Skocz do zawartości

felik3
 Udostępnij

Rekomendowane odpowiedzi

Ja mam tylko jedno pytanie. Czy na prawdę tak wiele wysiłku wymaga zrobienie napisów do produkcja i dodania ich do angielskiej ścieżki dźwiękowej? Przecież to są grosze w porównaniu z produkcją lektora! To po prostu kpina, aby kanały od tak ZACNEJ firmy jak FOX prezentowały taki poziom. Zresztą to uwaga do wszystkich kanałów, które udostępniają oryginalną ścieżkę dźwiękową bez napisów. TO JEST KPINA!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oglądałem dzisiaj "The Simpsons". Po tym jak oglądało się to na FOX-ie z napisami, lektor sprawia trochę dziwne wrażenie (choć Canal+ też miał lektora). Fajniej byłoby z napisami... Ale za to dobrze że jest to emitowane o przystępnej porze, a nie tak jak ostatnio FOX zrobił, o 4 nad ranem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Długo szukałem serialu Technicy-magicy. Jak znalazłem to znowu albo nie było napisów albo nie były zsynchornizowane. W tv też trudno było uświadczyć ten serial. No i tu Fox Comedy ma u mnie plusa :) I na dodatek pokazują go jak należy. Kilka odcinków na raz. Jak ktoś lubi humor brytyjski to powinien zobaczyć ten serial.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hm pooglądałem trochę ten Fox Comedy HD ;) i cóż taki sobie, choć bardziej mi się podoba niż Fox Life HD :P

Zależy jak dla kogo taki sobie. Dla mnie to teraz jeszcze więcej syfu typu: Trawka, Współczesna rodzina albo ten co na chwilę wczoraj włączyłem „Technicy- magicy”. Pożal się Boże, przecież to jest żałosne a nie śmieszne. :] Szczerze, to nie przepadałem za FoxLife, ale ten nowy stwór to już porażka do kwadratu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

up

 

Ej, ale "Weeds" to Ty szanuj 8)

 

Oglądałem dzisiaj "The Simpsons". Po tym jak oglądało się to na FOX-ie z napisami, lektor sprawia trochę dziwne wrażenie (choć Canal+ też miał lektora). Fajniej byłoby z napisami... Ale za to dobrze że jest to emitowane o przystępnej porze, a nie tak jak ostatnio FOX zrobił, o 4 nad ranem.

Tylko, że lektor z Canal+ był do przełknięcia, a Jarkiem Łukomskim można się zadławić.

 

Długo szukałem serialu Technicy-magicy. Jak znalazłem to znowu albo nie było napisów albo nie były zsynchornizowane. W tv też trudno było uświadczyć ten serial. No i tu Fox Comedy ma u mnie plusa :) I na dodatek pokazują go jak należy. Kilka odcinków na raz. Jak ktoś lubi humor brytyjski to powinien zobaczyć ten serial.

Ej, a czy "The It Crowd" nie leciał wcześniej w BBC Entertainment?

 

Serial fajny. Mam nadzieję, że wykupili wszystkie sezony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie na ten moment nie ma szału, wszystko będzie zapychane przez stare rzeczy. Jestem ciekaw czym jeszcze zapchają ramówkę.

Gdy był Fox Life, można było wszystko tam oglądać nawet takie programy jak X-factor itd, a w tym momencie same powtórki i seriale które już mają kilka lat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego nie zrobią do wyboru napisy pl audio eng lub lektor pl ? Każdy by oglądał jakby mu pasowało, wystarczy tylko wrzucić napisy :)

 

Nie było napisów oddzielnie w FOX life, to i nie ma ich w FOX Comedy. Ale jeszcze rok temu animacje szły z włączonymi na stałe napisami w oryginale! Do kogo pisać i gdzie prosić o udostępnienie napisów na kanałach FOX i FOX Comedy? Nawet "zadłużona" TVP radzi sobie coraz lepiej z napisami. Tam już prawie wszystkie nowości są z napisami, w oryginale i z lektorem. Widz może sobie tam wybrać, jak chce oglądać. W FOXie mamy do wyboru tylko oryginał i lektora, ale napisów nie mamy.

Seriale "Simpsonowie" czy "Family Guy", gdzie dużo się mówi i jest dużo zabaw językowych, podstawowa znajomość angielskiego nie wystarcza. Pewnie i angliści muszą się natrudzić, aby wychwycić wszystkie żarty słowne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Emil.1603 - no właśnie, zapomniałem poruszyć tę kwestię. Czarne pasy po bokach są nawet w wersji SD :( Beznadziejnie się to ogląda. Niby "Family Guy" z 2009 roku, a obraz skurczony :?

 

Jestem ciekawy czy FOX Comedy wróci kiedyś do pierwszych sezonów serialu "The Simpsons"...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

 Udostępnij

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...