Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

osobiście uważam że niektóre programy na fox-ie są nawet interesujące np Agent w spódnicy czy jakoś tak Łowca dusz oraz Jordan reszta to niebardzo takie nudy a to jest nawet interesujące

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fox news jest prawicowy ale SKY news jest już innym stylu jest ten sam właściciel News corperation. U nas ma tv puls jak mówi że też chcę serwis informacyjny mieć, może być jak FOX w stanach, najczęściej News corperations nie chcę konflikt z politykami, w chinach wydalają ksiąski nie który osób z partii luministycznej. U nas będzie FOX pod nazwą tv puls na pewno będzie część programów z tej stacji pochodzić będą. naraże ma FOX life i tv puls może póżniej FX :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W maju tego roku w ramówce kanału FOX Life pojawią się dwa seriale nagrodzone w tym roku głównymi Złotymi Globami. Będą to: pierwszy sezon "Ugly Betty" (najlepszy serial komediowy) oraz najnowszy sezon "Grey’s Anatomy - Chirurdzy" (najlepszy serial dramatyczny). W maju na tym samym kanale pokazany zostanie także najnowszy sezon "Gotowych na wszystko".

 

Źródło: Seriale.pl

 

Czyli do maja ramówka wciąż będzie skromna :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX Life bo życie musi być soczyste.

 

 

Nie wiem czyje ?Bo nie moje.Może producentów i aktorów tych serialików.Proponuję aby stworzyć pakiet SERIAL MIX,może nawet WENEZUELA MIX ,itp..Zawsze to tańsze niż przyzwoite kino.

-------------------------------------------------------------------------------------

Familijny + Relax Mix

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ludzie dajcie sobie na wstrzymanie ileż razy można czytać takie biadolenia. Jak kupowaliście CP to każdy wiedział co bierze, jakie są programy i co na nich leci wiec teraz o co wam chodzi ???

Niektórym to widac trudno dogodzić a znam takich co mają 3 platformy z prawie full pakietami i dalej im mało ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tu nie chodzi o jakość, tylko o snieżenie i wielki, kolorowy, mrygajacy pas na górze ekranu, który bardzo irytuje, poza tym problem wcześniej nie występował - dopiero od nie dawna - jak zaczęli puszczać drugą serie. Po prostu Fox ma problemy techniczne i mam nadzieję, że szybko je rozwiążą, bo uwielbiam AllyMcbeal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...