Jump to content
Sign in to follow this  
Poland

Prośba o przekazanie petycji do Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

Jest szansa na wsparcie czyli dostarczenie przez Satkuriera mojej petycji do Cyfrowego Polsatu przez wasz portal - bardzo oto proszę ponieważ na ICOK rzucają tylko oklepane wypowiedzi a wy macie jakieś lepsze kontakty z nimi. Przy okazji przydało by się gdyby oni zaktualizowali parametry ARD którego tam nie uwzględniłem.

Nie wiem co na to cała redakcja, ale moje prywatne zdanie jako jednego z redaktorów: poparłbym, gdyby petycja była bardziej realnymi postulatami niż koncertem życzeń (ESPN America, Playhouse Disney itp.). Porządek na liście by się przydał, ale ten temat powinien być rozdzielony od próśb o nowe kanały w ofercie.

Kanały o których wspomniałeś mogłyby zostać później (ale nie zbytnio później) dodane a reszta czyli te lepsze kanały zagraniczne no i pozostałe FTA polskie mogłyby dojść wcześniej. W każdym razie przekaż tą petycje redakcji i zapytaj ich o zdanie na ten temat. Przy okazji możecie też podesłać im inną od innego użytkownika czyli MichuSata dotyczącą ich petycje a mianowicie tą dotyczącą Sagemcoma : http://www.petycje.pl/petycja/6074/sage ... softu.html która w moim odczuciu też powinna zostać skomentowana.

Co do tej twojej petycji, to na twoim miejscu poprawiłbym ją też pod względem stylistycznym i gramatycznym, bo to co tam teraz jest to istny chaos i strasznie ciężko się to czyta. Więc wątpię, że jak mi - zwykłemu szaremu człowiekowi - odnosi to takie wrażenie, to ktoś z CP dłużej nad tym by chciał się zatrzymać by rozszyfrowywać sens niektórych zdań :roll:

I tu niestety będzie problem ponieważ tej petycji nie da się już niestety edytować więc trzeba wziąć petycje w takiej formie jaka jest no chyba że jakoś to przerobicie.

Przepraszam że piszę postem ale chciałbym podziękować Satkurierowi (jak również tvpolsat.info) w sprawie petycji - widocznie powoli zaczyna się coś dziać w tej sprawie.