Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Pasowałoby bez pasów. Jesteśmy w XXI wieku :) Mówimy o roku 2009 i wydawałoby się poważnej stacji telewizyjnej.

 

Tych czarnych pasów na przeróżnych stacjach jest tak wiele, że doszedłem do wniosku iż telewizory panoramiczne powinni sprzedawać w pakiecie z tymi w formacie 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiem, że Amerykańce robiły tak, że zostało coś wyprodukowane w 16:9 z możliwością przycięcia do 4:3. Tak było np. z kanałami Disney'a u nas. Ale świadome robienie w 4:3 HD? BEZ SENSU.

 

Ale z tym Family Guy coś nie gra, bo teraz na FOX Comedy jest IX sezon i on wciąż jest w 4:3.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra, a właściwie od dziś FOX Comedy zaprasza na premierowe odcinki kultowego serialu komediowego "M*A*S*H" :D

 

Dostrzegam w tej informacji drugie dno i już oczami wyobraźni widzę kolejne klasyczne produkcje 20th Century Fox Television, ale już na antenie... FOX Retro :wink: Może w niedalekiej przyszłości?

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Fox_Retro

 

Nie miałbym nic przeciwko :oops:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wątpliwe. Zapowiadali, że Fox Comedy będzie pokazywał nowe jak i starsze, kultowe pozycje.

Ciekawi mnie właśnie jakie jeszcze starsze/kultowe komedie mogłyby (tak czysto hipotetycznie) wzbogacić ramówkę FOX Comedy? Jakieś propozycje?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

FOX Comedy świeci już od tygodnia i muszę powiedzieć, że zaglądam do niego znacznie częściej niż do FOX Life. Dlatego ze swojej perspektywy uważam ten rebranding za wyjątkowo udany.

 

A dokładniej 20th Century Fox Television.

 

Co ciekawe, w Stanach Zjednocznych ten serial był emitowany na... CBS.

A nas na Comedy Central :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Od jutra, a właściwie od dziś FOX Comedy zaprasza na premierowe odcinki kultowego serialu komediowego "M*A*S*H" :D
I co z tego, że nie mogłem się doczekać, jak dają go o takiej godzinie (16:00), że nigdy nie zobaczę ani jednego odcinka!!!!! Żaden [beep]l nie wpadnie na to, że o tej godzinie ludzie są w pracy i można byłoby pokusić się na powtórkę o "normalnej" dla ludzi pracujących godzinie (20:00-23:00), ewentualnie w sobotę, niedzielę, ale po co? Jest w ramówce? Jest! Więc o co chodzi?
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żaden szanujący się kanał nie da ci serialu 30/40-letniego do prime-time! O tych porach lecą nowsze seriale i zazwyczaj są to premierowe odcinki w Polsce. Chyba, że mówimy o kanałach od solorzy typu tv4 czy polsat2, bo tam w prime-time możesz zobaczyć polskie seriale sprzed 15 lat emitowane na okągło od dobrych kilku lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko mnie denerwują mega hałaśliwe przerywniki? Takie krótkie spoty przed reklamami. Czy oni tam powariowali? Mam ogłuchnąć?! Czasem nie ma reklam a i tak to włączają!. W ogóle kuriozum kanał płatny, z reklamami, który przerywa program, a jak nie ma reklam komercyjnych to jest jakaś ich reklama co będzie w tv - taki sam bezsens jak na National Geographic Channel. :/:twisted:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@connor - właściwie to nie.

 

Ja od czasu do czasu oglądam tam tylko Simpsonów, Głowę rodziny, Clevelanda, Techników Magików, MASH i Bob Burgers. Mam słabość do tych seriali, ale to wszystko powtórki powtórek.

 

Jeśliby tak podsumować to moje "od czasu do czasu" to powiedziałbym, że oglądam ten kanał dość często. Najczęściej kreskówki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • 3 miesiące temu...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...