Jump to content
Sign in to follow this  
Poland

Prośba o przekazanie petycji do Cyfrowego Polsatu

Recommended Posts

Jest szansa na wsparcie czyli dostarczenie przez Satkuriera mojej petycji do Cyfrowego Polsatu przez wasz portal - bardzo oto proszę ponieważ na ICOK rzucają tylko oklepane wypowiedzi a wy macie jakieś lepsze kontakty z nimi. Przy okazji przydało by się gdyby oni zaktualizowali parametry ARD którego tam nie uwzględniłem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nie wiem co na to cała redakcja, ale moje prywatne zdanie jako jednego z redaktorów: poparłbym, gdyby petycja była bardziej realnymi postulatami niż koncertem życzeń (ESPN America, Playhouse Disney itp.). Porządek na liście by się przydał, ale ten temat powinien być rozdzielony od próśb o nowe kanały w ofercie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kanały o których wspomniałeś mogłyby zostać później (ale nie zbytnio później) dodane a reszta czyli te lepsze kanały zagraniczne no i pozostałe FTA polskie mogłyby dojść wcześniej. W każdym razie przekaż tą petycje redakcji i zapytaj ich o zdanie na ten temat. Przy okazji możecie też podesłać im inną od innego użytkownika czyli MichuSata dotyczącą ich petycje a mianowicie tą dotyczącą Sagemcoma : http://www.petycje.pl/petycja/6074/sage ... softu.html która w moim odczuciu też powinna zostać skomentowana.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Co do tej twojej petycji, to na twoim miejscu poprawiłbym ją też pod względem stylistycznym i gramatycznym, bo to co tam teraz jest to istny chaos i strasznie ciężko się to czyta. Więc wątpię, że jak mi - zwykłemu szaremu człowiekowi - odnosi to takie wrażenie, to ktoś z CP dłużej nad tym by chciał się zatrzymać by rozszyfrowywać sens niektórych zdań :roll:

Share this post


Link to post
Share on other sites

I tu niestety będzie problem ponieważ tej petycji nie da się już niestety edytować więc trzeba wziąć petycje w takiej formie jaka jest no chyba że jakoś to przerobicie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Przepraszam że piszę postem ale chciałbym podziękować Satkurierowi (jak również tvpolsat.info) w sprawie petycji - widocznie powoli zaczyna się coś dziać w tej sprawie.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×
×
  • Create New...