Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

A jak ten kanał będzie na wyłączność w CP to podnosi jego wartość :?::?::?: jak dla mnie ten badziew to mogą nawet podwórkowe platformy nadawać, ale dziwią mnie dywagacje czy jest na wyłączność czy nie.

Zauważam że co niektórzy byli by dumni z wyłączności a jednocześnie szczerzą zęby na C+ że nie chce puścić HBO dla innych- więcej luzu kochani

"nie czyńcie drugiemu co Wam nie miłe"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

brew wcześniejszym informacjom, pochodzącym od rzeczniczki stacji Fox Life, kanał w najbliższym czasie nie dołączy do oferty programowej platformy Cyfra+.

 

Jak poinformowała Marta Jóźwiak, PR manager spółki CANAL+ Cyfrowy w chwili obecnej nie są prowadzone żadne rozmowy z nadawcą Fox Life. Kanał na razie pozostanie więc dostępny tylko dla abonentów platformy Cyfrowy Polsat. Niewykluczone jednak, iż w ciągu najbliższych miesięcy kanał trafi do wybranych polskich sieci kablowych. źr.skysunsat

Czyli na razie Fox Life tylko w CP później to czas pokaże.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prison Break, czy jak kto woli skazany na smierć!

Bedzie na Polsacie od niedzieli jak sie nie myle!

Dzisiaj skończyłem oglądac 7 odcinek i polecam film naprawde! Nawet Losty tak nie wciagaja!

Wkońcu moje klimaty!

Jedenodcinek trwa ok. 40min a w TV będzie trwał ok. 60min!

hehe same reklamy 20min. trwaja a będa 2 przerwy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co do Prison Break tak sie zapowiadaja premiery w Polsacie...

 

http://pl.wikipedia.org/wiki/Prison_Break#Sezon_1.

 

Ja juz mam całą serie 1 za sobą teraz kolekcjonuje serie (sezon) 2

 

A co do Gotowych na wszytko to zawsze jest tak że na Komercyjej TV puszczaja odcinki później od stacji tematycznych!

Jak niby było z LOSTami?? Na TVP puszczali sezon 1 a na AXN już był sezon 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poczekamy na kolejne kanały ze stajni fox-a jest prawdopodobne ze pojawi sie jeszcze pare ich kanalów i pisalo ze to niekoniec expansji foxa na nasz rynek:) ciekawe jak to sie rozwinie :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, rozumiem, że część udziałów w TV Puls ma NC, który jest właścicielem FOX-a, ale bez przesady, chyba widzieliście kiedyś ramówkę ogólnego kanału FOX, np.: FOX Italia, FOX Espania, czy FOX Serbija, no i nie sądze, żeby ten kanał nadawał w wersji niekodowanej, tym bardziej w Polsce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No wiecie, rozumiem, że część udziałów w TV Puls ma NC, który jest właścicielem FOX-a, ale bez przesady, chyba widzieliście kiedyś ramówkę ogólnego kanału FOX, np.: FOX Italia, FOX Espania, czy FOX Serbija, no i nie sądze, żeby ten kanał nadawał w wersji niekodowanej, tym bardziej w Polsce.

 

A dlaczego miałby nienadawać? Napewno będą produkcje Foxa, a może coś jeszcze. Niedawno mówili, że w Bułgarii gdzie są współudziałowcami kanału naziemnego, korzystają z bibliotek FOX International, czyli m.in. Fox Life, Fox Crime i FX.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lubie tam - "Mów mi swatka, Agentki w spódnicy, Czas na Briana, Hope& Faith i Will & Grace, trochę też Proste życie i to o tańczeniu, ale generalnie liczyłem na Simpsonów i Głowę rodziny.

Dużo za dużo powtórek jak na mój gust no i te reklamy pal licho że są, ale ciągle te same!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...