorych wiedza ile trwaja reklamy i ile moga ich sprzedac.

 

Beda musieli wlozyc w nasn sporo kasy zanim zacznie przynosic zyski. I nie chodzi tylko o prawa ale o cala nowa oprawe graficzna , jakosc transmisji i pewnie z czasem HD.

 

A co do bogactwa ESPN to jest ono dosyc spore przeciez ich wlascicielem jest Disney.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mysle ze C+ testuje czy nasn jest potrzebny :) Zaczeli dawac jakies mecze playoff NFL i pewnie sprawdzaja jaka beda mialy ogladalnosc i czy w ogole bedzie zainteresowanie. Szkoda ze tylko 1 tygodniowo i na razie nie HD.

 

A co do CP to zupelnie nie rozumiem checi nie posiadania takiego kanalu.

Przeciez sami dawali NHL i musieli widziec ze jakies tam zainteresowanie tym sportem jest.

 

No ale cale szczescie N jest platforma mniejszosci satelitarnych :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 2 tygodnie później...

W lutym na kanale sportowym NASN zostaną wyemitowane relacje z Super Bowl XLI (mecz o mistrzostwo NFL) oraz Pro Bowl – mecz największych gwiazd futbolu amerykańskiego. Relacja na żywo z Super Bowl XLI już 4 lutego o 24.00 czasu polskiego. W trakcie Super Bowl tradycyjnie już odbędzie się koncert gwiazdy muzyki, w tym roku wystąpi Prince.

 

Kilka dni przed finałową rozgrywką na kanale NASN będzie można obejrzeć najciekawsze mecze finałowe z kilku lat.

 

Z kolei 10 lutego o 24.00 relacja na żywo mecz Pro Bowl, w którym zagrają największe gwiazdy NFL. Mecz jest rokrocznie rozgrywany na Hawajach.

 

W Polsce kanał NASN jest dostępny w ramach platformy n.

 

żródło:satkurier.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie czytam tego tematu, ale chciałem napisać że jedno czego zazdroszczę NASN to NHL (bo chyba transmituje?). Zwłaszcza, że nigdy nie ma nawet żadnych przekazów z tych rozgrywek :(

 

Do postu niżej: akurat nhl to wolałbym po angielsku...

Po polsku obejrzysz na NSport.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orange: wg aktualnych zapowiedzi nie bedzie nigdy :) Nasn nie mial zamiaru robic zadnych regionalnych wersji. Skoro nie zrobili na rynek skandynawski czy niemiecki tym bardziej nie zrobia na nasz. A nawet jakby chcieli to pewnie by nie mogli w przypadku wiekszosci sportow nie maja do tego praw. C+ ma prawa do transmisji NFL po polsku , Nspot ma prawa (odkupione od nasn ale zawsze) do transmisji NHL , Sportklub ma prawa do NCAA. Wiec zostaje jedynie MLB :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 4 tygodnie później...

Tylko ze Polsat nic N nie oddawal. Prawa do pokazywania NHL kupil hurtowo nasn dla calej europy. Zrobili to juz latem 2005 roku. Wtedy jeszcze N bylo daleka przyszloscia :) A ze N zdecydowala sie na wlaczenie NASN do platformy wiec dostali tez NHL.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam na forum. Mysle, ze n-ka slusznie dodala kanał NASN do swojej oferty. Wiem, ze z racji moich zainteresowan brzmi to subiektywnie, jednak NASN ponoc drogi nie był a dzieki temu kanalowi telewizja n zyska fanów, którzy do tej pory nie mieli swojej plaftormy (sportu z USA były spychane na margines, z wyjatkiem NHL). Cieszmy sie ze NASN jest akurat w tej platformie bo jestem przekonany, ze gdyby trafił do Cyfry+ to byłby to kanał dodatkowo płatny z mozliwoscia zakupu gdy posiada się pakiet jakiś tam :)

 

Tak jak mowi Ferek, Polsat niczego nikomu nie sprzedał. Po prostu nie kupił praw, które na niemal całą Europę przejęło NASN. I bardzo dobrze :) Oby tez sie tak stal oz NBA, wtedy nikt nie bedzie narzekał na Michałowicza i na to ze C+ pokazuje tylko 2 mecze w tygodniu :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja jestem ciekawy jak wyglada ta umowa na wylacznosc. O ile wiem c+ daje mecze nba tylko z polska sciezka dzwiekowa. Wiec wcale sie nie zdziwie jesli pewnego dnia ESPN Europe (bo pewnie juz nie NASN) zacznie dawac mecze z wersja angielska tylko. Zwlaszcza jesli uda im sie kupic prawa hurtem tak jak zrobili w przypadku NHL. A jesli nie teraz to sezon 07/08 konczy sie za rok wiec pewnie w okolicy jesieni/zimy dowiemy sie komu udalo sie podkupic prawa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...