Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

:D umnie zaczeło smiga od wczoraj tylko ze ja mam pakiet prestizoey wiec cos mi sie wydaje ze to tylko w tym pakiecie bedze smigał gadałem z 2 kuplami u jednego w kafortowym pakiecie niema a drugi ma prestizowy i dzała od wczoraj

To jak mam rozumieć to? :?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co ja widzę to Ty masz Fergusona, zakupionego przez siebie, więc nie jest to dekoder serwowany od platformy i w nim własnoręcznie wyszukując kanały FOX LIFE był już od kilku dni, widać, że już wczoraj przesłali uprawnienia i wszyscy Ci którzy mają swoje tunery nie od CYFRY+, mogą już oglądać FOX LIFE.

 

Ja mam dekoder platformy: Mediasat BCT 1730 i jak na razie póki kanał nie pojawi sie na oficjalnej liście, abonenci CYFRY+ z poziomu tych dekoderów nie będą mogli go oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale wy sie podniecacie tym III ligowym kanalem. Boze kochany :D

 

ale co w nim 3 ligowego? jak pamietam jakis czas temu podparles ten argument 2 serialami. Tylko ze to byly 2 seriale z 20 jakie tam sa emitowane. Wiec taki argument to zaden argument. A z tego co wszedzie czytam co piszesz, to masz wstret do seriali ogolnie, wiec jakakolwiek dyskusja na temat seriali z Toba nie ma zadnego celu. To tak jakby z innymi rozmawiac na temt czegos czego nie lubie, nie doceniaja, nie uznaja. Tyle z mojej strony

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A z tego co wszedzie czytam co piszesz, to masz wstret do seriali ogolnie, wiec jakakolwiek dyskusja na temat seriali z Toba nie ma zadnego celu

Oj, mylisz sie chlopcze wlasnie ze ogladam i lubie niektore seriale tylko nie takie prymitywy ktore puszcza ten kanal :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

po ostatnim poscie na temat Fox Life nie wdaje sie z toba w polemike, bo masz totalny brak wiedzy na temat tego kanalu i co on emituje

Kolego, dobrze wiem co ten kanal przedstawia bo mam do niego dostep i nie zycze sobie takich insynuacji :x Zreszta to samo moge powiedziec o Tobie gosciu :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

takiego typu dyskusje łamią regulamin

5. Zakazuje się prowadzenia osobistych dyskusji, oraz sporów na forum publicznym. Jest od tego system prywatnych wiadomości.
A Wy taką dyskusję prowadzicie, nie potrzebny spór

 

Radzę wrócić do tematu, bo zaraz Moderator wykasuje nie potrzebne posty.

 

no cóż @mariusz B sądzę, że Cyfra doda NG Wild i serio Fox Life to jeden z tych lepszych, które teraz dodała. Mnie osobiście cieszyłby też Polsat, ale zapewne to się nie spełni... ale najgłupsze, co ktoś zrobił z tym kanałem to informatyk, napisał na stronie Cyfry "FOX LIVE" zamiast "Fox Life", będę się śmiał jak dadzą taką nazwę na dekoderach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gotowe na wszystko i Brzydula Betty są bardzo ciekawe. Może jeszcze być Para nie do Pary i Hope & Faith.

 

Dla mnie te w/w seriale są równie ciekawe co telenowele puszczane na TVN, Polsacie i TV 4 w godzinach popołudniowych, ca za tym idzie szkoda czasu, telewizora i prądu żeby to oglądać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

... ale najgłupsze, co ktoś zrobił z tym kanałem to informatyk, napisał na stronie Cyfry "FOX LIVE" zamiast "Fox Life", będę się śmiał jak dadzą taką nazwę na dekoderach...

 

 

No cóż kolego, są dwie możliwości: albo nie znają języka angielskiego i nie widzą różnicy pomiędzy słowami Live i Life :P albo po prostu niedopatrzenie i pomyłka. Myślę, że to jest to drugie. Za pewne poprawią ten błąd albo trzeba do nich napisać?? :roll: Jak znajdzie się ktoś kompetentny to poprawi błąd :lol: Jeszcze jednym błędem jaki zauważyłem na stronie Cyfry to stawianie kropki po skrócie wyrazu numer. Widocznie jakieś dziecko prowadzi tą stronę?? :shock::lol::lol:

Poprawią ten błąd zapewne. Po prostu dodanie tego kanału do programu tv było spontaniczne a gdy wejdzie w układ kanałów FL to zanalizują i poprawią błąd. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sądzę, że Polsat szybciej pokaże 3 serię Prisona :D.

 

Oj zdziwiłbyś się... Foxlife na początku roku pokazywał 3. sezon Gotowych na wszystko, a w Polsacie premiera jest dopiero teraz we wrześniu.

 

Dla mnie te w/w seriale są równie ciekawe co telenowele puszczane na TVN, Polsacie i TV 4 w godzinach popołudniowych, ca za tym idzie szkoda czasu, telewizora i prądu żeby to oglądać.

 

Skoro szkoda Ci czasu- to nie oglądaj.

Skoro szkoda Ci telewizora- to nie oglądaj.

Skoro szkoda Ci prądu- to nie oglądaj.

 

Tyle na ten temat.

 

Aha, gratuluję porównania tych seriali z telenowelami.. to tak samo jest jak z tym skazanym na śmierć- żałosna telenowela

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...